25 Nisan 2022, Pazartesi 15:28:11

Bursa'da yerleşim alanına uçak düştü!

Bursa'da Yunuseli Havalimanı yakınlarında tek motorlu bir uçak düşerek yanmaya başladı.
  • Genel havacılık uçağı ve PIC uçuş kazası. Eline bir yada iki uçak geçirenler PIC uçuş yaptırıyor. Bu uçakların bakımları ve genel havacılık şirketlerinin yeterlilikleri konusunda çok soru işareti var. Shgm'nin bu şirketleri çok iyi denetlemesi gerekir. Borçla kullanılmış yorgun bir uçak alıp para kazanmak için PIC uçuş yaptırmak bu kadar kolay olmamalı. Araştırın bakalım TC-UPT'nin sahibinin havacılık ve maddi yeterliliği ne seviyede? Esnaflıktan havacılığa banka kredisiyle uçak alınarak bu kadar kolay geçilmemeli. Furkan Otkum mekanın cennet olsun kardeşim, ışıklar içinde uyu.
  • Yerel kanallar olay yerinden canlı yayın yapıyor ama hâlâ uçağın tescili/işletmesi açıklanmadı...
  • Hayat ne garip. Bugün çok iyi hissediyorum diyorsun. Herhalde ölmeme de daha çok vardır diyorsun herşeyi erteliyorsun ölümü unutuyorsun ara sokakta kafana uçak düşüyor felan...

Bursa'da Yunuseli Havalimanı yakınlarında tek motorlu bir uçak düştü. Uçak, Bursa'nın Osmangazi ilçesine bağlı Bağlarbaşı Mahallesi Sarıgül Sokak'ta evlerin arasına düşerek yanmaya başladı.

Olay yerine 20 itfaiye aracı ve ambulanslar sevk edildi.

Ayıntılar gelecek...

Bursa'da yerleşim alanına uçak düştü!

Facebook Yorum

Yorumlar

Sonuncusu olmayacak ~ 4 ay önce
Genel havacılık uçağı ve PIC uçuş kazası. Eline bir yada iki uçak geçirenler PIC uçuş yaptırıyor. Bu uçakların bakımları ve genel havacılık şirketlerinin yeterlilikleri konusunda çok soru işareti var. Shgm'nin bu şirketleri çok iyi denetlemesi gerekir. Borçla kullanılmış yorgun bir uçak alıp para kazanmak için PIC uçuş yaptırmak bu kadar kolay olmamalı. Araştırın bakalım TC-UPT'nin sahibinin havacılık ve maddi yeterliliği ne seviyede? Esnaflıktan havacılığa banka kredisiyle uçak alınarak bu kadar kolay geçilmemeli. Furkan Otkum mekanın cennet olsun kardeşim, ışıklar içinde uyu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet ~ 4 ay önce
Yerel kanallar olay yerinden canlı yayın yapıyor ama hâlâ uçağın tescili/işletmesi açıklanmadı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu Dünya yalan Dünya ~ 4 ay önce
Hayat ne garip. Bugün çok iyi hissediyorum diyorsun. Herhalde ölmeme de daha çok vardır diyorsun herşeyi erteliyorsun ölümü unutuyorsun ara sokakta kafana uçak düşüyor felan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000