18 Şubat 2011, Cuma 17:00:28

AYJET'TE MEZUNİYET HEYECANI

Ayjet, 18'inci dönem kursiyerlerini mezun etmeye hazırlanıyor.
  • kimisinin ailesi evladına kazancını sağlaması için bir kasa limona yetecek kadar sermaye ayırır, kimisininki kazandığı devlet okulunda okutabilecek kadar, kimisininki pilot olabilecek kadar, kimisininki de kendi şirketinin devredecek kadar... ama gerçek şu ki çocuk çalışırsa o limonlar satılır, çocuk çalışırsa o üniversite biter, çocuk çalışırsa pilot olur, çocuk çalışırsa şirket kurtulur... o yüzden iş bulamazlar vs gibi yorum yapacağınıza helal olsun çalıştınız ve hak ettiniz diyebilmeyi öğrenin. hak etmeyen hiç kimse lisans sahibi olamaz. her ne olursa olsun önce uçuş güvenliği ! bu çocuklarda da bu mevcut... umarım bu meslekle hayalleri süslenen herkesin dileği gerçek olur da bizde onlara helal olsun deriz...
  • tek kelimeyle helal olsun diyorum. bende ayjet mezunuyum ve bunu her yerde gururla söylerim. babam kaptan falan da değil ama ben pilot oldum. evet ailem olmasa ben pilot olamzdım. onların sayesinde kredi çekebildim ki bu okula gelebildim, çok şanslıyım bu yüzden. keşke bu işe gönül veren herkesin imkanı olsa da gelebilse... ama ben şunu biliyorumki eğer ailem beni burada okutamasaydı ben sizler gibi yorum yapmazdım. ben olamadaım imkanlarımdan dolayı, sizler oldunuz ve bunun kıymetini bilin derdim. bu okula gelen herkes te bunun farkında zaten. baba parasıyla pilot olunmaz diyenlere cevabım daha da güzel, bu dünyada baba parası olmadan adam akıllı meslek icra edemezsiniz. aile desteği şarttır.
  • bende 2500 saat a20 saatı var ama thy almadı ama bildiğim bi italyan vardı onu aldı saatide benim kadar deyil e şimdi ne yapmam lazım söyleyinde yapıyım.
  • türkiyede şu anda onlarca işsiz pilot bulunmakta iken t.h.y.devamlı yabancı pilot almakta.işsiz pilotlar adına talpa yönetiçilerinden erdal uzer kaptanımızla konuştum.diyorki iş arayan ,iş bulamayan türkiyedeki ıtpl li tüm pilotlar bize başvursunlar üye olsunlar ki bizde onların haklarını arayalım,koruyalım.işsiz pilotlardanda aidat alınmayacaktır.kanun mad.var türkiyede işsiz pilotlar varken yabancı pilot çalıştırılamaz.y.ç.
  • bir iki gün içinde Tarkim den yeni bir atılım bekliyoruz.!
  • editör sana mı soracak neyi yayınlayıp neyi yaınlamayacağını bir zahmet bırakta editör karar versin bunlara çok bilmiş arkadaşım...yok siz herşey bilirsiniz demiiii?
  • Klavye delikanlıları hemen doluşmuş yine :D Koçlar gidin kendinize başka bi ilgi alanı seçin böyle pırlanta gibi gençlere, imrenerek bakmaktan vazgeçin, biliyorum içiniz eriyo bu gençlerin haberlerini duydukça ama yapıcak bişey yok, onlar gerçek pilotlar siz sadece klavye tırmalayan sanal joystick bebelerisiniz :D Açında ayjet'in sayfasına bir bakın mezunl sayısıyla işe girenlerin oranlarını bir kıyaslayın :D
  • Bizde yakın zamanda mezuniyetimizi kutlıycaz inşallah, öncelikle arkadaşlarımıza başarılı bir meslek hayatı diliyorum ve ekliyorum, aralarından 4 arkadaşımız hava yollarıyla görüşmeye başlamışlar bile, yine eklemeden edemeyeceğim hiçbirinin kaptan babası yok, çekemeyen sanal delikanlılara duyurulur ;)
  • bence bu siteye sadece gerçek havacılar yorum yapabilmeli , yorum için gerçekçi bir üyelik sistemi geliştirilmeli bakın o zaman kaliteli ve güzel yorumlar çıkar, hem eleştriler dahil belli kalitede havacılık üzerine olur. Havacılığa merak eden boş beleş fesat kıskanç yorumlarda ortadan kalkmış olur ,site adına görüntü kirliliği olmamış olur
  • gerçekten vahim bi durum bu kadar yabancı pilot varken siz neyinize güvenerek bu işe girersiniz ya

Ayjet Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu 18’nci dönem mezuniyet törenini Pazar günü mezun pilotlar ve aileleriyle birlikte Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleştirecek.

Hava yollarında pilot olmak hedefiyle AYJET Uçuş Okulunda uçuş eğitimine başlayan 12 genç pilot adayı, o gün yoğun ve yorucu bir eğitimi başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşayacak.

