01 Ocak 2016, Cuma 09:33:56

Binali Yıldırım'dan yeni yıl sürprizi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara Hava Trafik Kontrol Merkezi’nde çalışan görevlileri ziyaret etti.
  • Sayin Bakanım. Tır soforlugu yapıyorum asgari ücrete çalışıyorum. Src belgesi almak için başvuru yaptım. Malum sınavı her dört ayda bir oluyor sınavı. Geçtiğimiz hafta trafik cevirmesine girdim. Memur arkadaslara ne kadar dediysem de benim kayidim var sınavım Şubat ayında diye ama anlatamadım. Şimdi size soruyorum sayın Bakanım asgari ücrete çalışan bir insan 800 lira cezayı nasıl odeyebilir. Bu konu hakkında bilgilendirirseniz beni sevinirim.
  • yemin ediyorum burada orhanın yalakalarının yazılarını ve millete verdikleri eksileri görmekten artık iğreniyorum.
  • Böyle hırsızlar ancak bizim gibi müsliman ülkelerde kıymete biniyor
  • Saygilar ve sevgiler binali yildirima Kim ne dese desin insalik ögrenin bu zattan
  • burada orhan birdal'a sallayanlar gerçekten çok komiksiniz :) hükümetin seçimlerde en çok söylediği şeylerden birisi neydi ? havalimanı sayısının 2 katına çıkartılması değil mi ? kim yaptı bunu devlet su işleri mi ? tabii ki dhmi. dünyanın en büyük havalimanlarından birinin ve aynı zamanda cumhuriyet tarihinin en yüksek rakamlı ihalesini hemde hiçbir şaibe olmadan kim yaptı ? siz beğenseniz de beğenmeseniz de o projelerin hepsinin altında orhan birdalın imzası var. tamam hasetlik var içinizde kötü niyet var ama destekli sallayın biraz. akpartiyle alakası yokmuş. akpartinin en çok övündüğü projelerin mimarından bahsediyorsunuz, bir de utanmadan akpartiyle alakası yok diyorsunuz. adam istanbul gibi yerden son anda seçilemedi, siz çok biliyorsunuz ama başbakan cumhurbaşkanı bilmiyor öyle mi ? allah size akıl fikir izan versin. sizin iş zor. allah binali yıldırım bakanımın ve orhan birdalın yardımcısı olsun, binali beye orhan bey gibi bir müsteşar lazım.
  • Atc dernek başkanı hükümetten görünmek için bıyık bırakmış paralelcilere daha çok benzemis . Gecenin yarısı ayağın sakat , derneğe de gelmiyosun yanımıza
  • Şu Ankara Istanbul tartışmasını kesin artık . nerede ise yaramaz adam var Bütün herkesi doldurmuşlar smarta. 1 birimlik işi 3 kişi yapıyor . Smarta gittiğinizde torpilli olan 3 te 2 'nin yattığını göreceksiniz . Fakat AHL öyle mi ? AHL de 3 birimlik işi 1 kişi yapıyor . Allahtan korkun
  • nerde kaldı kıyafet yönetmeliği?herkes sivil gelmiş.walla bu yeni memurlar gemiyi azığa aldı iyice.makama karşı saygı nerede?
  • binali yıldırım ve ekibi bu ülke için bir şanstır. bunca yatırım durduk yere olmadı, çalışarak oldu, azimle oldu, kararlılıkla oldu. orhan birdal da türkiye de havacılığın bu noktaya gelmesi için en büyük emek harcayanlardan birisi. allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun.
  • Orhan Birdal yüzünden Ak Parti ye oy vermiyorum. Ak Parti çizgisi ile uzaktan yakından alakası olmayan bir kişiyi yıllarca genel müdür yaptılar ve sonra da müsteşar Yardımcısı. Eski bir milli görüşçü olarak. Hakkımı helâl etmiyorum.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara Hava Trafik Kontrol Merkezi’nde çalışan görevlileri ziyaret etti.

