21 Ağustos 2017, Pazartesi 13:17:19

Atü'nün dizisi yayında

Gümrüksüz mağaza işletmeciliğinin lider ismi ATÜ Duty Free, sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan ve sadece dijital platformlar üzerinden yayınlanacak internet dizisinin ilk bölümünü paylaştı
  • Alkol hariç hepsi dışarıdan daha pahalı. Parfüm alsana hanım abla sıkıyorsa ucuza
  • Iyide Atü degilmi bir karton sigarayı tekelle aynı fiyata satan? Parfümler piyasa fiyatiyla aynı hatta dışarıdan pahalıya geldiğini biliyorum zaman zaman. Benim kafam cok basmaz duty free işlerine ama birisi mantıklı bi aciklama yapabilirmi acaba?

Gümrüksüz mağaza işletmeciliğinin lider ismi ATÜ Duty Free, sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan ve sadece dijital platformlar üzerinden yayınlanacak internet dizisinin ilk bölümünü paylaştı. Uçmayı seven “Uçar Ailesi”nin ATÜ Duty Free’deki maceralarını anlatan dizide Mesut Yar ve Merve Oflaz da konuk oyuncu olarak yer alacak.

Uçmayı seven ve uçarken ATÜ Duty Free’ye uğrayan Uçar Ailesi’nin maceralarını anlatan dizi, ailenin bayram tatili için Londra’ya gitmesi ile başlıyor. İzleyiciler, altı bölümden oluşan dizinin her bölümünde Uçar Ailesi’nin ATÜ Duty Free’deki maceralarını takip etme fırsatı yakalayacak.

Çekimleri İstanbul Atatürk Havalimanı ATÜ Duty Free mağazalarında gerçekleştirilen dizinin oyuncuları arasında Korel Cezayirli, Zeynep Ender İge, Feriha Eyüpoğlu, Demir Parscan, Alisa Sezen Sever ve Sezgi Deniz yer aldı. Ayrıca, Merve Oflaz ve Mesut Yar da konuk oyuncu olarak dizide yer aldılar.

ATÜ Duty Free Genel Müdürü Ersan Arcan “ATÜ Duty Free olarak yolcularımızın ihtiyaçlarını ve isteklerini önceden bilerek en iyi müşteri deneyimini yaşatmak üzere hareket ediyoruz. Markalı içeriğin trend olduğu ve dijitalleşen dünyada yolcularımız ile dijital kanallardan iletişime geçmek için Uçar Ailesi’ni yarattık. Yılların deneyimi ve kullanıcı içgörülerini bir araya getirdiğimiz projemiz ile yolcular ve ATÜ Duty Free markası arasında henüz yolculuklarına başlamadan güçlü bir bağ kurmayı hedefliyoruz” dedi.

Dizinin ilk bölümü:

 

Atü'nün dizisi yayında

Facebook Yorum

Yorumlar

Hadi oradan ~ 5 yıl önce
Alkol hariç hepsi dışarıdan daha pahalı. Parfüm alsana hanım abla sıkıyorsa ucuza

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 5 yıl önce
Iyide Atü degilmi bir karton sigarayı tekelle aynı fiyata satan? Parfümler piyasa fiyatiyla aynı hatta dışarıdan pahalıya geldiğini biliyorum zaman zaman. Benim kafam cok basmaz duty free işlerine ama birisi mantıklı bi aciklama yapabilirmi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000