11 Haziran 2018, Pazartesi 10:58:33

Bakan Çavuşoğlu'ndan Kaş Havalimanı açıklaması

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kaş ilçesine yapılması planlanan Batı Antalya Havalimanı'nın yılda 5 milyon yolcu kapasiteli olacağını bildirdi.
  • Hayatinda bir çiçek dikmemis, Kašin ve Kalkanin haritada yerini bile bilmeyenler HAVALIMANINA karsi nasilsa birlesmisler. Bunlarin derdi baska.
  • Neyse ki 24 hazirandan sonra kurtulacağız bu doğa düşmanlarından
  • Etrafta dogru duzgun otel yok. Pansiyoncular bes para etme odalari gecelik 500 tl ye satiyor. Havalimani acilmali ve etrafta imar genislemeli.. boylece yatak sayisi artmali. Yatak sayisini artirmadan turist sayisini artiramazsin. Kasta tatil yapmak herkesin hakki olmali.
  • Oooooooo , yollar yapılacak , Kaş’ın dağı tepesi talan edilecek avantaya bak sen avantaya. Kimbilir hangi yandaşa , kimbilir kaç çıkar karşılığında verilecek ? Kaş’ın yatak sayısı 1000 bile değil. Neresine hava alanı yapılacakmış ? Antalya ve Dalaman havaalanlarının suyu mu çıkmış ?
  • Hizli tren yap yapacaksan. Havalimani gereksiz, Hem dogaya zarar hem ciddi maliyet. Ama kime soyluyorum demi !!! Elmaliya 45dk peki Dalaman havalimanina kac dakika ? Ya Antalya havalimanina kac dakika? Hizli trenle cozersin istersen. Ama kime soyluyorum demi !!!
  • Sayın bakanım geçtiğimiz aylarda Anadolu Jet te ekip değişimini engelleyerek tehirlerin önüne geçmiştiniz. Lakin planlama 1 ay sonra düzgün çalışan bu düzeni bozarak ard arda tehirlere sebebiyet veriyor. Herkes bilir öncelik uçuş emniyeti ardından tarifede etkinliktir ama planlama her ikisininde canına okuyor
  • Devletin kasası sebil sanki. Öteki yaptıklarınız gibi 5 milyon yolcu garantisi verip , gelen iki milyon. Üç milyonun parası hazineden elbette. On milyon yolcu deseydiniz avantası daha çok olurdu.
  • Kesinlikle karadenixli muteahitlere yeni rant kapisi cikartmak. Kasida mahvedin.betonla doldurun
  • yetti artık ya bari adam gönderin anca havalimanı açıyorsunuz kim yaptıracak oranın yaklaşmasını
  • Tabi ki yollar önemli..Kazdikca altınları götürün. .Kim bilir Nekadar Altın ve Tarihi eser çıkacak. .

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kaş ilçesine yapılması planlanan Batı Antalya Havalimanı'nın yılda 5 milyon yolcu kapasiteli olacağını bildirdi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın Elmalı ilçesindeki Ömer Paşa Camii'nde Kadir Gecesi programına katıldı. Sinan-ı Ümmi ve Vahib-Ümmi türbelerini de ziyaret eden Çavuşoğlu, ardından Elmalı Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen sahur programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Burada konuşan Çavuşoğlu, her geldiğinde Elmalı'nın daha güzelleşmiş olduğunu gördüğünü söyledi. Tarihi bir şehir olan Elmalı'nın dünyanın en güzel yerlerinden olduğunu kaydeden Çavuşoğlu, Tarihi Elmalı Güreşlerinin de Kırkpınar'dan 10 yıl kadar önce başladığını hatırlattı.

Elmalı'nın tarihi ev mimarisini korumaya gayret ettiklerini ve restorasyon çalışmalarının sayısını artırdıklarını belirten Çavuşoğlu, bir taraftan da ilçenin daha kolay ulaşılabilir hale gelmesi için yol hizmetlerine önem verdiklerini bildirdi.

Yol projelerinin yanı sıra Kaş-Kalkan arasına Batı Antalya Havalimanı'nın da yapılacağını dile getiren Çavuşoğlu, "Yılda 5 milyon yolcu kapasiteli Batı Antalya Havalimanı yapılacak. Elmalı'dan da en fazla 45 dakikada havalimanına ulaşabileceksiniz." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını da getirdiğini kaydeden Çavuşoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımız sizden dua istiyor bu mübarek gecede. Zaten sizlerin dualarını, desteğini hep hissediyoruz. En zor zamanlarda biliyoruz ki milletimiz bizim için dua ediyor." diye konuştu.

