28 Nisan 2015, Salı 10:40:16

ATLASGLOBAL'İN YENİ ROTALARI BELLİ OLDU

Atlasglobal, yurtdışında 4 yeni uçuş noktasını birden satışa açtı.
  • Asya'da Turkiye de 97% 3% Avrupa'da
  • Atlasjet ve diger tum havayollari ki tum dunyada uygulama her bir AOC yani Aircraft Operating Certificate sahibi sirketler kendi filolarinda tescili kayitli hava araclarinin ekip ucak bakim ve diger sorumluluk ve yukumluluklerine tabidir. Bunun disinda bir uygulama soz konusu olamaz. Yasal platformda mahkeme tarafindan hukum bahsi gecen havayoluna verilmistir bilginize.
  • saw uçuşları bu yaz sezonunda açılıyomu bodrum,dalaman,antalya bilen varmı..
  • Asgari ucretle calistirdigi pilotlarla ucar artik
  • Onurair'in hatlarını taklit ederek hem kendine hem Onurair'e zarar verir. Sonrasında ikiside tası tarağı toplayıp buradaki yolcuları yabancılara ve yüksek fiyatlı TKya bırakırlar. Kısa vadede yolcu yararına gibi görünse de sonuç hüsran olur gibi.
  • Atlasglobal yurt içi sefer noktanıza ataturkten Edremit'e ucmanizi öneriyorum. 2 yıl önce doluluk oranları %100tu bu seferden neden vazgecildi? Sawtan Pegasus ve borajet uçuş yapıyor bizde mecburen avrupa yakasından Asya'ya geçiyoruz. Tabi karar sizindir ama kıyı turizmi gelişmiş bir yer için geç kalmayın derim.
  • Ben o veya bu şirketi tanımam. Halk olarak benim gözümde sorumlu, o uçağa Atlas olarak bilet satan Atlas'tır. Ben yolcu olarak bindiğim uçağın wet lease mi, sorumlusu gerçekte hangi şirkettir araştırıp mı binicem. Komik olmayın. Ben Atlas'ı bilindik güvenilir bir hava yolu zannedip gitmiştim. Eğer o uçağı Atlasjet diye boyadıysan ve bana biletini atlas diye satıyorsan, o uçağın bakımlı mı, uçabilir mi vs herşeyinden sorumlu olmak ve bilmek zorundasın. Yoksa beni isminle kandırıyor olursun ve suça ortaklık etmiş olursun. Hikaye okumayın.
  • Şirketten gidenlerin sayısı belli değil umarım kalanlara sunulan imkanlar artırılır.
  • Nasıl Global?Almanyaya uçacaksın amma Graf Adolf Caddesinden vazgeçemiyeceksin.Daha hala tren istasyonu Havayolu olmaktan kurtulamamışsın.Türk mahallesinden çıkın artık biraz
  • Rekabet iyidir pegasus sawdan onurair ve atlas ataturkten avrupaya uctukca biletler de bizim isimize yarayacak seviyeye duser. Ayrica global vs reklami yapan bir sirketin tarifeli olarak seferlerinin olmamasi bir komediydi zaten. Belli basli noktalari katmali

Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile kurumsal kimliğini yenileyen Atlasglobal, uluslararası arenada büyüme hedefleri kapsamında yurtdışında 4 yeni hattı birden satışa açtı. Atlasglobal’in yeni destinasyonları arasında Avrupa’da Amsterdam, Düsseldorf ve Köln, Asya’da ise Kırgızistan’ın başkenti Bişkek bulunuyor. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleşecek Atlasglobal’in yeni seferlerinin detayları şöyle:

Amsterdam: 18 Haziran’da başlayacak uçuşlar haftanın her günü gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 10:00’da, Amsterdam’dan ise saat 13:30’da kalkıyor. Uçuşların fiyatları tek yönde her şey dahil 69 Euro’dan başlıyor.

Düsseldorf: 11 Haziran’da başlayacak uçuşlar haftanın her günü gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 09:30’da, Düsseldorf’tan ise 12:50’de kalkıyor. Uçuşların fiyatları tek yönde her şey dahil 69 Euro’dan başlıyor.

Köln: 11 Haziran’da başlayacak uçuşlar haftanın her günü gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 13:25’te, Köln’den ise 17:20’de kalkıyor. Uçuşların fiyatları tek yönde her şey dahil 57 Euro’dan başlıyor.

Bişkek: 16 Haziran’da başlayacak uçuşlar Salı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere haftada beş gün gerçekleşiyor ve İstanbul’dan saat 18:55’te, Bişkek’ten ise Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri saat 04:10’da kalkarak 06:55’te İstanbul’da oluyor. Bişkek uçuşlarının fiyatları tek yön her şey dahil 139 USD’den başlıyor.
Atlasglobal yolcuları Amsterdam, Düsseldorf, Köln ve Bişkek’e İstanbul bağlantılı olarak yurtiçi ve yurtdışı diğer uçuş noktalarından uygun bekleme süreleri ile rahatça seyahat edebiliyor.

