28 Haziran 2020, Pazar 11:24:41

Bilal Ekşi iptal edilen seferlerle ilgili açıklama yaptı

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, iptal edilen uçuşlarla ilgili açıklamada bulundu.
  • Bütün dünya hava yolları ayni sorunları yaşamakta tebrik ederim THY yönetiminini zor günlerde çok büyük başarı.
  • diye boşuna demiyoruz. Bakınız öyle veya böyle herhangi bir sebepten seferler iptal oluyor ve bizler iptal olan seferdeki tüm yolcuların bilet değişiklik iptal ve iade işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz. Bizim bölüm gerçekten önemli.
  • İyi de bunlar bilinmez şeyler değil ki. Hal böyleyken niye ortaya çıkıp uçuşlara başlıyoruz, sevinçliyiz yine göklerdeyiz falan diye atıp tutuyorsun? Nasılsa hemen iade yok diye millete bilet satıp sıcak parayı kullanmak için mi? Herşeyiniz palavra, göz boyama.
  • 2 kez bilet aldım, uçuşlar açık, iki kez gerekçesiz iptal edildi, ve en son durum bilet açıkta... ödediğini alamassin ayrı dert, ama en önemlisi karayolu ile 14-15 saat sürecek bir mesafede hastamızı kendi imkanlarimizla götürmeye mecbur bırakılıyor olmamız. Canının istedigi havaalanında uçuş var, gerekçesiz bizde iptal. Bu işi yonetemedikleri açıkça ortada. En önemlisi de hak noktası. Ben içinde bulunduğum şartlarda hastam ile sartlarimi sahada zorlastirdiklari için hakkımı helal etmiyorum
  • Paraniz kalmadi millete olmayan olmayacak ucusun biletini satiyosunuz sicak para gelsin diye... İnsanlarda iade alicaz diye beklesin dursun... Rezilsiniz hepiniz ... damaattt yetis dicem ama sendede bitti para dimi?? Hadi bakalim millet elinizi atin cebe 10₺..
  • SABİHA GÖKÇEN BARSELONA GİDİŞ DÖNÜŞ BİLETİM VAR , COVIDDEN DOLAYI GİTMEYECEĞİM , KAMPANYALI ALDUĞIM İÇİN ÜCRET İADESİ YAPMIYOR 28 ŞUBAT 2021 E KADAR KULLANMAK ZORUNDASIN DİYOR. BU KADAR KOLAY MI ?BENİM UYGUN OLDUĞUM TARİHTE ZATEN ŞUAN UÇUŞ YOK UÇUŞ BAŞLARSA YA GİDECEKSİN YA DA 4 AY DAHA ERTELE GENE DE GİDECEKSİN YA DA YAKARIM BİLETİNİ DİYOR !!!!!!
  • Bi yerden şöyle duydum;” Devletin covid tanılılar üzerinde denediği bir ilaç nedeniyle çoğu hasta kalp krizi ve başka sebeplerle vefat ediyor. Ancak kayıtlara bu şekilde geçildiği için bizdeki ölüm sayıları düşük oluyor. Şeffaflıkta yok. Dolayısıyla diğer ülkeler bize pek güvenmiyor. Pcr testli uçuşları bile kabul etmiyorlar. “
  • Dünyada hiçbir ülke uçmaz iken ve izin vermeyeceğini bile bile sadece thy 1 mayısta uçacağız diye bilet satmadımı,
  • Uçuş İzni Almadıkları Ülkelerin Şehirlerine Bileti Satışa Açıyorlar Millet Parayı Ödüyor Sonra Uçuşa 1 Hafta Kala Uçuş İptal Oldu Diyorlar Benim Bu Şekilde 4 Kere BREMEN Uçuşumu İptal Edip İleri Tarihe Aldılar Son Kez'de İptal Oldu 1 Temmuz Dediler Bende Almanyada Hangi Şehire Uçuş Var Dedim Toplamda 5 Büyük Şehire Vardı Ve Mecburiyet ve Bıkkınlık İle Evime Çok Uzak Bir Şehire Aldım Eğer Bunlar Uçuş Olmadığı Halde Bilet Satmasalardı Almanyanın Tahliye Uçuşlarıyla Vakitli Uçabilordim, Yazık Sana Yabancılaşmış THY . .
  • Bulunmaz kumaş sandığınız yurt dışı müdür be şefleriniz ne iş yapıyor oralarda acaba??

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, iptal edilen uçuşlarla ilgili açıklamada bulundu.

"Soruyorsunuz: Uçuşlar artarken bazı seferler niye iptal ediliyor?" diyen THY Genel Müdürü Ekşi, "Birden fazla sebebi olabiliyor. Maalesef dünya havacılığı, bu zor dönemde birden çok belirsizlik içinde uçuş tarifelerini yönetmek durumundadır." ifadelerini kullandı.

