16 Mart 2013, Cumartesi 10:25:44

ÇALIŞMALAR SONLANDI UÇMAK İSTİYORUZ

Boeing, 787 Dreamliner uçaklarının ticari uçuşlarının yakın bir süre sonra tekrar başlayabileceğini açıkladı.
  • thy nin DC 10 u neden dusmustu.simdi biri cikar bagaj kapisinin hatali kapatilmasi diyebilir ama degil.KAPI DIZAYNININ HATALI OLMASINDAN.ya bu ucakta aku sistemindeki DIZAYN HATASINDAN DUSERSE bunuda bir dusunun isterseniz.
  • a320 tanıtım uçuşundayken ormanlık alana çakılmıştı ... Şimdi en güvenilir uçaklar arasında .
  • gökyüzü ne hatalar gördü.. ne uçaklar uçtu ve uçmakta.. ne pilotum ne de havacı. uzaktan bakıyorum sadece. Boeing'le uğraşmayın. onsuz gökyüzü maviliğini kaybeder.mutlaka hatalar olacaktır.. kimbilir hangi uçaklarda,kimler ve hangi hatalar uçuyor şu anda? daha iyisini siz yapın, uçalım ..
  • en büyük soru işareti sıfırdan üretilen dizayn edilen bir uçak boeing 787 drealiner. son derece hafif gövde sonra bütün eletronic aksamlar ekipmanlarda özel hafif maddeden yapılma.. şu ana kadar çıkan sorunlar uçağın akülerden kaynaklanan yangınlar elektrik sistemleri..umarım çözülür kısa sürede tekrar havada görürüz.. son derece rahat ve komforlu bir uçak yolcular için daha az jet lag daha az basınç insan daha rahat ediyor..
  • Zaten abd den de bu beklenirdi. Bu ucak daha test asamasındayken bile kac kere sorun cıkarttı. Hazır bir ucak degildi ama zaten gec kalmıslardı ve daha fazla gec kalamazlardı baskıya dayanamazlardı.. ucurmak icinde gerekli lisansı zaten gene kendileri verdikleri icin sıkıntı da olmadı..sorunu cozmeden cozduk der gene lisans verirler bi kac ay sonrada sorunları ucakların tekrar baslar..

Şirketin Proje Mühendis Şefi Michael Sinnett yaptığı açıklamada, dünya genelindeki seferleri durdurulan Dreamliner uçaklarındaki çalışmaların sonuçlandığını ancak iki bataryadaki sorunun nedenini tam olarak tespit edemediklerini belirtti.

Yeni geliştirilen tasarımda batarya yangınlarını ve aşırı ısınmayı önlemek için birçok katman bulunduğunu ifade eden Sinnett, yeni tasarımda bataryaların arıza yapması halinde sorunun yayılmasını önlemek ve uçağın güvenliğin sağlanması amacıyla tedbirlerin bulunduğunu kaydetti.

Dreamliner uçaklarında üçüncü güvenlik testinin tamamlandığını belirten Sinnett, ''Uçaklarımız ticari uçuşlarına haftalar içinde tekrar başlayabilir, aylar değil'' dedi.

ÇALIŞMALAR SONLANDI UÇMAK İSTİYORUZ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

yolcu ~ 9 yıl önce
thy nin DC 10 u neden dusmustu.simdi biri cikar bagaj kapisinin hatali kapatilmasi diyebilir ama degil.KAPI DIZAYNININ HATALI OLMASINDAN.ya bu ucakta aku sistemindeki DIZAYN HATASINDAN DUSERSE bunuda bir dusunun isterseniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HBM ~ 9 yıl önce
a320 tanıtım uçuşundayken ormanlık alana çakılmıştı ... Şimdi en güvenilir uçaklar arasında .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gökyüzü ~ 9 yıl önce
gökyüzü ne hatalar gördü.. ne uçaklar uçtu ve uçmakta.. ne pilotum ne de havacı. uzaktan bakıyorum sadece. Boeing'le uğraşmayın. onsuz gökyüzü maviliğini kaybeder.mutlaka hatalar olacaktır.. kimbilir hangi uçaklarda,kimler ve hangi hatalar uçuyor şu anda? daha iyisini siz yapın, uçalım ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebrikler. ~ 9 yıl önce
Alın size pilot veya havacı olmayan halktan birinden yalın bir yorum. Ne kadar doğru.
camaroth ~ 9 yıl önce
en büyük soru işareti sıfırdan üretilen dizayn edilen bir uçak boeing 787 drealiner. son derece hafif gövde sonra bütün eletronic aksamlar ekipmanlarda özel hafif maddeden yapılma.. şu ana kadar çıkan sorunlar uçağın akülerden kaynaklanan yangınlar elektrik sistemleri..umarım çözülür kısa sürede tekrar havada görürüz.. son derece rahat ve komforlu bir uçak yolcular için daha az jet lag daha az basınç insan daha rahat ediyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sanki ~ 9 yıl önce
Uçmuş gibi konuşuyorsunuz :)
kimsin ~ 9 yıl önce
ben hayatımda camaroth kadar boş beleş adam görmedim. bi gidiyor hostesler mini etek dekolte giymezse kimse uçağa binmez kimin orasına burasına bakcak diye yorum yazıyor, sonra bide gelip boeing 787 wikipedi gibi uçağı yorumluyor. sen çok ağır bi İŞSİZSİN ya. senin beyin bitmiş aga allah kurtarsın seni dicek bişey yok
Poland ~ 9 yıl önce
Zaten abd den de bu beklenirdi. Bu ucak daha test asamasındayken bile kac kere sorun cıkarttı. Hazır bir ucak degildi ama zaten gec kalmıslardı ve daha fazla gec kalamazlardı baskıya dayanamazlardı.. ucurmak icinde gerekli lisansı zaten gene kendileri verdikleri icin sıkıntı da olmadı..sorunu cozmeden cozduk der gene lisans verirler bi kac ay sonrada sorunları ucakların tekrar baslar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000