13 Haziran 2017, Salı 14:43:37

Çelebi personelinden sürpriz evlilik teklifi

Atatürk Havalimanı'nda özel bir yer hizmetleri firmasında çalışan Necef Daşdan, hazırladığı pankartla mesai arkadaşı Özlem Delen'e evlenme teklif etti.
  • İnanın bana aklıma da gelmedi değil hani... " Ya uzun zamandan beridir hiç bir görgüsüz uçakta evlenme teklif etmiyor, ya da Airport Haber de anladı haber değeri olmadığını da haber yapmıyor " diye düşünürken...al sana bir tane daha...Ama eksik olmuş...bence modaya uyup kokpitten anons yaptırıp sonra da köşedeki mahalle kuyumcusundan aldığı ucuz teneke yüzüğü vermeli idi..Sonra da kızımız ağlayarak " evet..evet...evet " diye böğürerek haykırmalı ve yolcular da bunu alkışlamalı idiler. Bak tosunum, eğer evlenirsen yıllar sonra karın sana bunu sorar " niye bana uçakta teklif etmedin...benim eksiğim nedir " diye..benden söylemesi.
  • haber değeri olan bir şey göremedim
  • Cok komik
  • bunun neresi çıtayı yükseltmek anlamadım. mutluluklar tabi, allah mesut etsin
  • Özlemcim tebrik ederim. Allah yolunuzu açık etsin.
  • YA SİZ NELER YAPIYORSUNUZ YA ?
  • Yükseltin Anam yükseltin şu çıtayı bakalım
  • Devrem kutlarım. Bir ömür mutluluklar dilerim. Deport olmadan en az 3 extra baggage lı bir ömür olsun
  • Mutluluklarr dilerizzz
  • Hazır yolcu hizmetleri memuru demişken, TGS ye alım var mı?

Atatürk Havalimanı'nda Çelebi'de görev yapan Necef Daşdan, hazırladığı pankartla mesai arkadaşı Özlem Delen'e evlenme teklif etti.

Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde daha önceden hazırladığı, "Kalbime giden bu yolda süresiz vizem olur musun? Oturum izni senden evlilik cüzdanı benden. Benimle evlenir misin Meleğim?" yazılı pankartı arkadaşlarının yardımıyla açan Daşdan, kız arkadaşını bir buket çiçekle beklemeye başladı.

Bu sırada tekliften haberi olmayan, arkadaşlarıyla çalıştığı şirketin ofisine gitmek için yürüyen Delen, kendisi için hazırlanan pankartı görünce şaşırarak göz yaşlarını tutamadı. Elindeki çiçeği kız arkadaşına uzatan Daşdan, cebinden çıkardığı yüzükle diz çökerek evlenme teklif etti.

Özlem Delen de bu teklife üç kere "evet" diyerek, olumlu karşılık verdi. Bu sırada terminalin üst katından, birbirine sarılan çifte gül yaprakları atıldı. Bu ana şahitlik eden havalimanı çalışanları ve yolcular genç çifti alkışladı. Bazı yolcuların da bu anları cep telefonlarına kaydettiği görüldü.

Daşdan'ın annesi Yeter Daşdan da genç çifti tebrik etti.

"İmkan sunulması halinde uçakta evlenmek isteriz"

Necef Daşdan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, evlilik teklifi için emek sarf ettiğini, bu çabasının karşılığını aldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Havalimanında evlilik teklifinin daha anlamlı olacağını düşündüğünü ifade eden Daşdan, "Pankartta havacılığa uygun mesajları yazmak için çok uğraştım, ne yazacağımı çok düşündüm. Çok sıradan ifadeler vardı. Kendim yazdım, inşallah kız arkadaşım beğenmiştir." dedi.

Daşdan, en yakın zamanda düğün yapacaklarını kaydederek, imkan sunulması halinde uçakta evlenmek istediklerini belirtti.

Özlem Delen ise aşklarının havalimanında başladığını, devamının da buradaki bir teklifle süreceği için çok mutlu olduğunu belirtti.

Teklife "evet" dediğini anımsatan Delen, "Pankartta yazılanları çok beğendim. Her şey tam anlamıyla çok güzeldi. Şu anda kelimelerle ifade edemiyorum. Herkes de yanımdaydı. Özellikle gelecekteki eşime çok teşekkür ederim." diye konuştu.

Genç çift, daha sonra mesai arkadaşlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çelebi personelinden sürpriz evlilik teklifi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

B-52 ~ 5 yıl önce
İnanın bana aklıma da gelmedi değil hani... " Ya uzun zamandan beridir hiç bir görgüsüz uçakta evlenme teklif etmiyor, ya da Airport Haber de anladı haber değeri olmadığını da haber yapmıyor " diye düşünürken...al sana bir tane daha...Ama eksik olmuş...bence modaya uyup kokpitten anons yaptırıp sonra da köşedeki mahalle kuyumcusundan aldığı ucuz teneke yüzüğü vermeli idi..Sonra da kızımız ağlayarak " evet..evet...evet " diye böğürerek haykırmalı ve yolcular da bunu alkışlamalı idiler. Bak tosunum, eğer evlenirsen yıllar sonra karın sana bunu sorar " niye bana uçakta teklif etmedin...benim eksiğim nedir " diye..benden söylemesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
f/o ~ 5 yıl önce
haber değeri olan bir şey göremedim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HahagagafHaga ~ 5 yıl önce
Cok komik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne çıtası ~ 5 yıl önce
bunun neresi çıtayı yükseltmek anlamadım. mutluluklar tabi, allah mesut etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Miad-Cemal ~ 5 yıl önce
Özlemcim tebrik ederim. Allah yolunuzu açık etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İSİMSİZ ~ 5 yıl önce
YA SİZ NELER YAPIYORSUNUZ YA ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Walalee ~ 5 yıl önce
Yükseltin Anam yükseltin şu çıtayı bakalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski CHS Candemir ~ 5 yıl önce
Devrem kutlarım. Bir ömür mutluluklar dilerim. Deport olmadan en az 3 extra baggage lı bir ömür olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Chs dom ~ 5 yıl önce
Mutluluklarr dilerizzz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşsizim ~ 5 yıl önce
Hazır yolcu hizmetleri memuru demişken, TGS ye alım var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000