10 Mart 2021, Çarşamba 15:44:31

Bartın Valiliği'nden uçuş uyarısı

Bartın'da Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait savaş uçaklarının ses üstü test uçuşları gerçekleştireceği duyuruldu.
  • 30.000 feet in altında ses sürati geçmek
  • Ses üstü uçuşlar , iç ayaklanmalarda toplumun üzerinden yapılarak , toplum psikolojik olarak sindirilmeye çalışılır. Bartın üzerinde ses üstü uçuş yapmanın hiçbir gereği yoktur. Eğer ses üstü test uçuşu yapacaksanız gidin deniz üzerinde yapın.

Bartın'da Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait savaş uçaklarının ses üstü test uçuşları gerçekleştireceği duyuruldu.

Bartın Valiliğince yapılan açıklamada Türk Silahlı Kuvvetlerine ait savaş uçaklarının planlı uçuşlar kapsamında ses üstü test uçuşları gerçekleştireceğinin duyurularak, "İlimiz semalarında 10-12 Mart tarihleri arasında Türk Silahlı Kuvvetlerimize ait savaş uçakları ile planlı uçuşlar kapsamında "Ses Üstü Test Uçuşları" gerçekleştirileceği bildirilmiştir. Yapılacak uçuşlar, hava kuvvetleri komutanlığının ses hızının üzerinde planlı test uçuş faaliyetleri olup, hava durumunun müsait olması halinde söz konusu uçuşların belirtilen günlerde 11.00-17.00 saatleri arasında yapılacağı bildirilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

Bartın Valiliği'nden uçuş uyarısı

Facebook Yorum

Yorumlar

Rrr ~ 3 yıl önce
30.000 feet in altında ses sürati geçmek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalaza ~ 3 yıl önce
Ses üstü uçuşlar , iç ayaklanmalarda toplumun üzerinden yapılarak , toplum psikolojik olarak sindirilmeye çalışılır. Bartın üzerinde ses üstü uçuş yapmanın hiçbir gereği yoktur. Eğer ses üstü test uçuşu yapacaksanız gidin deniz üzerinde yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jet sesi ~ 3 yıl önce
Dosta güven düşmana korko verir
Teşekkürler ~ 3 yıl önce
İyi ki sizler gibi her işten anlayan, her bilgiye haiz, her konuda fikri ve uzmanlığı olan insanlar var memlekette. Canı gönülden teşekkürler.....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000