29 Ocak 2011, Cumartesi 09:48:38

BİLETLERİYLE ORTADA KALDILAR

İç hatlarda 62 gün süren operasyonlarına SHGM’nin uçuşlarını durdurmasıyla nokta koyan Turkuaz Havayolları’nın mağdur ettiği yolcular arasında bir de milletvekili olduğu ortaya çıktı. Peki, o milletvekili kimdi?
  • Sivil havacılık genel müdürlüğü turkuaz havayollarından almış olduğunuz teminatlarla personelinin maaşlarını ödeyiniz.
  • Turkuaz Havayolları A.Ş. tarafından kasıtlı olarak son 2 aydır ödenmemiş olan personel (özellikle maaşları kastediyorum) ücretlerinin ödenmesi için gerekeni ALLAH RIZASI İÇİN yapın... Ödemelerin gecikmesinin personele zararı büyük olmakta, diğer taraftan da firmaya fayda sağlanmaktadır.Hatta bir adım daha ileri gidersek bu ücret dağıtımlarında oluşması olası kasıtlı fazla ödemelere dikkat etmek gerekebilir.
  • sen galleria'ya gelmiyecekmisin hido,orada görüşeceğiz seninle.
  • bu sekılde bır yonetımle yonetılırse sıvıl havacılık gecmıste orneklerı olan fly aır gıbı daha kac kısının canı yanacak daha kac kısını ocakları sonecek ama bırılerının ceblerı dolacak.nerede bu ulastırma bakanlıgı aynı bakan ve aynı olaylarrrr.bunlara kım nasıl dur dıyecekk?
  • Adam kazandığı paraları hatır Hooters yedi, geçmiş olsun, su içilsin, umarım yaptıkları yanına kar kalmaz.
  • bıIet parasını bı kenara bırakın da caIısanIarın ıcerde kac maası kaIdı haIa odenmeyen haberınız war mı,zawaIIı magdur yoIcuIar,ya caIısanIar ne yapsın 100 200 tI bı yana 5 bın 6 bın tI bı yanaa....
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • seni allaha havale ettik hidayet ye bakalım paraları nasıl olacak
  • alırsınız sabah karşı paraları
  • adam kendine personele ödemediği maaşlarla motor aldı siz ne diyorsunuz

Başarısız iç hat denemesini hüsranla noktalayan Turkuaz Havayolları’nın sefer yaptığı dönemde uçak bileti alan yolcuların mağduriyeti sürüyor. 62 gün süren iç hat macerasından sonra beklenmedik bir şekilde operasyonları durdurulan Turkuaz Havayolları’ndan ileri tarihlere bilet alan yolcular, şirketin uçuşlarını durması ve bütün seferlerin iptal edilmesiyle ortada kaldı.

Mağduriyet yaşayan yolcular arasında bir de milletvekili bulunuyordu. AK Parti Çankırı Milletvekili Suat Kınıklıoğlu, geçtiğimiz Ekim ayında üç adet iç hat bileti satın aldı.

Eşi Ayşegül, çocukları Başak ve Altay için üç adet Antalya-Ankara bileti satın alan Suat Kınıklıoğlu, ödemeyi kredi kartından yaptı. Kınıklıoğlu, 29 Kasım 2010 tarihindeki sabah saat 07.30 Turkuaz Havayolları uçağından satın aldığı üç bilet için kişi başı 59 TL’den 177 TL ödedi.

Ancak Turkuaz Havayolları’nın uçuşlarının durdurulması sonrası o tarihte uçuş gerçekleştirilmedi. Çok sayıda yolcuya olduğu gibi Suat Kınıklıoğlu’na da bugüne kadar bilet için ödediği para iade edilmedi.

Şimdi Kınıklıoğlu gibi binlerce yolcu, biletler için ödedikleri paraları nasıl geri alacaklarını merakla bekliyor.

BİLETLERİYLE ORTADA KALDILAR

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 13 yıl önce
Sivil havacılık genel müdürlüğü turkuaz havayollarından almış olduğunuz teminatlarla personelinin maaşlarını ödeyiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Turkuaz Havayolları A.Ş. tarafından kasıtlı olarak son 2 aydır ödenmemiş olan personel (özellikle maaşları kastediyorum) ücretlerinin ödenmesi için gerekeni ALLAH RIZASI İÇİN yapın... Ödemelerin gecikmesinin personele zararı büyük olmakta, diğer taraftan da firmaya fayda sağlanmaktadır.Hatta bir adım daha ileri gidersek bu ücret dağıtımlarında oluşması olası kasıtlı fazla ödemelere dikkat etmek gerekebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sen galleria'ya gelmiyecekmisin hido,orada görüşeceğiz seninle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bu sekılde bır yonetımle yonetılırse sıvıl havacılık gecmıste orneklerı olan fly aır gıbı daha kac kısının canı yanacak daha kac kısını ocakları sonecek ama bırılerının ceblerı dolacak.nerede bu ulastırma bakanlıgı aynı bakan ve aynı olaylarrrr.bunlara kım nasıl dur dıyecekk?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Adam kazandığı paraları hatır Hooters yedi, geçmiş olsun, su içilsin, umarım yaptıkları yanına kar kalmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bıIet parasını bı kenara bırakın da caIısanIarın ıcerde kac maası kaIdı haIa odenmeyen haberınız war mı,zawaIIı magdur yoIcuIar,ya caIısanIar ne yapsın 100 200 tI bı yana 5 bın 6 bın tI bı yanaa....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
seni allaha havale ettik hidayet ye bakalım paraları nasıl olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
alırsınız sabah karşı paraları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
adam kendine personele ödemediği maaşlarla motor aldı siz ne diyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000