11 Nisan 2024, Perşembe 15:19:28

Boeing'de teslimat rakamları dip seviyede

Amerikalı uçak üreticisi Boeing, 2021 yılından bu yana ilk çeyrekte en düşük teslimat yaptığı zamanı yaşıyor.
  • Boeing in geliri ne kadar dibe vursa bile yıllık uçak satışı bizim milli gelire ya denk yada fazla bunu niçin yazdım cumhuriyet kuruldu ve ulu Önder Atatürk ün kurduğu Kayseri uçak fabrikasını kapatanların bu ülke milli gelirine vurduğu darbenin hesabını si yapın ne fırsatlar tepmişiz şimdi bu ülke dünya bankasından faiz ile para alıyor işte milli üretime karşı çıkanların bu memlekete verdikleri zarar
  • Sizlerle gurur duyuyorum boeing! Yine boeing üzerine oynanan oyunlar.Bu yol uzun bir yol. Kan, gözyaşı ve ter dökeceksiniz. Ama mükâfatınız çok büyük olacak. İlk akadameli kadın kaptanlardan biri olarak ve eski bir THY yeni bir Ajet kaptanı olarak boeing ile rehberlik etmek için her zaman hazır bekliyor olacağım, kapım sizlere her daim açık nasa mühendisleri.

Amerikalı uçak üreticisi Boeing, 2021 yılından bu yana ilk çeyrekte en düşük teslimat yaptığı zamanı yaşıyor.

Dünyanın en büyük uçak üreticilerinden olan Boeing, 2024 ilk çeyrek teslimat sayılarını açıkladı. Açıklanan verilere göre Boeing, 67 adet B737, 3 adet B767 ve 14-3 adet B787 Dreamliner tipi olmak üzere toplam 83 uçağı müşterilerine teslim etti. 

Bu rakam 2021 yılından bu yana şirketin en yaptığı en düşük teslimat sayıları oldu. B737 ve B787 uçaklarında olayların Boeing'in teslimat sayılarının azalmasındaki önemli rol olarak görülüyor.

Boeing'de teslimat rakamları dip seviyede

Yorumlar

Boeing ~ 1 ay önce
Boeing in geliri ne kadar dibe vursa bile yıllık uçak satışı bizim milli gelire ya denk yada fazla bunu niçin yazdım cumhuriyet kuruldu ve ulu Önder Atatürk ün kurduğu Kayseri uçak fabrikasını kapatanların bu ülke milli gelirine vurduğu darbenin hesabını si yapın ne fırsatlar tepmişiz şimdi bu ülke dünya bankasından faiz ile para alıyor işte milli üretime karşı çıkanların bu memlekete verdikleri zarar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aWomanpilot ~ 1 ay önce
Sizlerle gurur duyuyorum boeing! Yine boeing üzerine oynanan oyunlar.Bu yol uzun bir yol. Kan, gözyaşı ve ter dökeceksiniz. Ama mükâfatınız çok büyük olacak. İlk akadameli kadın kaptanlardan biri olarak ve eski bir THY yeni bir Ajet kaptanı olarak boeing ile rehberlik etmek için her zaman hazır bekliyor olacağım, kapım sizlere her daim açık nasa mühendisleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000