19 Nisan 2019, Cuma 11:24:47

BTA İstanbul Havalimanı'nda

TAV Havalimanları’nın iştiraki BTA, Atatürk Havalimanı’nda edindiği tecrübeyi geliştirerek İstanbul Havalimanı’na taşıdı. BTA, yeni İstanbul Havalimanı’nda 4 200 metrekarelik alanda 10 ayrı noktada misafirlerini karşılıyor.
  • Bu nasıl iş?
  • OPERASYON HİKAYE FOOD COURT ŞAHANE .ERKEN GELİN. YEMEK VE KAZIK YERSİNİZ. İGA DA PARA KAZANIR.
  • İnanılmaz uçuk fiyatlar.Gerçekten nereden kazık atacaklarını şaşırmışlar.BTA kartı olan ve orada çalışanlar dahi yolcuyla aynı fiyattan yemek yemekte.Acilen bir çözüm getirmeleri lazim orada vardiyalı çalışanlar özellikle gece sadece bir tane yer açık diye aç kalıyor.Yemek molaları yetişmiyor.Hem yolcuya hem çalışana eziyet resmen...
  • yemek ücretleri aşırı pahalı. yazık bu insanlara ya çok yazık
  • Havalimanı personeline ne hakla indirim yapmazsınız . Ne sanıyorsunuz kendinizi ,sizler gibi milyonlarmı kazandığımızı düşünüyorsunuz .??????? Azıcık vicdan sahibi olun.
  • o fiyatlara turist bile yemez,nedir öyle be JFK'den daha pahalı! yemeyin yedirmeyin
  • Isimler cafcaflı da sen fiyatlardan haber ver. Biz seyyar tavuk pilava devam.

TAV Havalimanları’nın iştiraki BTA, Atatürk Havalimanı’nda edindiği tecrübeyi geliştirerek İstanbul Havalimanı’na taşıdı. BTA, yeni İstanbul Havalimanı’nda 4 200 metrekarelik alanda 10 ayrı noktada misafirlerini karşılıyor.

Türkiye, Gürcistan, Makedonya, Tunus, Umman, Letonya, Hırvatistan ve Suudi Arabistan’da toplam 18 havalimanında her gün yüzbinlerce yolcuya hizmet sunan BTA, yeni İstanbul Havalimanı’nı da portföyüne ekledi.

4.200 metrekarede 10 konseptiyle yer alıyor

1999 yılından beri başta Atatürk Havalimanı olmak üzere, yurtiçi ve yurtdışı havalimanlarında hizmet veren BTA, yeni havalimanında Tadında Anadolu, Turcuisine, Tickerdaze, Brewmark, Gram, Enzo Pizzeria, Vivanda Burger, YoSushi, Seferi, Seferi Busgate olmak üzere, 4.200 metrekarelik alanda 10 farklı konseptiyle ve zengin menü seçenekleriyle misafirlerinin havalimanında kaliteli vakit geçirmelerini sağlamaya devam ediyor.

“Farklı damak lezzetlerine başarı ile cevap veriyoruz”

BTA İcra Kurulu Başkanı Sadettin Cesur “Dokuz ülkedeki 18 havalimanında, 350'yi aşkın noktada misafirlerimizle buluşuyoruz ve onların beklentilerini yakından izleyerek konseptlerimizi inovatif bir yaklaşımla oluşturuyoruz. İstanbul Havalimanı’nda 10 ayrı noktada hizmet veriyoruz. Anadolu mutfak kültürünü tanımak isteyen yolcularımıza farklı lezzetleri deneyimleme şansı sunan Tadında Anadolu, Türkiye’ye ilk kez gelen dünyaca ünlü markalar YoSushi ve Vivanda Burger; ünlü şeflerimizin yarattığı konseptler Enzo Pizzeria ve Gram ile BTA’nın sevilen markaları Turcuisine, Tickerdaze, Brewmark ve Seferi ile misafirlerimizi karşılıyoruz” dedi.BTA İstanbul Havalimanı'nda

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Havalimanı mı Avm mi? ~ 4 ay önce
Bu nasıl iş?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AVM ~ 4 ay önce
OPERASYON HİKAYE FOOD COURT ŞAHANE .ERKEN GELİN. YEMEK VE KAZIK YERSİNİZ. İGA DA PARA KAZANIR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık... ~ 4 ay önce
İnanılmaz uçuk fiyatlar.Gerçekten nereden kazık atacaklarını şaşırmışlar.BTA kartı olan ve orada çalışanlar dahi yolcuyla aynı fiyattan yemek yemekte.Acilen bir çözüm getirmeleri lazim orada vardiyalı çalışanlar özellikle gece sadece bir tane yer açık diye aç kalıyor.Yemek molaları yetişmiyor.Hem yolcuya hem çalışana eziyet resmen...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 4 ay önce
yemek ücretleri aşırı pahalı. yazık bu insanlara ya çok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adil olun ~ 4 ay önce
Havalimanı personeline ne hakla indirim yapmazsınız . Ne sanıyorsunuz kendinizi ,sizler gibi milyonlarmı kazandığımızı düşünüyorsunuz .??????? Azıcık vicdan sahibi olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fiyatlar ~ 4 ay önce
o fiyatlara turist bile yemez,nedir öyle be JFK'den daha pahalı! yemeyin yedirmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yemek yenilebilecek en kaliteli yer ~ 4 ay önce
Cok gezdim Terminalin icerisinde yemek yenilecek en guzel yerdi. Iga personeli bile orada yiyor ve tercih ediyor anladigim ... pilav ustu et doner 40 tl
Panpa ~ 4 ay önce
Isimler cafcaflı da sen fiyatlardan haber ver. Biz seyyar tavuk pilava devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000