04 Ağustos 2016, Perşembe 10:20:46

Atlasglobal'in Milano ve Cluj seferleri başladı

Atlasglobal Havayolları, uçuş ağına Avrupa’da iki yeni hat ekleyerek 1 Ağustos’ta Cluj’a ve 2 Ağustos’ta Milano’ya ilk uçuşlarını gerçekleştirdi. Atlasglobal bu yeni hatlarıyla Avrupa’da uçtuğu destinasyon sayısını 10’a yükseltmiş oldu.
  • Apronu beğenmedim
  • Malpensa uzakmış. Ne fark eder. Ben devamlı Pegasus ile Bergamo'ya gidiyorum. Malpensa'dan daha uzak. Otobüs, Milano şehir merkezine (Stazione Centrale) 5 EURO. 45 dakikada gidiyor. Siz Taksim'den SAW'a 45 dakikada gidebiliyor musunuz ?
  • malpensa ciddi şekilde uzak. malpensa yerine linate'ye uçma imkanı varsa ( slot durumunu bilmiyorum ) değerlendirilmelidir.
  • Ankaraya herhangi bir sefer olmamasi cok uzucu bu hizmetin ankaralalirada ulastirilmasi lazim
  • Atlas Global her bakımdan 1 numara
  • inş bu hatlar 3-5 ay sonra doluluk oranı sebebi ile kapanmaz.
  • bu izmir bu ankara size ne yaptı? direk buralardan uçuş koysanız azcıkta dışarıya

Atlasglobal Havayolları, uçuş ağına Avrupa’da iki yeni hat ekleyerek 1 Ağustos’ta Cluj’a ve 2 Ağustos’ta Milano’ya ilk uçuşlarını gerçekleştirdi. Atlasglobal bu yeni hatlarıyla Avrupa’da uçtuğu destinasyon sayısını 10’a yükseltmiş oldu.

Yurtdışı uçuş ağını hızla genişletmeye devam eden Atlasglobal, uçuş rotalarına Cluj (Romanya) ve Milano’yu ekledi. Cluj uçuşları, haftada 2 sefer olmak üzere İstanbul Atatürk – Avram Iancu Uluslaarası Havalimanı arası Cuma ve Pazartesi günleri gerçekleşiyor. Uçuşlar, İstanbul’dan saat 10:10’da kalkarak 12:00’de Cluj’a varıyor; Cluj’dan ise saat 12:50’de kalkarak 14:35’te İstanbul’a varıyor. Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 89 Dolar’dan başlıyor. Eylül ayından itibaren ise Atlasglobal’in İstanbul – Cluj seferleri haftanın her günü gerçekleştirilecek.

Atlasglobal’in Milano seferleri ise, İstanbul Atatürk – Milano Malpensa Uluslaarası Havalimanı arası Salı, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleşiyor. Uçuşlar, İstanbul’dan saat 11:30’da kalkarak 13:30’da Milano’da oluyor; Milano’dan ise saat 15:50’de kalkarak 19:40’ta İstanbul’a varıyor. Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 169 Dolar’dan başlıyor. Milano seferlerinde Atlasglobal, “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.

Atlasglobal yolcuları yurt içinde İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Kayseri, Trabzon, Konya ve Gaziantep’ten uygun bekleme süreleri ile İstanbul bağlantılı olarak Cluj ve Milano’ya rahatça seyahat edebiliyor.

Atlasglobal’in ilk uçuşlarında kabin ekibine çiçek verilirken, yolculara lokum hediye edildi. Yolculara ayrıca ilk uçuşa özel “ilk uçuş biniş kartları” dağıtıldı.

EkonomiPlus ve Business Class’ta ayrıcalıkları Cluj ve Milano uçuşlarında da devam ediyor

EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.Atlasglobal'in Milano ve Cluj seferleri başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

x ~ 4 yıl önce
Apronu beğenmedim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X'e ~ 4 yıl önce
Bende seni.
Uzak ~ 4 yıl önce
Malpensa uzakmış. Ne fark eder. Ben devamlı Pegasus ile Bergamo'ya gidiyorum. Malpensa'dan daha uzak. Otobüs, Milano şehir merkezine (Stazione Centrale) 5 EURO. 45 dakikada gidiyor. Siz Taksim'den SAW'a 45 dakikada gidebiliyor musunuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yunus ~ 4 yıl önce
Arkadaş sen ne anlatıyorsun. Bergamo'dan bahseden mi oldu ? Taksim'den SAW a 45 dk'da gidemiyorum ama konuyla alakası yok. Malpensa, Linate'den uzak bir opsiyon dedim. Hepsi bu. Bu arada bahsettiğin centrale-malpensa otobüsü 5 EUR dan fazla. Bir daha gittiğinde bakarsın
yunus ~ 4 yıl önce
malpensa ciddi şekilde uzak. malpensa yerine linate'ye uçma imkanı varsa ( slot durumunu bilmiyorum ) değerlendirilmelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ankara ~ 4 yıl önce
Ankaraya herhangi bir sefer olmamasi cok uzucu bu hizmetin ankaralalirada ulastirilmasi lazim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1 Numara ~ 4 yıl önce
Atlas Global her bakımdan 1 numara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tecrübe ~ 4 yıl önce
Atlasglobal yönetimi işi iyi biliyor. Çok zarif ve tecrübeli kadrosu var. Uçak içi hizmetiyse THY 'yi aratmıyor. Bir defa uçan yolcu ikinci seyahatini de bu şirkette yapacağı konusunda ikna oluyor. Kısa vade değil ama uzun vadede THY rakibi olacakları kesindir✈️
önder akalın ~ 4 yıl önce
inş bu hatlar 3-5 ay sonra doluluk oranı sebebi ile kapanmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
velideli ~ 4 yıl önce
bu izmir bu ankara size ne yaptı? direk buralardan uçuş koysanız azcıkta dışarıya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000