10 Haziran 2009, Çarşamba 07:56:59

Ceset sayısı 41'e ulaştı

Brezilya ve Fransa silahlı kuvvetlerinin, Atlas Okyanusu'na düşen Fransız Havayollarına ait Airbus uçağındaki yolculardan 13'ünün daha cesedini bulduğu ve böylece bulunan ceset sayısının 41'e çıktığı bildirildi.
  • Yabanci bir web sitesinde okudum, bulunan Cesetlerin aileleri seviniyorlarmış, gerçek bir cenaze töreni yapabilecegiz diye....! Nekadar ironik bir tarjedi bu...? Evet bir an düşünüldüğünde, ziyaret edip çiçek koyacak gerçek bir mezar sembolize bir yer olamasindan bi kamıma ailleler icin daha iyi sevindirici bir durum.

Brezilyalı askeri sözcü, şu ana kadar yeri tespit edilen tüm cesetlerin sudan çıkartıldığını ve cesetlerden 16'sının ön inceleme için Fernando de Noronha adasına gönderildiğini söyledi.

Cesetler buradan Recife kentine gönderilecek ve adli tıp uzmanları cesetlerin kimlik belirleme işlemlerine başlayacak. Diğer 25 ceset Bosisio gemisinde bulunuyor.

Ceset sayısı 41'e ulaştı

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
Yabanci bir web sitesinde okudum, bulunan Cesetlerin aileleri seviniyorlarmış, gerçek bir cenaze töreni yapabilecegiz diye....! Nekadar ironik bir tarjedi bu...? Evet bir an düşünüldüğünde, ziyaret edip çiçek koyacak gerçek bir mezar sembolize bir yer olamasindan bi kamıma ailleler icin daha iyi sevindirici bir durum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000