27 Mayıs 2024, Pazartesi 17:12:58

ATÜ Duty Free yenilenen mağazasını hizmete açtı

TAV Havalimanları ve Unifree Duty Free/Gebr. Heinemann’ın iştiraki ATÜ Duty Free, Bodrum Havalimanı’ndaki ana duty-free mağazasını gidiş katı yolcu akışına uygun olarak yüzde 100 walk-through konseptinde yeniden tasarlayarak hizmete açtı.
  • Bu havalimanına yapılan yatırımlara yazık. Yakında kapanır gider. Ülkenin en kötü işletilen meydanı.
  • Duty free demiyelim duty extra tax deseler daha iyi.
  • Biz kimmiyiz? Yıllardır size o paraları kazandıran ama maddi-manevi hep görmezden gelinen emekçileriniziz
  • İstediği kadar yenilensin iç piyasadan daha pahalı. Sözde duty free. İsmi yanlış olmuş. Extra Duty olsun
  • Başka açacak meydan bulamadınız mı? Türkiyenin en bakımsız havalimanını buldunuz
  • Holdinginiz aldığı parayı biraz düşürsün sizde fiyatları.kardan zarar edersiniz ama sürümden daha çok kazanırsınız
  • az parfümünü sıkmadık,atünün kadın personeli de çok güzel çok kibar çok iyiydi.

TAV Havalimanları ve Unifree Duty Free/Gebr. Heinemann’ın iştiraki ATÜ Duty Free, Bodrum Havalimanı’ndaki ana duty-free mağazasını gidiş katı yolcu akışına uygun olarak yüzde 100 walk-through konseptinde yeniden tasarlayarak hizmete açtı. Alışveriş alanı büyütülerek 1.900 metrekareye kavuşan ve marka karması arttırılan ATÜ Duty Free’nin mağazası için düzenlenen açılış töreni; Milas Kaymakamı ve Milas-Bodrum Havalimanı Mülki İdare Amiri Mustafa Ünver Böke, Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Muğla İl Emniyet Müdürü Ali Canbolat, Milas-Bodrum Havalimanı DHMİ Başmüdürü Yücel Karadavut, Milas Havalimanı Gümrük Müdür Vekili Öner Çöpür, Bodrum Gümrük Müdürü Serdar Atahan, ATÜ Duty Free CEO’su Ersan Arcan, TAV Milas-Bodrum Genel Müdürü İclal Kayaoğlu, ATÜ Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ahmet Kötehne, ATÜ Moda ve Aksesuar Başkan Yardımcısı Güliz Haymanalı, ATÜ Pazarlama ve Kurumsal İletişim Başkan Yardımcısı Zeynep Kaptan, ATÜ Satınalma Başkan Yardımcısı Mesut Akbaş, ATÜ Milas/Bodrum-Dalaman Operasyon Direktörü Berk Sancar ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kurdele kesiminin ardından konuşan ATÜ Duty Free CEO’su Ersan Arcan, ‘’Ülkemizin en gözde turizm lokasyonlarından olan Milas-Bodrum Havalimanı’ndaki duty-free mağazamızı daha geniş bir alanda yeni konseptiyle havalimanına ve yerli/yabancı tüm ziyaretçilerimize kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu operasyonel yatırımı gerçekleştirirken, mağaza ziyaretçilerimize daha konforlu ve ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefledik. Duty-free mağazamızın alanı daha da genişletilerek, gidiş katındaki yolcu akışına uygun şekilde walk-through konseptinde yeniden tasarlandı. Buna  paralel olarak, lüks dünya markalarından oluşan portföyümüzü arttırdık ve mağazamızda farklı tercihlere yönelik geniş bir ürün çeşitliliği sağlıyoruz. Projemizde kıymetli destekleriyle katkı sunan herkese teşekkür ederim. Yaz sezonu yoğunluğuna hazırlandığımız bu günlerde yenilenen mağazamızın bölgeye hayırlı olmasını dilerim. ATÜ Duty Free olarak, yurt dışı operasyonlarımızda olduğu gibi ülkemizde de gümrüksüz mağazacılık alanındaki standartları yukarı taşımayı ve operasyonlarımızın gelişimi için yatırım yapmayı sürdüreceğiz. ’’ dedi.

TAV Milas-Bodrum Genel Müdürü İclal Kayaoğlu ise, ‘’Bodrum sadece Türkiye’nin değil, tüm Akdeniz çanağının önde gelen turizm merkezleri arasında yer alıyor. Bodrum’da turizm sezonun uzaması ve direkt uçuşların artması için paydaşlarımızla işbirliği içinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. ATÜ Duty Free’nin yeniden tasarlanan dış hatlar mağazası yolcularımıza eşsiz bir alışveriş deneyimi sunacak. Yaz sezonuna güçlü bir başlangıç yaparken yolcularımıza en iyi seyahat deneyimini sunmak için çalışmayı sürdüreceğiz.’’ dedi.

Yenilenen ATÜ Duty Free mağazasında ayrıca, Bodrum ve Türkiye’ye özgü lokum, kahve, yöresel zeytinyağı ve hediyelik eşya gibi geleneksel ürünler de yer alıyor. Sürdürülebilirlik yaklaşımına uygun ve esnek yerleşime imkan tanıyan mobilyalarla modern bir iç mimarinin benimsendiği mağaza; traverten taş cephe, yığma taş duvar ve ahşap güneş kırıcı gibi dekoratif unsurlarıyla da öne çıkıyor.

TAV Havalimanları tarafından işletilen Milas-Bodrum Havalimanı yılın ilk dört ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 16 artışla 525 bin yolcuya hizmet verdi. 

ATÜ Duty Free yenilenen mağazasını hizmete açtı

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

BJV ~ 19 gün önce
Bu havalimanına yapılan yatırımlara yazık. Yakında kapanır gider. Ülkenin en kötü işletilen meydanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 20 gün önce
Duty free demiyelim duty extra tax deseler daha iyi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Birazda bize yatırım yapsanız ~ 20 gün önce
Biz kimmiyiz? Yıllardır size o paraları kazandıran ama maddi-manevi hep görmezden gelinen emekçileriniziz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 20 gün önce
İstediği kadar yenilensin iç piyasadan daha pahalı. Sözde duty free. İsmi yanlış olmuş. Extra Duty olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atü ~ 20 gün önce
Başka açacak meydan bulamadınız mı? Türkiyenin en bakımsız havalimanını buldunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fiyatları düşürün ~ 20 gün önce
Holdinginiz aldığı parayı biraz düşürsün sizde fiyatları.kardan zarar edersiniz ama sürümden daha çok kazanırsınız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
attü ~ 20 gün önce
az parfümünü sıkmadık,atünün kadın personeli de çok güzel çok kibar çok iyiydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000