27 Eylül 2023, Çarşamba 16:38:48

Bayraktar: "TEKNOFEST kuşağı ile dev bir dip dalgası olarak geliyor"

BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı, T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, önemli açıklamalarda bulundu.
  • Geliyorlar tabii. Kafası çalışan hak hukuk adalet diyen bir kuşak geliyor
  • baştan aşağı siyasi propaganda oldu bu fest !

BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı, T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, önemli açıklamalarda bulundu.

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, İzmir Çiğli Havalimanı'nda kapılarını ziyaretçilerine açtı. Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, TEKNOFEST İzmir’in açılış konuşmasını yaptı.

Selçuk Bayraktar’ın konuşması şu şekilde: “Kıymetli İzmirliler, desteğini esirgemeyen basın mensubu dostlarımız ve tam bağımsız Türkiye’nin geleceği olan sevgili gençler, kültürün beşiği İzmir’de TEKNOFEST’e hoş geldiniz.

Her biriniz bu toprakların tarihine, kültürüne ve geleceğine katkıda bulunan birer yıldızsınız. Sizleri burada görmekten dolayı büyük bir gurur ve mutluluk duyuyorum. İzmir sadece doğal güzellikleri ile değil aynı zamanda ulusal tarihimizdeki kritik önemi ile özeldir. İzmir kurtuluş savaşının zafere ulaştığı yerdir. Bu vesile ile bağımsızlık mücadelemizi zafere ulaştıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi yad ediyorum.”

‘İŞTE MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ BUDUR’

Aselsan, Arçelik ve Baykar olarak geliştirdiğimiz solunum cihazları ile mazlumlara ve insanlığa nefes olmaya çalıştık. Dünya bırakın solunum cihazlarını parçalarının dahi satışını yasaklarken Türkiye hem kendi ihtiyacını karşıladı hem de binlerce cihazı ihraç etti. Bunun yanında medeniyetimizin değerlerinden aldığı ilhamla bir tek solunum cihazı olmayan ülkelere nefes almak için bu cihaza ihtiyaç duyan mağdurlara hibe etti. İşte insanlık için teknoloji, milli teknoloji hamlesi budur.

Bilgi ile donanmak bize sadece teknik bir avantaj sağlamaz, hayatın gerçek anlamını da keşfetmenize yardımcı olur, değişim TEKNOFEST kuşağı ile dev bir dip dalgası olarak geliyor.

Teknoloji yarışmalarına başvuran gençlerimiz teknolojinin tüm sivil alanlarında bayrağı çok daha yükseğe taşıyacak. Türkiye araştırıyor, geliştiriyor, üretiyor ve her alanda kalkınıyor. Değişen dünyaya ruh verecek olan bizleriz.

TEKNOFEST’te el ele vererek fikirlerimizi, projelerimizi ve hayallerimizi paylaşarak daha yükseklere ulaşmamız mümkün. Gelin bu yeni günü birlik, beraberlik ve sevgi içinde kucaklayarak tüm insanlık için yarınları şekillendirelim."

Bayraktar: "TEKNOFEST kuşağı ile dev bir dip dalgası olarak geliyor"

Yorumlar

Kuşak ~ 2 ay önce
Geliyorlar tabii. Kafası çalışan hak hukuk adalet diyen bir kuşak geliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
siyasi propaganda ~ 2 ay önce
baştan aşağı siyasi propaganda oldu bu fest !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ccc ~ 2 ay önce

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000