29 Eylül 2017, Cuma 14:52:30

Avion Training Uçuş Okulu ücretsiz uçuracak

Muğla’nın Dalaman ilçesinde bu yaz kurulan Avion Training Uçuş Okulu, tanıtım günleri kapsamında katılımcıları simülatörde uçuracak.
  • Em 2018 itibari ile iflas etti. Avion değil artık, başka ellerde
  • Dalaman Havalimanı’nda 3 adet uçak ve 1 adet simulatör mevcut, Hollanda’daki merkezde 12 uçak ve 2 simulatör ile operasyon gerçekleştirmekte.
  • Bu kucukler tatli ya kiyamam
  • Tesisler ve imkanları guzel. Yaklasımları AFA ve AYJET'ten cok farklı. Dürüst ve kibar tutumları dikkatimi cekti. İşin içinde bir Avrupalılık oldugunu fark ediyorsunuz. Bir de EASA lisansı veriyor... Halen AFA, AYJET ve ER-AH'ta öpülmeye ve zaman kaybetmeye gerek var mı sizce? Bu okula gitmeyenin gidecegi tek okul Polonya'da olur ancak.
  • Easa vermeleri iyi bir alternatif. Malum suan herkes lisansini easa yapmaya calisiyor. cevremde kac adam var bilmiyorum.
  • Eski Stella,Avion oldu.Pilot adaylarina tavsiyem;sozlesmeyi iyi okuyunuz.Muallak kalan konulari es gecmeyiniz,mutlaka sozlesme ile imza altina aliniz ki sonradan aglamayin.Soz ucar,yazi kalir. !!
  • Arkadaslar bunların ortagı hollandalı degil mi?
  • Öncelikli olarak hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bir eğitim dönemi diliyorum. Bölge olarak 2. bir uçuş okuluna ihtiyaç vardı. Zira bölgeyi tekelinde bulunduran erah uçuş okulu fiyatları biraz olsun düşürecektir. Erah mezunu olarak tavsiyem ben mağduriyet yaşayarak bitirdim okulumu. Açgözlülük edilip filonun kapasitesinden fazla öğrenci alındı ve 20-30 günde 1 saatlik uçuşlar ile 8.5 ayda ppl bitirebildim. Ki bu domino taşı gibi geriye kalan eğitimi de etkiledi ve muhteşem bir iş alım periyodu kaçırdım. Bu yaşadıklarımdan ders çıkartırsınız umarım. Erah fi konusunda gerçekten çok iyiydi benim zamanımda. Şimdi de iyi olduğunu tahmin ediyorum. Ama dispetcherları çok karaktersiz. Okul kendine ait gibi uçuş planlıyor. Yani akşam birşeyler ısmarlamazsanız vay halinize... Lütfen adil, adaletli bir eğitim sunun. Başarıyı en kısa zamanda yakalayacağınıza eminim. Hayırlı olsun.
  • Hayırlı Olsun...

Muğla’nın Dalaman ilçesinde bu yaz kurulan Avion Training Uçuş Okulu, tanıtım günleri 5 Ekim’de başlıyor.

Önümüzdeki Perşembe günü (5 Ekim) başlayacak olan tanıtım gününde okulda eğitim gören öğrenciler ve eğitmenler de katılımcılarla bir araya gelecek.

Avion Training Uçuş Okulu’nun anlaşmalı olduğu bankaların temsilcilerinin de bulunacağı tanıtım gününde öğrenci adayları hem akıllarındaki soruları soracak, hem de okulun fiziksel olanaklarını yerinde inceleme imkanı bulacak.

Yıl boyu düzenlenmeye devam edecek tanıtım günleri okulun websitesinden takip edilebilir. İlk tanıtım günü etkinliği 5 Ekim’de saat 13.30-16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Tanıtım günü programına buradan ulaşabilirsiniz.

Avion Training, Türk Sivil Havacılık Otoritesi ve Avrupa Sivil Havacılık Otoritesi (EASA) tarafından yetkilendirilmiş uluslararası bir uçuş okuludur. PPL (Hususi Pilot Lisansı), EASA Entegre ATP (Havayolu Nakliye Pilotu Lisansı), FI ve MEP (Multi Engine Piston) yetkilerine, yakın zamanda, EASA onaylı PPL, CPL, Night Rating, Instrument Rating ve FI, CRI, IRI ve Instructor Seminar yetkilerini de dahil etmiştir. Ayrıca, Avion Training Uçuş Okulunun Dalaman Havalimanı’ndaki mevcut filosu ile PIC (Pilot in command) olarak uçuş saati yapabilirsiniz.Avion Training Uçuş Okulu ücretsiz uçuracak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