Ayjet tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Uçuş eğitimi sürecinde genç pilotlara uçma bilgi ve becerisi yanında, zamana riayet, kurallara uyma, otoriteye saygı, karşılıklı güven, ekip ruhu gibi havacılık kültürünün temel özellikleri de kazandırılmış, iyi birer havacı olmaları sağlanmıştır” denildi.
 

AYJET'TE MEZUNİYET HEYECANI

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Misafir ~ 13 yıl önce
kimisinin ailesi evladına kazancını sağlaması için bir kasa limona yetecek kadar sermaye ayırır, kimisininki kazandığı devlet okulunda okutabilecek kadar, kimisininki pilot olabilecek kadar, kimisininki de kendi şirketinin devredecek kadar... ama gerçek şu ki çocuk çalışırsa o limonlar satılır, çocuk çalışırsa o üniversite biter, çocuk çalışırsa pilot olur, çocuk çalışırsa şirket kurtulur... o yüzden iş bulamazlar vs gibi yorum yapacağınıza helal olsun çalıştınız ve hak ettiniz diyebilmeyi öğrenin. hak etmeyen hiç kimse lisans sahibi olamaz. her ne olursa olsun önce uçuş güvenliği ! bu çocuklarda da bu mevcut... umarım bu meslekle hayalleri süslenen herkesin dileği gerçek olur da bizde onlara helal olsun deriz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
tek kelimeyle helal olsun diyorum. bende ayjet mezunuyum ve bunu her yerde gururla söylerim. babam kaptan falan da değil ama ben pilot oldum. evet ailem olmasa ben pilot olamzdım. onların sayesinde kredi çekebildim ki bu okula gelebildim, çok şanslıyım bu yüzden. keşke bu işe gönül veren herkesin imkanı olsa da gelebilse... ama ben şunu biliyorumki eğer ailem beni burada okutamasaydı ben sizler gibi yorum yapmazdım. ben olamadaım imkanlarımdan dolayı, sizler oldunuz ve bunun kıymetini bilin derdim. bu okula gelen herkes te bunun farkında zaten. baba parasıyla pilot olunmaz diyenlere cevabım daha da güzel, bu dünyada baba parası olmadan adam akıllı meslek icra edemezsiniz. aile desteği şarttır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bende 2500 saat a20 saatı var ama thy almadı ama bildiğim bi italyan vardı onu aldı saatide benim kadar deyil e şimdi ne yapmam lazım söyleyinde yapıyım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
türkiyede şu anda onlarca işsiz pilot bulunmakta iken t.h.y.devamlı yabancı pilot almakta.işsiz pilotlar adına talpa yönetiçilerinden erdal uzer kaptanımızla konuştum.diyorki iş arayan ,iş bulamayan türkiyedeki ıtpl li tüm pilotlar bize başvursunlar üye olsunlar ki bizde onların haklarını arayalım,koruyalım.işsiz pilotlardanda aidat alınmayacaktır.kanun mad.var türkiyede işsiz pilotlar varken yabancı pilot çalıştırılamaz.y.ç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bir iki gün içinde Tarkim den yeni bir atılım bekliyoruz.!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
editör sana mı soracak neyi yayınlayıp neyi yaınlamayacağını bir zahmet bırakta editör karar versin bunlara çok bilmiş arkadaşım...yok siz herşey bilirsiniz demiiii?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Klavye delikanlıları hemen doluşmuş yine :D Koçlar gidin kendinize başka bi ilgi alanı seçin böyle pırlanta gibi gençlere, imrenerek bakmaktan vazgeçin, biliyorum içiniz eriyo bu gençlerin haberlerini duydukça ama yapıcak bişey yok, onlar gerçek pilotlar siz sadece klavye tırmalayan sanal joystick bebelerisiniz :D Açında ayjet'in sayfasına bir bakın mezunl sayısıyla işe girenlerin oranlarını bir kıyaslayın :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bizde yakın zamanda mezuniyetimizi kutlıycaz inşallah, öncelikle arkadaşlarımıza başarılı bir meslek hayatı diliyorum ve ekliyorum, aralarından 4 arkadaşımız hava yollarıyla görüşmeye başlamışlar bile, yine eklemeden edemeyeceğim hiçbirinin kaptan babası yok, çekemeyen sanal delikanlılara duyurulur ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bence bu siteye sadece gerçek havacılar yorum yapabilmeli , yorum için gerçekçi bir üyelik sistemi geliştirilmeli bakın o zaman kaliteli ve güzel yorumlar çıkar, hem eleştriler dahil belli kalitede havacılık üzerine olur. Havacılığa merak eden boş beleş fesat kıskanç yorumlarda ortadan kalkmış olur ,site adına görüntü kirliliği olmamış olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
gerçekten vahim bi durum bu kadar yabancı pilot varken siz neyinize güvenerek bu işe girersiniz ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000