05 Aralık 2023, Salı 10:04:40

Avrupalı business jet şirketi Victor satıldı

Avrupa'nın önde gelen jet kiralama firmalarından olan Victor, Abu Dabi merkezli bir havacılık yatırım grubu tarafından satın alındığını duyurdu. Bu stratejik satın alma, Victor'un operasyonlarını yeni pazarlara genişletme ve sektördeki konumunu güçlendirme fırsatını beraberinde getiriyor.
  • Victor ne o kim. En buyuklerinden yaziosunuz. Alakasi yok bile

Avrupa'nın önde gelen  jet kiralama firmalarından olan Victor, Abu Dabi merkezli bir havacılık yatırım grubu tarafından satın alındığını duyurdu. Bu stratejik satın alma, Victor'un operasyonlarını yeni pazarlara genişletme ve sektördeki konumunu güçlendirme fırsatını beraberinde getiriyor.

Victor'un iş modeli, özel hava seyahati araştırma, karşılaştırma ve rezervasyonunu müşterilere hızlı, etkili ve güvenli bir şekilde gerçekleştirme olanağı sunuyor. Ayrıca, her rezervasyon için Sürdürülebilir Havacılık Yakıtı (SAF) sağlama konusunda öncü bir rol üstlenen ilk business jet şirketi olma özelliğini taşıyor.

Victor'un ortak CEO'su Toby Edwards, bu satın almanın Victor için büyük bir fırsat olduğunu belirterek, "Bu satın alma, vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek için finansal ve stratejik destek sağlayacaktır. Victor, havacılığı daha sürdürülebilir hale getirme konusundaki liderliğini sürdürecek ve Sürdürülebilir Havacılık Yakıtı gibi en güvenilir karbon emisyonu azaltma çözümlerini benimseyecektir. Ancak satın alma, Victor'ın şeffaf, yüksek kaliteli hizmet anlayışını etkilemeyecek; müşterilerimiz yine aynı güvenilir ve kaliteli hizmeti bekleyebilirler" dedi.

Bu satın alma ile ilgili olarak henüz gelecekteki büyüme adımlarına dair kesin planlar açıklanmasa da, Victor'un müşteri hizmetlerini daha da geliştirmeyi, yerel pazarlara daha iyi entegre olabilmek adına bilgi sahibi ve yetenekli ekip üyelerini bünyesine katmayı hedefleyebileceği öngörülüyor.

©AirportHaber.com

Avrupalı business jet şirketi Victor satıldı

Yorumlar

Eko ~ 3 ay önce
Victor ne o kim. En buyuklerinden yaziosunuz. Alakasi yok bile

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000