04 Aralık 2022, Pazar 16:51:03

Bursa'daki uçak kazasında acı detay

Bursa'daki uçak kazasından kahreden detaylar gelmeye devam ediyor. Korkunç kazada hayatını kaybeden Burcu Sağlam'ın o gün iş aramak için evden çıktığı ve ailesinin uçağa bindiğinden habersiz olduğu öğrenildi.
  • Allah rahmet eylesin.
  • Kızın ailesi tazminat davasi açsın. Egitim ucusu değil başka birşey var gibi, hava kötü, uçurtma bir ucak ve aşırı özgüven, sonu kötü olmuş.
  • Bana inandırıcı gelmedi.
  • Yunuseli, Pamukova ve dahi ne kadar kontrolsüz meydan varsa ya hava trafik kontrol hizmeti kapsamına alınmalı, ya da kapatılmalıdır. Uçuş okulu ve uçaklara olan denetim arttırılmalıdır. Eskiden ölüm olmadan kaza olmadan uyanilmaz diyorduk simdi kazayla ölümle bile uyanilmiyor 6 ayda 2 etti. Daha kaç can gidecek? Yazık değil mi? Dhmi göreve.
  • rahmetlinin pilotaj ogrencisi oldugu, en buyuk tutkusunun pilot olmak oldugu yaziyor heryerde ?

Bursa'daki uçak kazasından kahreden detaylar gelmeye devam ediyor. Korkunç kazada hayatını kaybeden Burcu Sağlam'ın o gün iş aramak için evden çıktığı ve ailesinin uçağa bindiğinden habersiz olduğu öğrenildi.

Bursa'da Ovaakça Doğal Gaz Çevrim Santrali yakınlarında düşen tek motorlu uçakta pilot Hakan Köksal ile Burcu Sağlam'ın hayatını kaybetmesinin ardından kahreden detaylar ardı sıra gelmeye devam ediyor. Daha önce edinilen bilgiye göre, Pilot Hakan Köksal'ın, hava koşullarının kötü olması nedeniyle havalimanından "Geri dön" uyarısı aldığı öğrenilmiş uyarıyı aldıktan 5 dakika sonra ise uçağın düştüğü belirtilmişti.

Sabah'ta yer alan habere göre ise, Samsun'dan gelerek 15 yıl önce Bursa'ya yerleşen ailesiyle birlikte yaşayan Burcu Sağlam, önce liseyi bıraktı, ardından açıktan bitirdi ve üniversite okumaya karar verdi.

Bu arada genç kız, bir arkadaşıyla kadın kuaförü işletti. Daha iyi bir kariyer sahibi olmak isteyen Burcu Sağlam, 1 Aralık sabahı iş aramaya gittiğini söyleyerek evden çıktı. Sağlam, iş görüşmelerinin olumlu sonuçlanmaması üzerine umutsuzluğa kapıldı.

Daha önce yine iş için tanıştığı işadamı Hakan Köksal'ı aradı. Genç kız, Hakan Köksal'ın bir sertifikayı almak için uçakla Pamukova Havaalanı'na gideceğini öğrendi.

MORAL İÇİN UÇAĞA BİNDİ

Genç kız moral bulmak için Hakan Köksal'a kendisinin de uçağa binmek istediğini söyledi. Evden "İş görüşmesine gidiyorum" diyerek çıkan Burcu Sağlam'ın ailesi, kızlarının uçağa bindiğinden habersizdi. Yaşanan facianın ardından kaza haberlerini duyan Sağlam ailesi, kızlarının ölüm haberini yetkililerden gelen telefonla öğrendi.

Bursa'daki uçak kazasında acı detay

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Allah rahmet eylesin ~ 2 ay önce
Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık giden canlara ~ 2 ay önce
Kızın ailesi tazminat davasi açsın. Egitim ucusu değil başka birşey var gibi, hava kötü, uçurtma bir ucak ve aşırı özgüven, sonu kötü olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne davası? ~ 26 gün önce
ölmüş pilota tazminat davası nasıl açacaklar? Bir kere de mantıklı bir yorum yazın abicim yaa
Cool story ~ 2 ay önce
Bana inandırıcı gelmedi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy ~ 2 ay önce
Banada
Atc Ltbr ~ 2 ay önce
Yunuseli, Pamukova ve dahi ne kadar kontrolsüz meydan varsa ya hava trafik kontrol hizmeti kapsamına alınmalı, ya da kapatılmalıdır. Uçuş okulu ve uçaklara olan denetim arttırılmalıdır. Eskiden ölüm olmadan kaza olmadan uyanilmaz diyorduk simdi kazayla ölümle bile uyanilmiyor 6 ayda 2 etti. Daha kaç can gidecek? Yazık değil mi? Dhmi göreve.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haydaa ~ 2 ay önce
rahmetlinin pilotaj ogrencisi oldugu, en buyuk tutkusunun pilot olmak oldugu yaziyor heryerde ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Durum ~ 2 ay önce
Bu ucus eğitim uçuşu değil,genel havacilik adına yapılan bir ucus,uçan kız, öğrenci değil,sadece gezmek amacli uçağa binen birisi. Allah rahmet etsin
Z kuşağı ~ 2 ay önce
Story atmak ve sosyal medyada ön plana çıkmak için binmişte olabilir malum bu zihniyette çok genç arkadaşımız var yazık olmuş

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000