15 Eylül 2020, Salı 11:09:40

Bodrum'da yenilenen pist açıldı

Milas Bodrum Havalimanı'nda yenilenen pist hizmete girdi.
  • Bu havalimanını kim işletiyorsa biraz temizlik ve bakım eğitimi verin. Zaten berbattı şimdi iyice rezil oldu. Ayıptır valla. Yok mu bu işlerden anlayan biri.
  • GENELDE VE ÖZELDE SIKINTILAR VARDI AMA SONUNDA HAVACILIĞIMIZA HİZMET İÇİN FAYDALI OLACAKTIR. Sn, KESKİN'İN KATKILARI VE POZİTİF YAKLAŞIMI İÇİN TEŞEKKÜRÜ HAKEDİYOR.
  • yogun donem bitti, gelecek yaz yeniden bakima alinir
  • Allah razi olsun..
  • :( MALESEF HALA HAVALİMANINDA PARYERI YOKMUS GİBİ İŞLEMLER DEVAM EDİYOR..... 16.09.2020 SI TALEBINIZ PARK YERI KAPASITESI ACISINDAN SI BJV MEYDAN OTORITESINCE UYGUN GORULMEMISTIR SI YOUR REQUEST WAS DENIED DUE TO RUNWAY LOAD AND PARKING CONSTRAINTS GI BRGDS
  • Çok şükür
  • Sonunda
  • Türkiyenin en bakımsız ve en kötü idare edilen havalimanı. Biraz temizlik biraz bakım ne olur
  • Kardeşim reklam yapma iş yap! yüksek sezonda pist bakımda 2 tane olay oluyor, 2 tane runway excursion , yanlış piste iniş! Utanmadan olay yok demişler. Kule , yaklaşma kontrol rahat tavırlarla konuşuyor, ciddi olun , havacılık hata affetmez.
  • Yaz bitti

Milas Bodrum Havalimanı'nda yenilenen pist hizmete girdi.

Pistin yenilenmesiyle ilgili detayları DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin duyurdu:

Ülkemiz turizmine katkısıyla havacılık faaliyetlerini her geçen gün arttıran Milas Bodrum Havalimanımızın bakıma alınarak yenilenen 10L-28R pisti yeniden hizmete alındı.

Bu piste paralel olarak hizmet vermekte olan paralel taksiyolu, genel müdürlüğümüz tarafından gerekli çalışmalar yapılarak bakım süresince yedek pist (RWY 10R-28L) olarak hizmete alınmıştır. Böylece uçuşlarda herhangi bir aksaklık veya kesinti yaşanmamıştır.

Bu çalışma ile Milas Bodrum Havalimanımız alternatifli olarak kullanılabilecek iki piste sahip olmuştur. Bu pistten ilk sefer ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 10 Eylül 2020'de Türkiye saati ile 05:43’te gerçekleşmiştir.

#DHMİ Çalışıyor, Türkiye Uçuyor!Bodrum'da yenilenen pist açıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

İşletmeci ~ 9 ay önce
Bu havalimanını kim işletiyorsa biraz temizlik ve bakım eğitimi verin. Zaten berbattı şimdi iyice rezil oldu. Ayıptır valla. Yok mu bu işlerden anlayan biri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAYIRLISI ~ 9 ay önce
GENELDE VE ÖZELDE SIKINTILAR VARDI AMA SONUNDA HAVACILIĞIMIZA HİZMET İÇİN FAYDALI OLACAKTIR. Sn, KESKİN'İN KATKILARI VE POZİTİF YAKLAŞIMI İÇİN TEŞEKKÜRÜ HAKEDİYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sidestep ~ 9 ay önce
yogun donem bitti, gelecek yaz yeniden bakima alinir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kontrollerinden ~ 9 ay önce
Allah razi olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorum ~ 9 ay önce
:( MALESEF HALA HAVALİMANINDA PARYERI YOKMUS GİBİ İŞLEMLER DEVAM EDİYOR..... 16.09.2020 SI TALEBINIZ PARK YERI KAPASITESI ACISINDAN SI BJV MEYDAN OTORITESINCE UYGUN GORULMEMISTIR SI YOUR REQUEST WAS DENIED DUE TO RUNWAY LOAD AND PARKING CONSTRAINTS GI BRGDS

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2 yıldır kapalıydı ~ 9 ay önce
Çok şükür

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oh be ~ 9 ay önce
Sonunda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerek ~ 9 ay önce
Gerek varmiydi, yakindq Corona Ikinci dalgadan gene kapanacak heryer
Bjv ~ 9 ay önce
Türkiyenin en bakımsız ve en kötü idare edilen havalimanı. Biraz temizlik biraz bakım ne olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kpt ~ 9 ay önce
Kardeşim reklam yapma iş yap! yüksek sezonda pist bakımda 2 tane olay oluyor, 2 tane runway excursion , yanlış piste iniş! Utanmadan olay yok demişler. Kule , yaklaşma kontrol rahat tavırlarla konuşuyor, ciddi olun , havacılık hata affetmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LTFE ~ 9 ay önce
Yaz bitti

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000