27 Eylül 2021, Pazartesi 09:22:32

Avustralya'da 11 Eylül korkusu

Avustralya'nın Brisbane kentinde gökdelenler arasında gürültüyle dolaşan jeti görenler dehşete düştü.
  • 9.11 Islam dunyasina savaş açma sebebi. Fikir özgürluğü insan haklari demokrasi fln y e s i n l e r. Osmanli döneminden gunumuze kadar haçlilar sömurgeye devam ediyor.
  • Siz balon patlamasından korkansiniz
  • 11.9 abd tiyatrosu

Avustralya'nın Brisbane kentinde gökdelenler arasında gürültüyle dolaşan jeti görenler dehşete düştü. Görgü tanıkları 11 Eylül saldırılarını anımsadıklarını söyledi.

Avustralya Kraliyet Hava Kuvvetleri'ne ait bir C-17 kargo jetinin görüntüleri görenleri şoka uğrattı. Boeing C-17A Globemaster III stratejik hava ikmal uçağı Brisbane'de alçak irtifada uçtu. Uçak, yıllık Sunsuper Riverfire etkinliğinin provasını yapıyordu.

Twitter'da ABD vatandaşı bir sosyal medya kullanıcısı, bunun kendisine 11 Eylül terör saldırılarını hatırlattığını ve aynı olayı tekrar tekrar yaşattığını söyledi. ABD Hava Kuvvetleri'nde görev yapan bir C-17 jeti pilotu bu gösterinin 'delilik' olduğunu söyledi. Pilot, mürettebattan herhangi birinin zamanlama konusundaki ufak bir yanlışının felakete yol açacağını, bu durumda jetin bir binaya çarpmasının kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Avustralya'da 11 Eylül korkusu

Facebook Yorum

Yorumlar

X ~ 27 gün önce
9.11 Islam dunyasina savaş açma sebebi. Fikir özgürluğü insan haklari demokrasi fln y e s i n l e r. Osmanli döneminden gunumuze kadar haçlilar sömurgeye devam ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sacit ~ 28 gün önce
Siz balon patlamasından korkansiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 28 gün önce
11.9 abd tiyatrosu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000