10 Temmuz 2020, Cuma 14:59:32

CARGY hizmete girdi

Turkish Cargo, müşterilerine kargolarının güncel durumlarını 7/24 sorgulayabilme imkanı sunan "CARGY'" isimli yapay zeka robotunu canlıya aldı.
  • İzmir’in kargısı Manisa’nın kargısından bi karış büyüktü. İki elin parmağı sayısındaki istasyondan statü mesajları alınabiliyor. Transit kargo İST sonrası buharlaşıyor sistemden. Elin oğlu seninle aynı kargo handling firmasını kullanıyor ve onun bütün statü mesajları otomatik akıyor. Sen kargı kurmuşsun. Fasülye sırığı olsun ismi belki bir işe yarar. Sabi sıbyan linkedin’de challenge oynamaya devam edin siz.

Turkish Cargo, müşterilerine kargolarının güncel durumlarını 7/24 sorgulayabilme imkanı sunan "CARGY'" isimli yapay zeka robotunu canlıya aldı.

Turkish Cargo, müşterilerine kargolarının güncel durumlarını 7/24 sorgulayabilme imkanı sunan "CARGY'" isimli yapay zeka robotunu canlıya aldı.THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Turkish Cargo ailesinin yeni üyesi olan yapay zeka temelli chatbot "Cargy", ilk güncellemesinde kullanıcılara, havayolu konşimento (AWB) numarası üzerinden kargo gönderilerinin güncel durum bilgisi ile müsait tarih ve sefer sorgulama imkanı sunuyor.

Türkçe ve İngilizce dil seçeneği ile "0850 333 0777" WhatsApp numarası aracılığıyla hizmet veren Cargy, eylül ayında gerçekleşecek ikinci geliştirmede ücret bilgilerinin sorgulaması ve aralık ayındaki üçüncü güncellemesinde ise kargoya yönelik diğer bilgileri sorgulama imkanını sunacak.Uygulama ile tüm kargo gönderilerinin durumunun istenildiği zaman öğrenebilinecek ve ihtiyaca uygun sefer sorgulamaları gerçekleştirilecek.Teknolojik altyapısını her geçen gün geliştiren ve dijitalleşme adımlarıyla küresel ağında bulunan müşterilerine kolaylıklar sunan Turkish Cargo, hizmet kalitesini de geliştirmeye devam ediyor.

CARGY hizmete girdi

Facebook Yorum

Yorumlar

Kemal ~ 29 gün önce
İzmir’in kargısı Manisa’nın kargısından bi karış büyüktü. İki elin parmağı sayısındaki istasyondan statü mesajları alınabiliyor. Transit kargo İST sonrası buharlaşıyor sistemden. Elin oğlu seninle aynı kargo handling firmasını kullanıyor ve onun bütün statü mesajları otomatik akıyor. Sen kargı kurmuşsun. Fasülye sırığı olsun ismi belki bir işe yarar. Sabi sıbyan linkedin’de challenge oynamaya devam edin siz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000