05 Haziran 2015, Cuma 12:05:17

BTA yeni bir nokta daha ekledi

TAV Havalimanları’na bağlı olarak faaliyet gösteren BTA, yılın ilk çeyreğinde Tunus Kartaca Havalimanı’nda ihalesini kazandığı iki yiyecek içecek noktasına bir yenisini daha ekledi.
  • gezgin belliki, tav grubunda calsiyorsun. Grubun gercekten cok basarili ve daha iyi yerleri hakediyor.Hatta gec bile kaldi bazi acilimlarda.... Bence, sende benim puanlamama katiliyorsun ama soylemiyorsun. Aslinda sirketine kotuluk yapiyorsun bu sekilde... oz elstiri cok onemli. yoksa herkez birirni kandirirsa nasil duzelicek ufak pruzler... DOKDOR..
  • Sizi gidi Fraport'cular,Malezyali'lar,kaldirim insaatcilari sevdalilari sizi, ancak o yemekler paklar sizi, bir Turk firmasinin yurtdisi basarilari ile ilgilenmezsiniz, atin atin, bumerang gibi donecek!!!
  • Tunus, Uskup ve Tukiye deki bir cok Bta noksini kullandim. Ozetle, 10 uzerinden, sunum 4 , servis 6, temizlik 7, lezzet 3, fiyat 1. alternatif oldukca tercih etmiyorum. Anladigim, Tav var ise bta var . Hele yurt disinda dahada dusuk...
  • Mutfakta giydikleri aşçı kıyafetleriyle çıkıp kapı önünde sigara içiyorlar, bu mu hijyen anlayışınız?
  • Denedim, yemek vs yedim. Kimseye tavsiye etmem. Boyle kalitesiz ve lezzetsiz bir yer daha olamaz-Dost tavsiyesi
  • Aynı ilgiyi Ahl de personele verilen yemeklerde de bekliyoruz, kalite yerlerde, yazık verilen paralara....

TAV Havalimanları’na bağlı olarak faaliyet gösteren BTA, yılın ilk çeyreğinde Tunus Kartaca Havalimanı’nda ihalesini kazandığı iki yiyecek içecek noktasına bir yenisini daha ekledi. Konu ile ilgili bilgi veren BTA İcra Kurulu Başkanı Sadettin Cesur, Cakes & Bakes markası ile hizmet verecek noktanın son derece verimli bir konuma sahip olduğunu söyledi.

Yiyecek-içecek sektörünün önde gelen oyuncularından BTA, yurtdışında büyümeye yönelik çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. TAV Havalimanları’na bağlı olarak, Türkiye dışında altı ülkede faaliyet gösteren BTA, son olarak, Tunus Kartaca Havalimanı’nda işletmesini üstlendiği yiyecek içecek noktası sayısını üçe çıkardı. 

Konu ile ilgili bilgi veren BTA İcra Kurulu Başkanı Sadettin Cesur, 2015’in ilk çeyreğinde Kartaca Havalimanı’ndaki iki yiyecek içecek noktasının ihalesini kazanarak Tunus pazarına girdiklerini hatırlattı. Bu iki noktayı dekorasyondan menüye kadar tamamen yenileyerek hizmete açtıklarını söyleyen Cesur, “Yılın ilk yarısını tamamlamadan, Kartaca Havalimanı’nda hizmet verdiğimiz nokta sayısını üçe çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Cakes & Bakes markamızın bulunacağı yeni noktamız, hava tarafında ve 10 kapının ortasında bulunan, son derece verimli bir yerde. Cakes & Bakes, günün her öğününde tüketilebilecek unlu mamullerin yanı sıra pasta ve ekmekçilik ara ürünlerini, küçük el ve mutfak aletlerini, ayrıca pastacılık ve unlu mamul ile ilgili tarif ve kaynak kitapları konforlu ve zevkli bir ortamda sunuyor. Artık Kartaca Havalimanı’nı ziyaret eden yolcular da Cakes & Bakes lezzetleri ile buluşabilecekler” dedi.

Tunus'un giriş kapısı gibi çalışan Kartaca Havalimanı, her yıl 5 milyonu aşkın yolcu ağırlıyor ve kıtanın en büyük havalimanları arasında bulunuyor. BTA, Tunus’ta Kartaca Havalimanı’nın yanı sıra Enfidha ve Monastir havalimanlarında da hizmet sunuyor. 

BTA yeni bir nokta daha ekledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

gezgin ~ 6 yıl önce
gezgin belliki, tav grubunda calsiyorsun. Grubun gercekten cok basarili ve daha iyi yerleri hakediyor.Hatta gec bile kaldi bazi acilimlarda.... Bence, sende benim puanlamama katiliyorsun ama soylemiyorsun. Aslinda sirketine kotuluk yapiyorsun bu sekilde... oz elstiri cok onemli. yoksa herkez birirni kandirirsa nasil duzelicek ufak pruzler... DOKDOR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gezgin ~ 6 yıl önce
Sizi gidi Fraport'cular,Malezyali'lar,kaldirim insaatcilari sevdalilari sizi, ancak o yemekler paklar sizi, bir Turk firmasinin yurtdisi basarilari ile ilgilenmezsiniz, atin atin, bumerang gibi donecek!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bta hakkinda ~ 6 yıl önce
Tunus, Uskup ve Tukiye deki bir cok Bta noksini kullandim. Ozetle, 10 uzerinden, sunum 4 , servis 6, temizlik 7, lezzet 3, fiyat 1. alternatif oldukca tercih etmiyorum. Anladigim, Tav var ise bta var . Hele yurt disinda dahada dusuk...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Mutfakta giydikleri aşçı kıyafetleriyle çıkıp kapı önünde sigara içiyorlar, bu mu hijyen anlayışınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzak ~ 6 yıl önce
Denedim, yemek vs yedim. Kimseye tavsiye etmem. Boyle kalitesiz ve lezzetsiz bir yer daha olamaz-Dost tavsiyesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Aynı ilgiyi Ahl de personele verilen yemeklerde de bekliyoruz, kalite yerlerde, yazık verilen paralara....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000