15 Nisan 2016, Cuma 16:23:25

Bülent Ersoy'dan kemer savunması

Türk Hava Yolları'nın (THY) Antalya- İstanbul seferi sırasında emniyet kemerini bağlamamakta direnip uçuşu geciktirdiği iddiasıyla hakkında dava açılan Bülent Ersoy, Antalya'daki duruşmada ifade verdi.
  • Bir sefer çok yakınında uçtum. Hayatımda gördüğüm en kaprisli insanlardan biri. Hosteslere yapmadığı eziyet kalmadı. Kesinlikle kara listeye alınmalı.
  • abla parası neyse verelim otobüsle git sen.
  • Önü kesilmese çok iyi yerlere giderdi
  • 15 yildir bu sektordeyim ve defalarca Bulent Ersoy misafirim oldu hic bir sekilde kapris veya gerginlik yasatmamistir ayrica cok kibar ve saygili olmustur. Kemer konusunda ise kendisine hep yedek kemer verilmistir bu sekilde sorunsuz ucus gerceklesmistir. Ne gerek vardi bu olayi buralara tasimislar anlayamiyorum.
  • Tarifeli seferlerde emniyet kemeri inis ve kalkislarda şarttır.Kural böyle. Kuralı tutamiyorsan binmeyeceksin.
  • Sesini al gerisini at gitsin
  • hem suçlu hem güçlü. millete saygısı kalmamış.
  • Bunu buraya haber diye koyan arkdasin bence isten attin
  • kendine özel ada alıp mağaza kapatan bu şahsiyet özel jet alsın kendisine . Ruhsal açıdan gelgit yaşayan Ersoy, uçuş güvenliği için büyük tehlike.
  • burası aklı başında bir ülke olsaydı ya adam gibi yolculuk etmeyi öğrenirdi ya da tarifeli seferlere binemezdi !

Türk Hava Yolları'nın (THY) Antalya- İstanbul seferi sırasında emniyet kemerini bağlamamakta direnip uçuşu geciktirdiği iddiasıyla hakkında dava açılan Bülent Ersoy, Antalya'daki duruşmada ifade verdi.

THY'nin 3 Ocak 2015 tarihinde saat 21.55'te Antalya- İstanbul seferini yapan uçağında emniyet kemerini bağlamamakta direnen Bülent Ersoy hakkında, uçuşu 40 dakika geciktirdiği iddiasıyla yolculardan Cafer Dikici, Hasan Gencer ve Akın Özkan şikayetçi oldu. Ersoy hakkında, 'huzur ve sükunu' bozma suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Antalya 18'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde davanın ilk duruşmasına sağlık sorunlarını gerekçe göstererek katılmayan Bülent Ersoy, bugünkü duruşmaya avukatı Mustafa Işık ile katılarak ifade verdi. Bülent Ersoy, suçsuz olduğunu söyledi. Uçak görevlilerine 2 kez trafik kazası geçirdiğini, bu nedenle kemer takamadığını söylemesine rağmen bunun kabul edilmediğini aktaran Bülent Ersoy, bu sırada yolculardan bazılarının 'Çok paran var ya, özel uçak tutsaydın' diyerek, kendisine tepki gösterdiğini kaydetti.

ŞİKAYETÇİYKEN SANIK DURUMUNA DÜŞTÜM

Kimseye hakaret etmediğini, sadece derdini anlatmaya çalıştığını aktaran Bülent Ersoy, "Hatta bu durumun aleyhime olmaması için benden kaynaklanan gecikme nedeniyle özür de diledim. Uçağın gecikmesiyle huzur ve sükunun bozulacağına da inanmıyorum. Beni şikayet eden yolculardan biri 'Hasta babama 1 saat geciktim, 3 gün sonra babam öldü' demiş. Sanki ben canını almışım gibi. Polisi ben çağırdım, şikayetçiyken sanık durumuna düştüm. Suçlamaları kabul etmiyorum" diye konuştu.

Mahkeme hakiminin talimatla ifare verebileceğini, gelmesine gerek olmadığını belirtmesi üzerine Ersoy, "Mahkemeye saygımdan Antalya'ya ifade vermeye geldim" dedi. Ersoy'un ifadesinin ardından duruşma ertelendi.

Duruşma sonrası adliye çalışanları ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Bülent Ersoy, hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Siyah kıyafeti ve şapkasıyla dikkati çeken Ersoy, hafta sonu da Antalya'da olacağını, yatla denize açılacağını kaydetti. Neşeli olduğu gözlenen Ersoy, gazetecilerle "Güzel çekin" diye şakalaştı.

Bülent Ersoy'dan kemer savunması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Kaprisli ~ 5 yıl önce
Bir sefer çok yakınında uçtum. Hayatımda gördüğüm en kaprisli insanlardan biri. Hosteslere yapmadığı eziyet kalmadı. Kesinlikle kara listeye alınmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
abla parası neyse verelim otobüsle git sen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok yazık ~ 5 yıl önce
Önü kesilmese çok iyi yerlere giderdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahahaha ~ 5 yıl önce
You made my day. Süpersiniz valla.
Crew ~ 5 yıl önce
15 yildir bu sektordeyim ve defalarca Bulent Ersoy misafirim oldu hic bir sekilde kapris veya gerginlik yasatmamistir ayrica cok kibar ve saygili olmustur. Kemer konusunda ise kendisine hep yedek kemer verilmistir bu sekilde sorunsuz ucus gerceklesmistir. Ne gerek vardi bu olayi buralara tasimislar anlayamiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Patalojik? ~ 5 yıl önce
Keremcem delisi sen misin?
Burnu havada ~ 5 yıl önce
Tarifeli seferlerde emniyet kemeri inis ve kalkislarda şarttır.Kural böyle. Kuralı tutamiyorsan binmeyeceksin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilgi küpü ~ 5 yıl önce
Hadi ya?
Leman ~ 5 yıl önce
Ha charter seferlerde takmasak olur yani? Kezban mısın sen?
Kaile alınan ~ 5 yıl önce
Sesini al gerisini at gitsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 5 yıl önce
hem suçlu hem güçlü. millete saygısı kalmamış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
onemsiz ~ 5 yıl önce
Bunu buraya haber diye koyan arkdasin bence isten attin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bencede ~ 5 yıl önce
Haber değeri olmayan bir hadiseyi havacılık sitesinde görmek çok saçma olmuş bence. Paparazzi sitesi mi burası?
easybook ~ 5 yıl önce
kendine özel ada alıp mağaza kapatan bu şahsiyet özel jet alsın kendisine . Ruhsal açıdan gelgit yaşayan Ersoy, uçuş güvenliği için büyük tehlike.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bülent ~ 5 yıl önce
burası aklı başında bir ülke olsaydı ya adam gibi yolculuk etmeyi öğrenirdi ya da tarifeli seferlere binemezdi !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000