Yıldırım, İstanbul Dubai uçuşu yapan yolcu uçağına bağlanarak, yolcuların ve uçuş görevlilerin yeni yıllarını kutladı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Ankara Çucuk’ta bulunan Hava Trafik Kontrol Merkezi’nin ziyaret etti. Yıldırım, burada çalışan görevlilerin yeni yıllarını kutladı. İstanbul-Dubai uçuşunu yapan yolcu uçağına bağlanan Bakan Yıldırım, “İyi uçuşlar değerli yolcular. Ankara Hava Trafik Kontrol Merkezi’nde yeni yılı Hava Trafik Kontrol görevlileriyle beraber geçiriyoruz. Bütün yolcularımıza hayırlı uçuşlar diliyorum. Emniyetle ve sağlıkla Dubai’ye ulaşmanızı temenni ediyorum. 2016 yılının hepinize sağlık, huzur, esenlik getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Daha sonra basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan Yıldırım, “Bugün 2016 yılına girdik, 2015 yılı artık geride kaldı. Bu vesileyle bu gece, ulaştırma ailesinden önce kara yollarında kar mücadelesi yapan ekiplerle Bolu Tüneli civarında beraber olduk. Şimdi de Türkiye havacılığının kalbi olan Çubuk’taki Devlet Hava Meydanları Hava Kontrol Merkezi’nde arkadaşlarla beraberiz. Her gün binlerce uçağı havaalanlarında halkın gidecekleri yere selametle, emniyetle varmalarını sağlayan havacılığın gerçek kahramanları yüzlerce hava trafik kontrolleri, yol kontrolleri, kule kontrolleri yapan arkadaşlarımız, vatandaşlarımızın rahat ve huzur içerisinde seyahat etmeleri için ve sevdikleriyle yılbaşını rahat bir şekilde geçirmeleri için ailelerinden ayrı burada 7 gün 24 saat fedakarca görev yapmaya devam ediyor. Biz de bu vesileyle onlarla beraber olmayı uygun gördük” diye konuştu.

Bakan Yıldırım, daha sonra Hava Trafik Kontrol Merkezi’nde çalışan görevlilere baklava ikram etti.

Binali Yıldırım'dan yeni yıl sürprizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (90)

