05 Ocak 2015, Pazartesi 08:00:08

CIA'DEN ŞOK İTİRAF!

CIA, 1950 ve 60'lı yıllarda ABD'de tavan yapan UFO gözlemlerinin arkasında 'gizli uçak denemelerinin yer aldığını' açıkladı. CIA, Soğuk Savaş yıllarında ihbar edilen gözlemlerin 'en az yarısından sorumlu olduklarını' belirtti.
  • Hele şükür gerçek ortaya çıktı ben bunu insanlara Tam 1 senedir söylüyordum UFO diye bişey olmadığını ama kimse inanmıyordu bu gün bu ülkede 30 Yaşında Yetişkin bir insanın ben ufolara inanıyorum derse ben o adamın Aklından Şüphe duyarım iş o değil asıl tehlike ufukta ABD nin HAAARP Silahı olayı bu UFO araçlarının aslında ABD inin olması ya savaş Silahları diyorum uyanın ufuktaki büyük tehlike İLLUMİNATİ
  • Ufo nun varlığına inanan zaten ahmaktır !
  • UFO şimdi oldu IFO ( identified flyimg object )
  • valla öyledir bizi iyi aylendiriyonuz
  • günaydın :)
  • Gunaydin .....

CIA, 1950'li yıllarda başlayan ve yoğun UFO gözlemlerinin arkasındaki sırrı yarım asır sonra açıkladı. Twitter hesabından açıklama yapan CIA, UFO sanılan uçan dairelerin aslında 'gizli uçak projelerine ait olduğunu' belirtti.

CIA, Twitter hesabında, "2014'ün en iyileri listesinde en çok okunan başlık: 50'li yıllarda gökyüzünde görülen anormal olaylar? O bizdik" açıklamasında bulundu ve 'CIA ve U-2 Programı' başlıklı dosyanın bağlantısını sundu.
272 sayfa uzunluğundaki raporda, 1954-1974 yılları arasında yerden yaklaşık 19 bin metre yükseklikte gerçekleştirilen gözlem ve deneme uçuşları hakkında bilgi yer alıyor. 1998 yılında hazırlanan rapor, "U-2 uçağının yüksek irtifa uçuşları, çok sayıda UFO gözlemine neden oldu" ifadesi yer alıyor.

CIA, 1950'li ve 60'lı yıllarda UFO gözlemi bildiren birçok yolcu uçağı pilotu bulunduğunu, pilotların aslında U-2 casus uçaklarının bir anda belirip kaybolan görüntüsüne aldandığını belirtti. Açıklamada, '12 bin metrede uçarken, U-2 uçağından yansıyan güneş ışınlarının uçağın bir ateş topu gibi görünmesine neden olduğu' ifade edildi.

En azından yarısı casus uçaklardı

Soğuk Savaş yıllarında ABD'nin önde gelen gündem maddelerinden biri olan 'uçan daireler', yıllar sonra Steven Spielberg’in 'Close Encounters of the Third Kind' ve 'ET' ile George Lucas’ın 'Yıldız Savaşları' gibi tarihi filmlere ilham veren etkenler arasında kabul ediliyor.

1950'li ve 60'lı yıllarda sürekli UFO gözlemi yapılması üzerine, ABD Hava Kuvvetleri 'Project Blue Book' adı verilen bir çalışma başlatmıştı. 1952'de başlayan ve 1970'de sona eren çalışmada sayısız UFO gözlemi detaylarıyla kayıt altına alındı.

CIA, söz konusu yıllarda 20 bin metrede uçuşun henüz mümkün kabul edilmediğini, bu nedenle insanların gördüklerini UFO sandığını belirtti. CIA raporu, 'genel olarak yapılan gözlemlerin en az yarısından casus uçaklar sorumlu' ifadesini kullandı.

Ruslar çoktan biliyordu

ABD halkının aşırı heyecanına rağmen, gizli casus uçaklar Sovyet Rusya tarafından çoktan ortaya çıkarılmıştı.

Bir U-2C casus uçağı, 1 Mayıs 1960 tarihinde Rusya'nın Ural bölgesinde karadan havaya ateşlenen füzelerle düşürülmüştü. Dönemin ABD Başkanı Dwigh D. Eisenhower, bu olayın ardından casusluk faaliyetlerinde bulunduklarını itiraf etmişti. (Al Jazeera)

CIA'DEN ŞOK İTİRAF!

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Yüksel Odabaş ~ 9 yıl önce
Hele şükür gerçek ortaya çıktı ben bunu insanlara Tam 1 senedir söylüyordum UFO diye bişey olmadığını ama kimse inanmıyordu bu gün bu ülkede 30 Yaşında Yetişkin bir insanın ben ufolara inanıyorum derse ben o adamın Aklından Şüphe duyarım iş o değil asıl tehlike ufukta ABD nin HAAARP Silahı olayı bu UFO araçlarının aslında ABD inin olması ya savaş Silahları diyorum uyanın ufuktaki büyük tehlike İLLUMİNATİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 9 yıl önce
Her an genişleyen sınırsız evrende bir tek insanoğlunun varlığını iddia etmek Yaradan'ın sınırsız yaratma kaabiliyetine en büyük hakarettir.Bir olgunun yanıtılcı olması için de gerçeğinin var olması gerekir.Burada gerçek Dünya dışı zeki canlılar var mıdır;evet vardır.Blue Beam yani sahte uzaylı istila projesi de var mıdır evet vardır.Ancak ismi gecen gurup bir tanrı olmadığına göre yoktan var etme gücleri yoktur ve sadece var olanı manüple edebilirler.Sana ABD nin Ay'ı neden lazerle vurduğunu ve Anunnaki olgusunu araştırmanı tavsiye ederim.
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ufo nun varlığına inanan zaten ahmaktır !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
UFO şimdi oldu IFO ( identified flyimg object )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
he canım he ~ 9 yıl önce
valla öyledir bizi iyi aylendiriyonuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
günaydın :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Gunaydin .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000