07 Eylül 2017, Perşembe 09:10:42

Babadağ bayramda uçtu

Dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezleri arasında yer alan Fethiye Babadağ Hava Sporları ve Rekreasyon Merkezi'nde, 10 günlük Kurban Bayramı tatilinde 8 bin 838 kişi yamaç paraşütüyle uçtu.
  • Havacılıktan çok lunapark işletmeciliği diyelim. Kolay gelsin.
  • Bi ben gidemedim ya la şuraya ,,, ah fukaralık ah :)

Dünyanın en iyi yamaç paraşütü merkezleri arasında yer alan Fethiye Babadağ Hava Sporları ve Rekreasyon Merkezi'nde, 10 günlük Kurban Bayramı tatilinde 8 bin 838 kişi yamaç paraşütüyle uçtu. Uçuşların 365'i single (tekli), 8 bin 473'ü ise tandem (ikili) olarak yapıldı.

Babadağ Hava Sporları ve Rekreasyon Merkezi İşletme Müdürü Salih Büyükkoca, Kurban Bayramı'nda Ölüdeniz'de bulunan Babadağ'da yaşanan yoğunluktan memnun olduklarını söyledi. Bayramda Babadağ'da yaklaşık 9 bin uçuş gerçekleştiğini anlatan Büyükkoca, "Yapılan uçuşların büyük bölümünü yerli turistler gerçekleştirdi. Uçuş sayılarından memnunuz. Beklediğimizin biraz üzerinde uçuş gerçekleşti" dedi. Bayram tatilinden sonra beklenen düşüşün yaşanmadığını belirten Büyükkoca, "Yerli turistler evlerine dönse de yabancı turistlerin yamaç paraşütüne ilgisi devam ediyor" diye konuştu.

Bölgede çalışan ve tandem (ikili) atlayan pilotların bayram süresi içinde hiçbir kaza yaşamadığını söyleyen Büyükkoca, Babadağ'dan yamaç paraşütüyle uçuş yapanların muhteşem olduğunu, Ölüdeniz ve Göcek 12 Adaları kartpostal gibi izleyebileceğini kaydetti.

Babadağ bayramda uçtu

Facebook Yorum

Yorumlar

Lunapark ~ 5 yıl önce
Havacılıktan çok lunapark işletmeciliği diyelim. Kolay gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FUKARA ~ 5 yıl önce
Bi ben gidemedim ya la şuraya ,,, ah fukaralık ah :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000