Madur ~ 5 yıl önce
Sayin Bakanım. Tır soforlugu yapıyorum asgari ücrete çalışıyorum. Src belgesi almak için başvuru yaptım. Malum sınavı her dört ayda bir oluyor sınavı. Geçtiğimiz hafta trafik cevirmesine girdim. Memur arkadaslara ne kadar dediysem de benim kayidim var sınavım Şubat ayında diye ama anlatamadım. Şimdi size soruyorum sayın Bakanım asgari ücrete çalışan bir insan 800 lira cezayı nasıl odeyebilir. Bu konu hakkında bilgilendirirseniz beni sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dhmi personel ~ 5 yıl önce
yemin ediyorum burada orhanın yalakalarının yazılarını ve millete verdikleri eksileri görmekten artık iğreniyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilmukabele ~ 5 yıl önce
yalaka kime denir biliyor musun, 3 kuruş için insanlar hakkında fikrini değiştirenlere denir. yarın başkalarına da aynısını dersiniz çünkü. yalakalık budur. buradan orhan beye iftira atanlara çekemeyenlere cevap verince yalaka olmuyorsun , adam oluyorsun. bunu da unutma. son bir not : atc mtc falan değilim, bazılarınız paranoyak olmuş her orhan beyi savunanı atc sanıyor.
ne ~ 5 yıl önce
atc değilmiş, yalana bak. atc değilsen bile ya aimcisin ya elektronikçi,başka kimse orhanı savunmuyor
Sdrghj ~ 5 yıl önce
Böyle hırsızlar ancak bizim gibi müsliman ülkelerde kıymete biniyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Malmö ~ 5 yıl önce
Saygilar ve sevgiler binali yildirima Kim ne dese desin insalik ögrenin bu zattan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
stockholm ~ 5 yıl önce
stockholm sendromuna yakalanmışsınız
ulaştırma ~ 5 yıl önce
burada orhan birdal'a sallayanlar gerçekten çok komiksiniz :) hükümetin seçimlerde en çok söylediği şeylerden birisi neydi ? havalimanı sayısının 2 katına çıkartılması değil mi ? kim yaptı bunu devlet su işleri mi ? tabii ki dhmi. dünyanın en büyük havalimanlarından birinin ve aynı zamanda cumhuriyet tarihinin en yüksek rakamlı ihalesini hemde hiçbir şaibe olmadan kim yaptı ? siz beğenseniz de beğenmeseniz de o projelerin hepsinin altında orhan birdalın imzası var. tamam hasetlik var içinizde kötü niyet var ama destekli sallayın biraz. akpartiyle alakası yokmuş. akpartinin en çok övündüğü projelerin mimarından bahsediyorsunuz, bir de utanmadan akpartiyle alakası yok diyorsunuz. adam istanbul gibi yerden son anda seçilemedi, siz çok biliyorsunuz ama başbakan cumhurbaşkanı bilmiyor öyle mi ? allah size akıl fikir izan versin. sizin iş zor. allah binali yıldırım bakanımın ve orhan birdalın yardımcısı olsun, binali beye orhan bey gibi bir müsteşar lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yaw he he ~ 5 yıl önce
hepsini orhan yaptı tamam mı ? ok hepsi kabul. tayyip erodağan kim ki zaten. o rusyanın başkanı dimi.
başkan ~ 5 yıl önce
Atc dernek başkanı hükümetten görünmek için bıyık bırakmış paralelcilere daha çok benzemis . Gecenin yarısı ayağın sakat , derneğe de gelmiyosun yanımıza

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fark var ~ 5 yıl önce
Şu Ankara Istanbul tartışmasını kesin artık . nerede ise yaramaz adam var Bütün herkesi doldurmuşlar smarta. 1 birimlik işi 3 kişi yapıyor . Smarta gittiğinizde torpilli olan 3 te 2 'nin yattığını göreceksiniz . Fakat AHL öyle mi ? AHL de 3 birimlik işi 1 kişi yapıyor . Allahtan korkun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gördük ~ 5 yıl önce
ahl yi de gördük aynı tas aynı hamam
kıyafet? ~ 5 yıl önce
nerde kaldı kıyafet yönetmeliği?herkes sivil gelmiş.walla bu yeni memurlar gemiyi azığa aldı iyice.makama karşı saygı nerede?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şans ~ 5 yıl önce
binali yıldırım ve ekibi bu ülke için bir şanstır. bunca yatırım durduk yere olmadı, çalışarak oldu, azimle oldu, kararlılıkla oldu. orhan birdal da türkiye de havacılığın bu noktaya gelmesi için en büyük emek harcayanlardan birisi. allah hepsinin yar ve yardımcısı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Personel ~ 5 yıl önce
Orhan Birdal yüzünden Ak Parti ye oy vermiyorum. Ak Parti çizgisi ile uzaktan yakından alakası olmayan bir kişiyi yıllarca genel müdür yaptılar ve sonra da müsteşar Yardımcısı. Eski bir milli görüşçü olarak. Hakkımı helâl etmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yapma ya ~ 5 yıl önce
Yapma ya ? Uzaktan yakından alakası yokmuş. Senin ne alakan var tanıt kendini anlatta bilelim. Orhan Birdal kanlı canlı ismiyle cismiyle yaptiklariyla ortada. Bunları Söylemek icin gercekten cok iyi bir kafaya sahip olmak lazım.
evet ~ 5 yıl önce
canlı kanlı yaptıklarıyla ortada herkes biliyor birini kepçeyle verdi birine kaşıkla

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000