19 Nisan 2011, Salı 10:49:16

BİLAL EKŞİ'NİN İLK İŞİ NE OLMALI?

AirportHaber Haber Müdürü Murat Herdem, yeni Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi'nin sektörde görmesi gereken eksikliklere dikkat çekti. İşte Herdem'in o köşe yazısı...
  • herkes cok cok atıyor...krızlerıde unutmayalım.bır pilot kac yılda yetısır,tecrube kazanır.omru nedır.sektorde kac pılot maasının tamamını alabılmıstır?atmadan once arastırda ona gore salla........!!!
  • 20 bın tl alan pilot mu var mı?bılmedıgım ıcın soruyorum.... 3 sene calış,sonra yat..
  • Yok 35-40 bin TL maaşla çalışma imkanı var.Satın evi barkı, ipotek ettirin belkide tek geleceğinizi,yazılın bir uçuş okuluna harcayın 50-60 bin euro,sonrada bir type rating 25-30 bin euro sanırım,etti mi 90-100 bin euro toplamda? Sınavlardan ve işin maneviyatından daha bahsetmedim bile...Geçtimi iki sene? Hani girdin mi havayollarına ?Failde olmadın güzel..Sorum şu; Kim veriyor bu pilota 15-20 bin TL yi ? Söyleyinde en azından o şirkete başvursun bu adam sıfırı tüketmeden !
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü koltuğuna Bilal Ekşi oturdu. Ekşi’nin koltuğa oturmasının sektörde nasıl bir manzara ortaya çıkaracağına ve hangi soru işaretleri oluşturacağına iki hafta önceki yazımda değinmiştim.

Aklımızın bir köşesinde o sorular bekleyedursun biz Bilal Ekşi’nin masasının üzerindeki konu başlıklarına bir göz atalım...

AirportHaber Haber Müdürü Murat Herdem'in köşe yazısını okumak için TIKLAYINIZ
BİLAL EKŞİ'NİN İLK İŞİ NE OLMALI?

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 12 yıl önce
herkes cok cok atıyor...krızlerıde unutmayalım.bır pilot kac yılda yetısır,tecrube kazanır.omru nedır.sektorde kac pılot maasının tamamını alabılmıstır?atmadan once arastırda ona gore salla........!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
20 bın tl alan pilot mu var mı?bılmedıgım ıcın soruyorum.... 3 sene calış,sonra yat..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yok 35-40 bin TL maaşla çalışma imkanı var.Satın evi barkı, ipotek ettirin belkide tek geleceğinizi,yazılın bir uçuş okuluna harcayın 50-60 bin euro,sonrada bir type rating 25-30 bin euro sanırım,etti mi 90-100 bin euro toplamda? Sınavlardan ve işin maneviyatından daha bahsetmedim bile...Geçtimi iki sene? Hani girdin mi havayollarına ?Failde olmadın güzel..Sorum şu; Kim veriyor bu pilota 15-20 bin TL yi ? Söyleyinde en azından o şirkete başvursun bu adam sıfırı tüketmeden !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000