Başarının sırrı kalite standartlarında süreklilik

Yeni satışa açılan hatlar hakkında konuşan Atlasglobal Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy “Global projemiz kapsamında yurtdışında yeni projelerimizi çok yakında hayata geçireceğimizi duyurmuştuk. Uçuş ağımızı Doğu’dan Batı’ya genişletmeye devam ediyoruz. Sadece yeni hatlar açarak büyüme sürecinin stratejik başarıya ulaşmasını bekleyemezsiniz, önemli olan hizmet verdiğiniz tüm noktalarda aynı yüksek kalite standartlarınının sürekliliğini sağlayabilmektir. Bizim için önemli olan yolcularımıza A’dan Z’ye konforlu bir seyahat tecrübesi yaşatabilmek. Geçen sene Londra ve Kuveyt uçuşlarımızda başlattığımız Uçan Şef hizmetinin konuklarımızdan yoğun ilgi görmesi nedeniyle bu hizmeti Amsterdam, Düsseldorf, Köln ve Bişkek uçuşlarımızda da sunmaya karar verdik” şeklinde konuştu. Murat Ersoy, yurtdışındaki planlı büyümelerine yeni hatlar ile devam edeceklerini belirtti.

Uçan Şeflerden özel ikramlar

Atlasglobal, Haziran ayından itibaren başlayacak bu yeni uçuşlarında tüm yolcularına “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde keyifli bir uçuş sunuyor. Atlasglobal ile EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, 25 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class ayrıcalıkları

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 35 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.
Atlasglobal’in yeni uçuşlarının biletleri www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliyor.

ATLASGLOBAL'İN YENİ ROTALARI BELLİ OLDU

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Asya Turkiye ~ 9 yıl önce
Asya'da Turkiye de 97% 3% Avrupa'da

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Atlasjet ve diger tum havayollari ki tum dunyada uygulama her bir AOC yani Aircraft Operating Certificate sahibi sirketler kendi filolarinda tescili kayitli hava araclarinin ekip ucak bakim ve diger sorumluluk ve yukumluluklerine tabidir. Bunun disinda bir uygulama soz konusu olamaz. Yasal platformda mahkeme tarafindan hukum bahsi gecen havayoluna verilmistir bilginize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saw ~ 9 yıl önce
saw uçuşları bu yaz sezonunda açılıyomu bodrum,dalaman,antalya bilen varmı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorumcu ~ 9 yıl önce
Asgari ucretle calistirdigi pilotlarla ucar artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Onur ~ 9 yıl önce
Onurair'in hatlarını taklit ederek hem kendine hem Onurair'e zarar verir. Sonrasında ikiside tası tarağı toplayıp buradaki yolcuları yabancılara ve yüksek fiyatlı TKya bırakırlar. Kısa vadede yolcu yararına gibi görünse de sonuç hüsran olur gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Atlasglobal yurt içi sefer noktanıza ataturkten Edremit'e ucmanizi öneriyorum. 2 yıl önce doluluk oranları %100tu bu seferden neden vazgecildi? Sawtan Pegasus ve borajet uçuş yapıyor bizde mecburen avrupa yakasından Asya'ya geçiyoruz. Tabi karar sizindir ama kıyı turizmi gelişmiş bir yer için geç kalmayın derim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ispartalı Atlas'dan ~ 9 yıl önce
Ben o veya bu şirketi tanımam. Halk olarak benim gözümde sorumlu, o uçağa Atlas olarak bilet satan Atlas'tır. Ben yolcu olarak bindiğim uçağın wet lease mi, sorumlusu gerçekte hangi şirkettir araştırıp mı binicem. Komik olmayın. Ben Atlas'ı bilindik güvenilir bir hava yolu zannedip gitmiştim. Eğer o uçağı Atlasjet diye boyadıysan ve bana biletini atlas diye satıyorsan, o uçağın bakımlı mı, uçabilir mi vs herşeyinden sorumlu olmak ve bilmek zorundasın. Yoksa beni isminle kandırıyor olursun ve suça ortaklık etmiş olursun. Hikaye okumayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Şirketten gidenlerin sayısı belli değil umarım kalanlara sunulan imkanlar artırılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dus ~ 9 yıl önce
Nasıl Global?Almanyaya uçacaksın amma Graf Adolf Caddesinden vazgeçemiyeceksin.Daha hala tren istasyonu Havayolu olmaktan kurtulamamışsın.Türk mahallesinden çıkın artık biraz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Rekabet iyidir pegasus sawdan onurair ve atlas ataturkten avrupaya uctukca biletler de bizim isimize yarayacak seviyeye duser. Ayrica global vs reklami yapan bir sirketin tarifeli olarak seferlerinin olmamasi bir komediydi zaten. Belli basli noktalari katmali

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000