16 Şubat 2019, Cumartesi 15:05:28

Bakan Çavuşoğlu'ndan Batı Antalya Havalimanı açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın üçüncü havalimanı olacak Kaş-Demre arasındaki Batı Antalya Havalimanı'nın 2021 yılının sonunda açılacağını, yılda 5 milyon yolcu kapasitesine sahip olacağını açıkladı.
  • Evet, Kaş ve çevresi bari bakir kalsa idi. Ama olmaz di mi... yer bitti pazarlayacak... yer bitti rant sağlanacak...
  • Kimsenin bilmedigi ve senin bildigin tespit edilen yer neresiymis bay cok bilmis. Senin dedigin olsun 2,5 yil var. Sence proje ve ihalesi ne Kadar sürer? Ya insaati. baglanti yollari alt yapisi. Iskembeden salaya sallaya tanzim satis kuyruklarina Kadar geldik. 5 milyon kapasiteli dev bir havaalanindan bahsediyoruz. Otobüs terminali bile bu sürede yapilamaz.
  • Hee yaptilar.29 Ekim 2018 de acacaklardi hala bekliyoruz.
  • sen anlamzsın yazmışsında sen çok mu iyi anladıgını zannediyorsun?luzumsuz yere trilyonlara mal olan havalimanları yapıp sonrada iş yapmadı diye kapatmaya çalışanları mı örnek alıyorsun...eee dogru bu yerlerde hayvan otlatmak lazım boşa gitmesin...
  • Hazır yapıyorken Bursa ya da Merkez Havalimanı yapın olsun bitsin...
  • Bölge için çok hayırlı olacak bir havalimanı.kaş ve kalkan gibi ingiliz turist yoğunluğu olan bir destinasyona şart. 5 saat antalya veya 3 saat dalaman. Bu eziyetten kurtulsak ne iyi olur. Inş allah
  • Yani, diyor ki.. 1,5 yil icerisinde 5 milyon yolcu kapasiteli havaalanini oraya yapacagiz. Ortada fol yok yumurta yok. Yer tespit calismalari yapilmamis. proje ve ihalesine daha baslanmamis.. Gözümüzün icine baka baka bunu söyleyebiliyor. 1,5 yil sonra bitmis olacak diyor. Biz de bunu mansetlerde okuyoruz. Yerseniz?
  • 3-5 el degmeyen yer de talan olsun gitsin..

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın üçüncü havalimanı olacak Kaş-Demre arasındaki Batı Antalya Havalimanı'nın 2021 yılının sonunda açılacağını, yılda 5 milyon yolcu kapasitesine sahip olacağını açıkladı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'nın dünyaca ünlü turizm kenti Kaş ilçesinde Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Otobüs Terminali açılışına katıldı.

Açılışta konuşan Bakan Çavuşoğlu, Batı Antalya Havalimanı'na da değindi. 

Kaş ile diğer bölgeler arasındaki yollardaki çalışmaların da sürdüğünü anlatan Bakan Çavuşoğlu, Batı Antalya'ya verdikleri havaalanı sözünü hatırlatarak, "Kaş Demre arasındaki Batı Antalya Havalimanı 2021 sonunda hizmete girecek. Hem de yılda 5 milyon yolcu kapasiteli olacak. Antalya'nın üçüncü havaalanı, turizm ve kargo taşımacılığıyla bölgede üretilen ürünlerin tüm dünyaya ihracatı için de önemlidir. Türkiye ve Antalya'nın her yerinde olduğu gibi Kaş'ımız da kolay ulaşılabilir bir kent olacak" dedi.

Bakan Çavuşoğlu'ndan Batı Antalya Havalimanı açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Kaş bari... ~ 5 ay önce
Evet, Kaş ve çevresi bari bakir kalsa idi. Ama olmaz di mi... yer bitti pazarlayacak... yer bitti rant sağlanacak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Recep ~ 5 ay önce
Kimsenin bilmedigi ve senin bildigin tespit edilen yer neresiymis bay cok bilmis. Senin dedigin olsun 2,5 yil var. Sence proje ve ihalesi ne Kadar sürer? Ya insaati. baglanti yollari alt yapisi. Iskembeden salaya sallaya tanzim satis kuyruklarina Kadar geldik. 5 milyon kapasiteli dev bir havaalanindan bahsediyoruz. Otobüs terminali bile bu sürede yapilamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yedik ~ 5 ay önce
Hee yaptilar.29 Ekim 2018 de acacaklardi hala bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaş''a ya cvp ~ 5 ay önce
sen anlamzsın yazmışsında sen çok mu iyi anladıgını zannediyorsun?luzumsuz yere trilyonlara mal olan havalimanları yapıp sonrada iş yapmadı diye kapatmaya çalışanları mı örnek alıyorsun...eee dogru bu yerlerde hayvan otlatmak lazım boşa gitmesin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yapmışkenn... ~ 5 ay önce
Hazır yapıyorken Bursa ya da Merkez Havalimanı yapın olsun bitsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Villa owner ~ 5 ay önce
Bölge için çok hayırlı olacak bir havalimanı.kaş ve kalkan gibi ingiliz turist yoğunluğu olan bir destinasyona şart. 5 saat antalya veya 3 saat dalaman. Bu eziyetten kurtulsak ne iyi olur. Inş allah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gül ~ 5 ay önce
Yani, diyor ki.. 1,5 yil icerisinde 5 milyon yolcu kapasiteli havaalanini oraya yapacagiz. Ortada fol yok yumurta yok. Yer tespit calismalari yapilmamis. proje ve ihalesine daha baslanmamis.. Gözümüzün icine baka baka bunu söyleyebiliyor. 1,5 yil sonra bitmis olacak diyor. Biz de bunu mansetlerde okuyoruz. Yerseniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yaparsa? ~ 5 ay önce
Ne olacak? Yapmadılar mı?
Yerseniz? ~ 5 ay önce
2021 sonuna kadar 2 yıl 10 ay var, 1.5 yıl değil.Yer tespiti çoktan yapıldı. Fol hazır, yumurtacı bekliyor.
kas ~ 5 ay önce
3-5 el degmeyen yer de talan olsun gitsin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaş’a ~ 5 ay önce
Sen anlamazsın bu işlerden boşver..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000