28 Mart 2009, Cumartesi 17:06:40

Cemil Çiçek'ten Muhsin Yazıcıoğlu açıklaması

Başbakan Yardımcısı Çiçek, Yazıcıoğlu'nun vefatı dolayısıyla, BBP Genel Merkezi'ni ziyaret ederek, baş sağlığı dileklerini iletti.
  • riyakarlık(iki yüzlülük) bir sanatmış.(yerine ve adamlarınana göre kıvırmak) bir paragrafta 6 defa Allah kelimesi..herkeste yuttu..ne diyelim Yüce Allah bildiği gibi yapsın.
  • HEPİMİZ MUHSİN'İZ HEPİMİZ VATANSEVERİZ... TÜRKİYEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN. ALLAH BİZİ, VATANINI KARIŞ KARIŞ SATANLARDAN KORUSUN.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun vefatından büyük üzüntü duyduğunu belirterek, ''Büyük bir vatansever, büyük bir vatan evladı, millet için çok acı çekmiş, ıstırap çekmiş büyük bir vatanseveri kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz'' dedi.

Partiden çıkarken okunan duaya katılan Cemil Çiçek, ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

''En güzel söz olan bu Allah kelamından sonra söylenecek beşeri sözleri zayi kabul ediyorum. Allah onların hepsini cennetine koysun. Cennetiyle ikramda bulunsun. Milletimizin, Büyük Birlik Partili kardeşlerimizin ve ailesinin başı sağ olsun. Gerçekten hepimiz çok üzgünüz, yüreğimiz yaralıdır. Allah rahmet eylesin. Allah hepimize sabırlar versin. Maalesef büyük bir vatansever, büyük bir vatan evladı, millet için çok acı çekmiş, ıstırap çekmiş büyük bir vatanseveri kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Allah milletimize, ailesine ve sevenlerine başka keder göstermesin, Allah rahmet eylesin.''

Cemil Çiçek'ten Muhsin Yazıcıoğlu açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 13 yıl önce
riyakarlık(iki yüzlülük) bir sanatmış.(yerine ve adamlarınana göre kıvırmak) bir paragrafta 6 defa Allah kelimesi..herkeste yuttu..ne diyelim Yüce Allah bildiği gibi yapsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
HEPİMİZ MUHSİN'İZ HEPİMİZ VATANSEVERİZ... TÜRKİYEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN. ALLAH BİZİ, VATANINI KARIŞ KARIŞ SATANLARDAN KORUSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000