10 Haziran 2016, Cuma 11:23:46

Brüksel Havalimanı'nda elektrik krizi

Brüksel Zaventem Havalimanında sabah saatlerinde meydana gelen ve 2,5 saat süren elektrik kesintisi nedeniyle tüm uçuşlar rötarlı yapılıyor.
  • bulsh#t. avrupa bahari baslamistir.
  • Yurtdısı personellerı ıse gelmıyorlar.ya da gelseler de Oglen saat 2de gelıyorlar.onların rotarı ne olacak. Hem ayda sırketınden 10000 dolar al hem de yan gel yat.thy yan gelıp yatma yeri ama askerlık yan gelip yatma yeri değil, öyle mi?
  • Rotarı bırak rogara bak.Veysel Serdar memurluktan nasıl bir anda bruksel muduru oldu?Serdar demır ıse gırdıkten 6 ay sonra uzmanken nasıl kargo baskanı oldu?10 yıllarca tecrubesı olan personelı kole gıbı kullanıp havacılıgın h sını bılmeyenlerı tecrubelılerın basına amır yapmak mı adalet,hak,ıslamıyet? Yatacak yerınız yok efendıler. Iktıdar degısınce mustahdemıne kadar thyde temızlık yapılması sart.hakkıyla terfı olan bır ınsan bırakmadınız.

Brüksel Zaventem Havalimanında sabah saatlerinde meydana gelen elektrik kesintisi nedeniyle uçuşlar gerçekleştirilemedi.

Belçika’nın başkenti Brüksel’in en büyük havalimanı Zaventem’de sabah 06.30’da başlayan elektrik kesintisi nedeniyle tüm işlemler durdu. Havalimanı terminal binasının tamamen karanlıkta kalmasına neden olan elektrik kesintisi nedeniyle yolcuların, güvenlik kontrolü, check-in ve bagaj işlemleri yapılamadı.

Yolcular, terminal girişindeki güvenlik kontrollerinin yapıldığı alan önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Teknik bir arızadan kaynaklandığı açıklanan havalimanındaki elektrik kesintisinin giderilmesi 2,5 saati buldu.

Kesintinin son bulmasıyla, yolcular tekrar havalimanı binasına alınmaya ve işlemelerinin yapılmasına başlandı. Uzun elektrik kesintisi nedeniyle Brüksel Zaventem Havalimanından gerçekleşecek tüm uçuşlar rötarlı yapılacak.

Brüksel Zaventem Havalimanı ve Maelbeek metro istasyonunda 22 Mart'ta düzenlenen terör saldırılarında 32 kişi hayatını kaybetmiş, 270 kişi yaralanmıştı.

Terör saldırıları sonrasında meydana gelen tahribat ve adli soruşturmalar nedeniyle bir müddet kapalı tutulan havalimanı giden yolcu terminali 3 Nisan’da kısıtlı kapasiteyle, kurulan geçici bölümlerde çalışmaya başlamıştı. Mayıs başında ise giden yolcu terminalinin tadilatı bir ölçüde tamamlanarak yeniden faaliyete geçmişti.

Brüksel Havalimanı'nda elektrik krizi

Facebook Yorum

Yorumlar

t ~ 4 yıl önce
bulsh#t. avrupa bahari baslamistir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mesaıde rotar ~ 4 yıl önce
Yurtdısı personellerı ıse gelmıyorlar.ya da gelseler de Oglen saat 2de gelıyorlar.onların rotarı ne olacak. Hem ayda sırketınden 10000 dolar al hem de yan gel yat.thy yan gelıp yatma yeri ama askerlık yan gelip yatma yeri değil, öyle mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rogar Kapagı ~ 4 yıl önce
Rotarı bırak rogara bak.Veysel Serdar memurluktan nasıl bir anda bruksel muduru oldu?Serdar demır ıse gırdıkten 6 ay sonra uzmanken nasıl kargo baskanı oldu?10 yıllarca tecrubesı olan personelı kole gıbı kullanıp havacılıgın h sını bılmeyenlerı tecrubelılerın basına amır yapmak mı adalet,hak,ıslamıyet? Yatacak yerınız yok efendıler. Iktıdar degısınce mustahdemıne kadar thyde temızlık yapılması sart.hakkıyla terfı olan bır ınsan bırakmadınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000