Bakan Çavuşoğlu, mübarek Kadir Gecesi'nde sadece kendileri için dua etmediklerini, şehitler güvenlik güçleri için de de dua ettiklerini söyledi. Şu anda güvenlik güçlerinin Türkiye'nin her yerinde ve sınır ötesinde teröristlerin peşinde olduğunu kaydeden Çavuşoğlu, "Afrin'de, Cerablus'ta, El-Bab'da görev yapanlar için de dua ettik. Kudüs için, Filistinliler için, mazlumlar için de dua ettik. Esasında tüm mazlumlar Türkiye için, sayın Recep Tayyip Erdoğan için dua ediyor. 'İnşallah Recep Tayyip Erdoğan yeniden seçilir ve bizleri yalnız bırakmaz.' diyorlar. Biz, Türkiye olarak dünyadaki tüm mazlumlara sahip çıkıyoruz." dedi.

24 Haziran seçimlerinin önemine değinen ve seçimlerde destek isteyen Çavuşoğlu, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçiminin yapılacağını vurguladı.

Bir grup kadının Bakan Çavuşoğlu'na, "Sayın Cumhurbaşkanımızı da ilçemizde görmek istiyoruz." sözleri üzerine Çavuşoğlu, "Her an sürpriz yapabilir, belki sonbaharda gelebilir. Bakarsınız Tarihi Elmalı Güreşlerine de gelir." dedi.

Bakan Çavuşoğlu'ndan Kaş Havalimanı açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Tatilci ~ 9 ay önce
Hayatinda bir çiçek dikmemis, Kašin ve Kalkanin haritada yerini bile bilmeyenler HAVALIMANINA karsi nasilsa birlesmisler. Bunlarin derdi baska.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neyse ki ~ 10 ay önce
Neyse ki 24 hazirandan sonra kurtulacağız bu doğa düşmanlarından

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pansiyoncular ~ 10 ay önce
Etrafta dogru duzgun otel yok. Pansiyoncular bes para etme odalari gecelik 500 tl ye satiyor. Havalimani acilmali ve etrafta imar genislemeli.. boylece yatak sayisi artmali. Yatak sayisini artirmadan turist sayisini artiramazsin. Kasta tatil yapmak herkesin hakki olmali.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Birisi ~ 10 ay önce
Oooooooo , yollar yapılacak , Kaş’ın dağı tepesi talan edilecek avantaya bak sen avantaya. Kimbilir hangi yandaşa , kimbilir kaç çıkar karşılığında verilecek ? Kaş’ın yatak sayısı 1000 bile değil. Neresine hava alanı yapılacakmış ? Antalya ve Dalaman havaalanlarının suyu mu çıkmış ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Andro ~ 10 ay önce
Hizli tren yap yapacaksan. Havalimani gereksiz, Hem dogaya zarar hem ciddi maliyet. Ama kime soyluyorum demi !!! Elmaliya 45dk peki Dalaman havalimanina kac dakika ? Ya Antalya havalimanina kac dakika? Hizli trenle cozersin istersen. Ama kime soyluyorum demi !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sayın bakan ekip planlama yine Anadolu jeti tehire sokuyor ~ 10 ay önce
Sayın bakanım geçtiğimiz aylarda Anadolu Jet te ekip değişimini engelleyerek tehirlerin önüne geçmiştiniz. Lakin planlama 1 ay sonra düzgün çalışan bu düzeni bozarak ard arda tehirlere sebebiyet veriyor. Herkes bilir öncelik uçuş emniyeti ardından tarifede etkinliktir ama planlama her ikisininde canına okuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Birisi ~ 10 ay önce
Devletin kasası sebil sanki. Öteki yaptıklarınız gibi 5 milyon yolcu garantisi verip , gelen iki milyon. Üç milyonun parası hazineden elbette. On milyon yolcu deseydiniz avantası daha çok olurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
He he yav ~ 10 ay önce
İlk oraya ucacaklardan biri de sen olursun ha
Aaa ~ 10 ay önce
Kesinlikle karadenixli muteahitlere yeni rant kapisi cikartmak. Kasida mahvedin.betonla doldurun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aytatc ~ 10 ay önce
yetti artık ya bari adam gönderin anca havalimanı açıyorsunuz kim yaptıracak oranın yaklaşmasını

Yanıtla

Kalan karakter 1000
milos efendi ~ 10 ay önce
Tabi ki yollar önemli..Kazdikca altınları götürün. .Kim bilir Nekadar Altın ve Tarihi eser çıkacak. .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000