15 Temmuz 2017, Cumartesi 10:09:17

Bakan Arslan'dan kuleye ziyaret

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 15 Temmuz’da darbecilerin işgal ettiği Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi’ni kalkışmanın birinci yılında ziyaret etti.
  • Cakma, Senin aklin, yuregin onun yaptigini anlayamaz, sadece urur. Senin gibilere cakmaya devam edecgiz...
  • 15 temmuzda ataturk hava limanina yuruyen tanklarin onune yatan kahraman. cok iyi bir insan cok degerli bir kardesimizdir. Allah ondan razi olsun. burdan kendisine saygilar.
  • Taniyan bilen var mi ?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 15 Temmuz’da darbecilerin işgal ettiği Atatürk Havalimanı Hava Trafik Kontrol Kulesi’ni kalkışmanın birinci yılında ziyaret etti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında darbeci askerlerin Atatürk Havalimanı’na gelerek işgal ettikleri Hava Trafik Kontrol Kulesi’ni kalkışmanın birinci yılında ziyaret etti. Buradaki personelle sohbet eden Arslan, 15 Temmuz gecesi üstün bir başarı örneği göstererek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uçağının sorunsuz bir şekilde havalimanına iniş yapmasına büyük katkı sağladıklarını dile getirdi. Ziyaret sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Arslan, “O gün, o akşam Türkiye’nin genelinde olağanüstü bir durum vardı. Elbette ki kuledeki arkadaşlar hep hava trafik sıkışıklığına, hep dakik hareket etmeye alışıklardı. Ama o gün çok farklı bir gündü. Türkiye’nin her yerinde herkes teyakkuzdaydı. Bizde ulaştırma ve haberleşme ile ilgili görevimizi ifa etmek adına ve özellikle yayıncılık konusunda insanımızın doğru bilgilendirilmesi adına teyakkuz halindeydik ve topyekün görevimizin başındaydık. O akşam buradaki mülki idare amiri ve havalimanı başmüdürümüz ve gerekse buradaki çalışma arkadaşlarımızla sürekli istişare halindeydik. Erişimin ve ulaşımın aksamaması, insanımızın doğru bilgilendirilmesi ve çok daha önemlisi liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımızı sağ salim milletimizle, milletiyle, kahraman milletiyle ulaştırmak adına teyakkuz halindeydik. Arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bakan Arslan, 15 Temmuz gecesi Atatürk Havalimanı girişinde darbecilere karşı tankın önüne yatarak simge haline gelen Metin Doğan’a da Türk bayrağı ile Kur'an-ı Kerim hediye etti. Bakan Arslan, hediyeyi takdim ettiği sırada Türk bayrağını öptü.

Bakan Arslan'dan kuleye ziyaret

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Cakilasin ~ 5 yıl önce
Cakma, Senin aklin, yuregin onun yaptigini anlayamaz, sadece urur. Senin gibilere cakmaya devam edecgiz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tank durduran ~ 5 yıl önce
15 temmuzda ataturk hava limanina yuruyen tanklarin onune yatan kahraman. cok iyi bir insan cok degerli bir kardesimizdir. Allah ondan razi olsun. burdan kendisine saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sari tshirtlu kimdir ~ 5 yıl önce
Taniyan bilen var mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çakma ~ 5 yıl önce
Kim olacak , çakma paralı kahraman piyonu.. Tiyatro figüranı..
Evet ~ 5 yıl önce
Tankın önüne yatan adam.
Nasil yani ~ 5 yıl önce
Sen o sari tshirtli sakalli adami tanimiyorsan derhal ulkeyi terk et..
'Çakma'ya ~ 5 yıl önce
Sen ve senin gibilerin gerçeğinde darbe ve tehlike durumunda ATM kuyruğuna girilir, aziz Türk milleti ise tankın üstüne çıkar önüne yatar gerekirse ezilir ama memleketini ezdirmez.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000