04 Mart 2010, Perşembe 08:48:45

BİR SAHTE PİLOT VAKASI DAHA! (FOTO)

Steven Spielberg'in yönetmenliğini yaptığı Leonardo Di Caprio'nun başrölünü üstlendiği "Catch Me if You Can" (Sıkıysa Yakala) filmine özenen ve kendini pilot üsteğmen olarak tanıtarak sahte Euro'lar ile lüks bir yaşam süren şahıs yakalandı.
  • nevarki bu isde gayet normal niye olmassin bu dünya zaaten sahte
  • gettt komik olma
  • Herhangi bir havayolunda uçmuş mu bu kişi, yoksa sadece facebook'ta mı pilot olduğunu söylüyormuş? galiba yalnızca bir dolandırıcı...

Polis, Kara Harp Okulu öğrencisiyken birinci sınıftan atılan Ziya S.T.'nin lüks arabası  ve sahte Euro'lar ile lüks bir yaşam sürdüğü ihbarları üzerine şahsı takibe aldı. İki aylık  takip sonucu bir kadın polis memuru, Facebook'ta Ziya S.T.'ye ulaşıp kendini  'hostes' olarak tanıttı. Ziya S.T. de hostes olarak tanıdığı kadın polis memuruyla buluşmak için bir yer söyledi. Buluşma yerine giden Ziya S.T. karşısında polisleri buldu.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Mali Suçlar Büro Amirliği ekibi tarafından düzenlenen operasyonla yakalanan sahte pilot üsteğmen Ziya S.T.'nin İstanbul'dan getirdiği sahte Euro'ları piyasaya sürerek Antalya ve İstanbul'da lüks bir yaşam sürdüğü belirtildi. Ziya S.T.'nin ayrıca birçok kadınla ilişki kurduğu öğrenildi.

Sahte Pilot

BİR SAHTE PİLOT VAKASI DAHA! (FOTO)

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 12 yıl önce
nevarki bu isde gayet normal niye olmassin bu dünya zaaten sahte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
gettt komik olma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Herhangi bir havayolunda uçmuş mu bu kişi, yoksa sadece facebook'ta mı pilot olduğunu söylüyormuş? galiba yalnızca bir dolandırıcı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000