02 Mart 2024, Cumartesi 16:51:58

Çin’de uçuşlar salgın öncesi seviyeye dönüyor

Çin Sivil Havacılık İdaresi tarafından açıklanan bilgilere göre, uluslararası tarifeli uçuşlar istikrarlı bir şekilde artmaya devam ediyor.
  • Ortadoğu pilotları Çin’e, Türkiye’deki pilotlar Ortadoğu’ya, sonra hepsi THY’ye :) Geliyor gelmekte olan.
  • Ama maaşlar hala yarısı.

Çin Sivil Havacılık İdaresi tarafından açıklanan bilgilere göre, uluslararası tarifeli uçuşlar istikrarlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Verilere göre, 12-18 Şubat tarihlerinde uluslararası tarifeli uçuşlar salgın öncesinin yüzde 70,7’sine denk gelerek 5 bin 389’a yükseldi ve bu uçuşların yüzde 74.2’si Kuşak ve Yol iş birliğinde bulunulan ülkelere gerçekleşti.

Basın toplantısından edinilen diğer bilgilere göre, söz konusu uluslararası tarifeli uçuşlar, 48’i Kuşak ve Yol ülkeleri olmak üzere toplam 64 ülkeye ulaşıyor. Bunun dışında Çin ile Singapur, Avustralya, BAE, İngiltere, İtalya, Yeni Zelanda, Türkiye, Katar, Mısır ve Bangladeş arasındaki uçuşlar salgın önceki seviyeleri de geçerken, Kuveyt, Lüksemburg, Tanzanya, Sırbistan ve Papua Yeni Gine’ye uçuşlar yeniden açıldı. Öte yandan, Çin ile ABD arasındaki tarifeli uçuş seferlerinin 31 Mart itibarıyla haftada 100 uçuşa kadar artırılması bekleniyor.

Çin’de uçuşlar salgın öncesi seviyeye dönüyor

Yorumlar

Güzel ~ 1 ay önce
Ortadoğu pilotları Çin’e, Türkiye’deki pilotlar Ortadoğu’ya, sonra hepsi THY’ye :) Geliyor gelmekte olan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 1 ay önce
Ama maaşlar hala yarısı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000