02 Mart 2022, Çarşamba 10:31:23

Boeing Rus Havayollarına olan desteği askıya aldı

ABD üretici Boeing, Rusya’nın Ukrayna’ya düzenlediği işgalin ardından Boeing’in Rus havayollarına verdiği desteği askıya alacağını duyurdu.
  • Putin i oyuna getirdiler
  • nortwind, azur, pegas.. gibi şirketler çok zor günler yaşar!! Allah çalışanların yardımcısı olsun. Putin yanlış hamle yaptı !

Rusya’nın Ukrayna’ya düzenlediği işgalin ardından birçok ülke Rusya’ya yaptırımlar uygulamaya devam ederken, ABD’li havacılık ve uzay devi Boeing’den, Rus havayollarına karşı yaptırım kararı geldi.

ABD havacılık ve uzay şirketi Boeing şirketi tarafından yapılan açıklamada, şirketin Rus havayollarına verdiği desteği askıya alacağı ifade edildi.

Boeing yaptığı açıklamada, "Moskova’daki başlıca çalışmalarımızı askıya aldık ve Ukrayna’nın başkenti Kiev’deki ofisimizi geçici olarak kapattık. Rus havayolları için parça, bakım ve teknik destek hizmetlerini de askıya alıyoruz. Çatışma devam ederken ekiplerimiz bölgedeki ekip arkadaşlarımızın güvenliğini sağlamaya odaklanmış durumda" ifadelerini kullandı.

Boeing Rus Havayollarına olan desteği askıya aldı

Facebook Yorum

Yorumlar

Hasan ~ 5 ay önce
Putin i oyuna getirdiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aynen ~ 5 ay önce
batağa çektiler ve ekonomik olarak mahvettiler!!!
yazık ~ 5 ay önce
nortwind, azur, pegas.. gibi şirketler çok zor günler yaşar!! Allah çalışanların yardımcısı olsun. Putin yanlış hamle yaptı !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ortadoğu ~ 5 ay önce
Irak Suriye Filistin Dogu Türkistan arakan Mısır Libya buralarda insanlar ölürken neredeydiniz Allah sizi bildiği gibi yapsın inşallah

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000