Ekşi, açıklamalarına şu şekilde devam etti: 

"Pandemi yüzünden ülkeler; Tarifedeki gibi uçuş hakkı vermiyor. Daha önce planlanan tarihte uçuş izni vermiyor, erteliyor. İstenen saatte vermiyor transfer bağlantısı kopuyor. Seyahat kısıtlamaları ve karantina uygulaması yüzünden talebin aşırı düşük olması. Transit bağımlı seferi besleyen bazı ülkelerin uçuş izni henüz vermemesi."

 

Bilal Ekşi iptal edilen seferlerle ilgili açıklama yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (109)

Bilal bey başarınızın devamı. ~ 8 ay önce
Bütün dünya hava yolları ayni sorunları yaşamakta tebrik ederim THY yönetiminini zor günlerde çok büyük başarı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
En önemli bölüm SATIŞ TRAFİK DEPATMANI ~ 8 ay önce
diye boşuna demiyoruz. Bakınız öyle veya böyle herhangi bir sebepten seferler iptal oluyor ve bizler iptal olan seferdeki tüm yolcuların bilet değişiklik iptal ve iade işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz. Bizim bölüm gerçekten önemli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilal efendi ~ 8 ay önce
İyi de bunlar bilinmez şeyler değil ki. Hal böyleyken niye ortaya çıkıp uçuşlara başlıyoruz, sevinçliyiz yine göklerdeyiz falan diye atıp tutuyorsun? Nasılsa hemen iade yok diye millete bilet satıp sıcak parayı kullanmak için mi? Herşeyiniz palavra, göz boyama.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sena ~ 8 ay önce
2 kez bilet aldım, uçuşlar açık, iki kez gerekçesiz iptal edildi, ve en son durum bilet açıkta... ödediğini alamassin ayrı dert, ama en önemlisi karayolu ile 14-15 saat sürecek bir mesafede hastamızı kendi imkanlarimizla götürmeye mecbur bırakılıyor olmamız. Canının istedigi havaalanında uçuş var, gerekçesiz bizde iptal. Bu işi yonetemedikleri açıkça ortada. En önemlisi de hak noktası. Ben içinde bulunduğum şartlarda hastam ile sartlarimi sahada zorlastirdiklari için hakkımı helal etmiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 8 ay önce
Paraniz kalmadi millete olmayan olmayacak ucusun biletini satiyosunuz sicak para gelsin diye... İnsanlarda iade alicaz diye beklesin dursun... Rezilsiniz hepiniz ... damaattt yetis dicem ama sendede bitti para dimi?? Hadi bakalim millet elinizi atin cebe 10₺..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ANADOLUJET ~ 8 ay önce
SABİHA GÖKÇEN BARSELONA GİDİŞ DÖNÜŞ BİLETİM VAR , COVIDDEN DOLAYI GİTMEYECEĞİM , KAMPANYALI ALDUĞIM İÇİN ÜCRET İADESİ YAPMIYOR 28 ŞUBAT 2021 E KADAR KULLANMAK ZORUNDASIN DİYOR. BU KADAR KOLAY MI ?BENİM UYGUN OLDUĞUM TARİHTE ZATEN ŞUAN UÇUŞ YOK UÇUŞ BAŞLARSA YA GİDECEKSİN YA DA 4 AY DAHA ERTELE GENE DE GİDECEKSİN YA DA YAKARIM BİLETİNİ DİYOR !!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ben bilmem agam bilir ~ 8 ay önce
Bi yerden şöyle duydum;” Devletin covid tanılılar üzerinde denediği bir ilaç nedeniyle çoğu hasta kalp krizi ve başka sebeplerle vefat ediyor. Ancak kayıtlara bu şekilde geçildiği için bizdeki ölüm sayıları düşük oluyor. Şeffaflıkta yok. Dolayısıyla diğer ülkeler bize pek güvenmiyor. Pcr testli uçuşları bile kabul etmiyorlar. “

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa ~ 8 ay önce
Dünyada hiçbir ülke uçmaz iken ve izin vermeyeceğini bile bile sadece thy 1 mayısta uçacağız diye bilet satmadımı,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alamancı ~ 8 ay önce
Uçuş İzni Almadıkları Ülkelerin Şehirlerine Bileti Satışa Açıyorlar Millet Parayı Ödüyor Sonra Uçuşa 1 Hafta Kala Uçuş İptal Oldu Diyorlar Benim Bu Şekilde 4 Kere BREMEN Uçuşumu İptal Edip İleri Tarihe Aldılar Son Kez'de İptal Oldu 1 Temmuz Dediler Bende Almanyada Hangi Şehire Uçuş Var Dedim Toplamda 5 Büyük Şehire Vardı Ve Mecburiyet ve Bıkkınlık İle Evime Çok Uzak Bir Şehire Aldım Eğer Bunlar Uçuş Olmadığı Halde Bilet Satmasalardı Almanyanın Tahliye Uçuşlarıyla Vakitli Uçabilordim, Yazık Sana Yabancılaşmış THY . .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yurt dışı personelin ~ 8 ay önce
Bulunmaz kumaş sandığınız yurt dışı müdür be şefleriniz ne iş yapıyor oralarda acaba??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000