PIC ~ 4 yıl önce
Em 2018 itibari ile iflas etti. Avion değil artık, başka ellerde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Student pilot ~ 5 yıl önce
Dalaman Havalimanı’nda 3 adet uçak ve 1 adet simulatör mevcut, Hollanda’daki merkezde 12 uçak ve 2 simulatör ile operasyon gerçekleştirmekte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 5 yıl önce
Bu kucukler tatli ya kiyamam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cpt Black - instructor pilot ~ 5 yıl önce
Tesisler ve imkanları guzel. Yaklasımları AFA ve AYJET'ten cok farklı. Dürüst ve kibar tutumları dikkatimi cekti. İşin içinde bir Avrupalılık oldugunu fark ediyorsunuz. Bir de EASA lisansı veriyor... Halen AFA, AYJET ve ER-AH'ta öpülmeye ve zaman kaybetmeye gerek var mı sizce? Bu okula gitmeyenin gidecegi tek okul Polonya'da olur ancak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 5 yıl önce
Avion Training de mı egitmensiniz?
aday ~ 5 yıl önce
web sitelerindeki tesisler guzel cidden . ama bana turkiyede degil o yerler gibi geldi sanki hollanda daki tesisleri.
EASA ATP ~ 5 yıl önce
Tesisler Dalaman Havalimanındaki Avion Training, bizzat seçmelerde gördüm
FO ~ 5 yıl önce
Easa vermeleri iyi bir alternatif. Malum suan herkes lisansini easa yapmaya calisiyor. cevremde kac adam var bilmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
M ~ 5 yıl önce
Eski Stella,Avion oldu.Pilot adaylarina tavsiyem;sozlesmeyi iyi okuyunuz.Muallak kalan konulari es gecmeyiniz,mutlaka sozlesme ile imza altina aliniz ki sonradan aglamayin.Soz ucar,yazi kalir. !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hollandalı ~ 5 yıl önce
Arkadaslar bunların ortagı hollandalı degil mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlgilisine ~ 5 yıl önce
Bunların kendisi Hollandalı.
Cpt ~ 5 yıl önce
İki ortaklarmış. Biri Türk, diğeri Stella’yı satın alan Hollandalıymış.
Hayırlı Olsun ~ 5 yıl önce
Öncelikli olarak hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bir eğitim dönemi diliyorum. Bölge olarak 2. bir uçuş okuluna ihtiyaç vardı. Zira bölgeyi tekelinde bulunduran erah uçuş okulu fiyatları biraz olsun düşürecektir. Erah mezunu olarak tavsiyem ben mağduriyet yaşayarak bitirdim okulumu. Açgözlülük edilip filonun kapasitesinden fazla öğrenci alındı ve 20-30 günde 1 saatlik uçuşlar ile 8.5 ayda ppl bitirebildim. Ki bu domino taşı gibi geriye kalan eğitimi de etkiledi ve muhteşem bir iş alım periyodu kaçırdım. Bu yaşadıklarımdan ders çıkartırsınız umarım. Erah fi konusunda gerçekten çok iyiydi benim zamanımda. Şimdi de iyi olduğunu tahmin ediyorum. Ama dispetcherları çok karaktersiz. Okul kendine ait gibi uçuş planlıyor. Yani akşam birşeyler ısmarlamazsanız vay halinize... Lütfen adil, adaletli bir eğitim sunun. Başarıyı en kısa zamanda yakalayacağınıza eminim. Hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erah Mezunu ~ 5 yıl önce
Erah mezunuyum, sınıf arkadaşlarımla birlikte kaliteli seri bir eğitim aldım. Her kurumda sıkıntılar olabilir, eğitim esnasında zaman zaman bazı problemlere takıldık. Temel prensip problemin yaşanması değil; çözümünün olması. Her türlü sıkıntımda yardımcı olan bir yönetim ve çalışan yapısına sahip okulumu Türkiye'nin en iyi havacılık eğitimini verdiği için tebrik ediyorum. Karakter yorumunuz konusunda acımasız davranmışsınız. Okulda bir günde 45-50 öğrenciye planlama performansı var. Eğitimlerini çalışırken 17 ayda bitirip THY kurul mülakatına gelen sınıf arkadaşlarım var. Yaşamış oldukları sıkıntıları Erahı kötülemek, 100% sermaye ile yapılan yatırımları heba etmek için değil, işleyişe katkıda bulunmak maksadı ile yönetime sundular, sunduk. Anında çözüm aldık. Daha önce kurulmuş, ve Türkiye piyasasından insanların taleplerine karşılık veremediği için çekilmiş yabancı bir firmanın yeniden yapılandırılarak kuruluşuna hayırlı olsun derken, Erah için söyledikleriniz ne kadar karakterli!
Erkan ~ 5 yıl önce
Dostum Merhaba sana bir sorum olacak. Yanıtlarsan çok sevinirim. 33 yaşındayım. Atpl egitimlerine başlamak istiyorum. Çok mu geç kaldım?
Eyyorlamam bu kadar ~ 5 yıl önce
Erah hakkındaki yorumlarına lafım yok ama bu şirketi araştırmadan karalama öyle yeniden yapılanmış falan eksik yanlış bilgi
ERAH ~ 5 yıl önce
Kim Erahta ucamadim diyorsa yalan soyluyordur, iddia ediyorum erah Turkiyenin en fazla ucus yaptiran okuludur, Egitim kalitesi tartisilir ancak kesinlikle en cok ucuran okuludur, gerek ucak sayisi gerek isparta ucuslu gun sayisi acisindan.. Bir ara multi'de sikintilar oldu ancak cozum icin derhal gerekli adimlar atildi, hangi okulda yokki bole sorunlar?
Cpt. Black ~ 5 yıl önce
Eğitim kalitesi AFA ve AYJET'te de çok düşük. Hele AFA çizgi altı. ERAH'tan gelen bir pilotun da çok zayıf olduguna şahidim. Yeni okul çok iyi bir alt yapıya sahip. İşin içine bir Türklük girmezse en iyi okul olmaya namzet.
Tebrikler ~ 5 yıl önce
Hayırlı Olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Direkt Bravo ~ 5 yıl önce
Avion piyasaya iyi girip rakipleri korkutmuş herhalde ki -en gıcık olduğum şey- firmalar öğrenci ağzıyla profesyonel yazılarına başlamış. Bunun için bile Tebrikler Avion Başarılar…
ATP ~ 5 yıl önce
ATPL eğitimini EASA olarak vercegini söylüyorlar eğer öyle olursa JAA veren uçuş okullarından daha avantajlı olacagini düşünüyorum. Hayırlı olsun...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000