24 Şubat 2018, Cumartesi 11:10:32

Azur Air'ın Rusya'daki geleceği ne olacak?

Rusya Federal Havacılık Ajansı tarafından 20 Mart'tan sonrası için sertifikası sınırlandırılan Azur Air, gelişmeyle ilgili açıklama yaptı.
  • Problem, havacılık ile alakalı olsa, Azur'a kadar birçok havayolu Rusya'da sınıfta kalır. Umarım, asıl sorun neyse onu yakın zamanda çözerler. Teşekkürler.
  • Bizim kadar kendi insanını fesatlanan, düşene tekme vuran başka bir millet var mı acaba? Azur Air'den bir kişiyi bile tanımam. Inşallah kısa zamanda problemlerini çözerler. Başarılar...
  • Burada isimsiz yorum yapmak ne kadar kolay değilmi? Atın tutun bakalım. Aynı şeyleri isminizle imzalayarak yazmaya kimin g...ü yiyor? Asıl fake sensin. O fake dediğin adamlar Almanya’da kısa bir sürede başarılı bir hava yolunu hayata geçiren ekipten. Senin başarı öykün nedir?
  • Karslı azeriyi rusya da istemiyorlar. Haydi yallah. Bundan sonra böyle.
  • Rusları bilmeyiz Ama Alman Azur yönetimi iyi degil eski German Skyçılar tam fake Adamlar
  • Bu sirketin sahibi Turk, degilmi??
  • Azur air kısıtlama kalksın diye evrakları teslim edip başvuru yapmıştı. 21 şubat çarşamba günü RF otoritesi başvuruyu reddetti. AZUR bütün operasyonunu Atlas global uçaklarıyla yapacak , ama bu da ancak operasyonun yarısına yetiyor. Bu sene rusyada charter fiyatları çok yükselecek. ANEX yaza planladığı Tunus uçaklarını iptal etti. sadece AYT ler kaldı..
  • Güzel işler, Allah işlerini daim etsin.

Rusya Federal Havacılık Ajansı tarafından 20 Mart'tan sonrası için sertifikası sınırlandırılan Azur Air, gelişmeyle ilgili açıklama yaptı.

TurizmGüncel'in haberine göre; Azur Air tarafından yapılan açıklamada, Rusya Federal Havacılık Ajansı'nca 19 Mart sonrası için sertifikasını kısıtlama getirilen şirketin, bu tarih sonrasına bilet satışı yapmadığı ifade edildi. Açıklamada, ''Rusya’ nın uçuş kurallarına göre charter uçuşları için bilet kesimi uçuştan önce en erken 14 gün, en geç 3 gün önceden yapılmaktadır.'' denildi.

Azur Air'in 14 Şubat itibariyle gerekli tüm evrakları Rosavatsiya'ya teslim ettiği belirtilen açıklamada, getirilen kısıtlamanın en kısa sürede kaldırılmasının beklendiği kaydedildi.

Açıklamanın devamında şu noktaların altı çizildi:

''Öte yandan Azur Air Havayolları’nın operasyonunda ve planlarında bir şey değişmedi. Güney Sahalinsk’ten Kaliningard’a kadar gelişmiş uçus ağı, güvenli uçuş ve kaliteli servis ilkeleri ile Azur Air Havayolları Rusya’nın lider charter havayollarından biri ve ülke genelinde charter uçuslarının yaklaşık yüzde 30'unu gerçekleştirmektedir.'' 

Azur Air'ın Rusya'daki geleceği ne olacak?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Kralın Sözü ~ 4 yıl önce
Problem, havacılık ile alakalı olsa, Azur'a kadar birçok havayolu Rusya'da sınıfta kalır. Umarım, asıl sorun neyse onu yakın zamanda çözerler. Teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cehennem fıkrası ~ 4 yıl önce
Bizim kadar kendi insanını fesatlanan, düşene tekme vuran başka bir millet var mı acaba? Azur Air'den bir kişiyi bile tanımam. Inşallah kısa zamanda problemlerini çözerler. Başarılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emniyet ~ 4 yıl önce
emniyetli değilse uçmasın kardeşim!!! adam gibi kurrallara uysun tmm
Meyve veren ağaç taşlanır ~ 4 yıl önce
Burada isimsiz yorum yapmak ne kadar kolay değilmi? Atın tutun bakalım. Aynı şeyleri isminizle imzalayarak yazmaya kimin g...ü yiyor? Asıl fake sensin. O fake dediğin adamlar Almanya’da kısa bir sürede başarılı bir hava yolunu hayata geçiren ekipten. Senin başarı öykün nedir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sebep ~ 4 yıl önce
Karslı azeriyi rusya da istemiyorlar. Haydi yallah. Bundan sonra böyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Azur ~ 4 yıl önce
Rusları bilmeyiz Ama Alman Azur yönetimi iyi degil eski German Skyçılar tam fake Adamlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Azur ~ 4 yıl önce
Bu sirketin sahibi Turk, degilmi??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AZUR REJECTED ~ 4 yıl önce
Azur air kısıtlama kalksın diye evrakları teslim edip başvuru yapmıştı. 21 şubat çarşamba günü RF otoritesi başvuruyu reddetti. AZUR bütün operasyonunu Atlas global uçaklarıyla yapacak , ama bu da ancak operasyonun yarısına yetiyor. Bu sene rusyada charter fiyatları çok yükselecek. ANEX yaza planladığı Tunus uçaklarını iptal etti. sadece AYT ler kaldı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Azurcu ~ 4 yıl önce
Utanmadan yalan yazıyorsun, ne geçecek eline, geçmişte de senin gibi elinde kınayla gezenler çoktu sende tarih olacaksın
azurcu ya ~ 4 yıl önce
kardeşim adam doğru yazıyorsa ne kızıyorsun!! yeterki yalan olmasın
the king ~ 4 yıl önce
Güzel işler, Allah işlerini daim etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mahir ~ 4 yıl önce
Azur bu oyunu bozar gururumuzdan azur allah utandırmasın

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000