22 Şubat 2023, Çarşamba 15:24:27

Atlasglobal'in İflasında Yeni Gelişme

Atlasglobal'in iflas süreciyle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.
  • İflas öyle ya da böyle gerçekleşecek bu net. Alacakları hiç alamamaktansa 3-5 almayı tercih ederim. ha paramız kuş gibi kaldı o ayrı fakat diğer türlü hiç alamayacağız!
  • Sonra da onurun cenazesine gideriz
  • Daha oncede hepinizi sırkete cagırdı sonuc husran Davayı cektıgınızle kalırsınız..

Atlasglobal'in iflas süreciyle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 

Bakırköy 3. Asliye Ticaret Mahkemesi 19 Ocak 2023 tarihinde Atlasjet Havacılık A.Ş. (Atlasglobal) ile ilgili alacağı bulunanlar bugün Bakırköy Adalet Sarayı Konferans Salonu'nda toplantıya çağırıldı.

Toplantı sonrasında Avukat Arif Tuymaz ile Avukat Şehnaz Taygur, alacaklarını alamayan ve mağdur olan Atlasjet işçilerine yönelik olarak, zaman kaybetmemek açısından alacaklıların istinafa gitmemelerini gidenlerin de feragatname vererek geri çekilmesini önerdi.

ÖNCE REHİNLİ ALACAKLILAR SONRA PERSONEL ALACAKLARI

İflas masası, satışı yapılan ve nakite dönüştürülen varlıklardan elde edilen paranın önce rehinli alacaklılara akabinde öncelikli olarak eski çalışanların alacaklarına karşılık ödeneceğini belirtti.

Alacaklıların istinafa gitmemesi durumunda, iflasın hızlıca gerçekleşeceğini kararın kesinleşeceğini ve icra masası kontrolünde olan terekeden gerekli ödemelerin en kısa sürede başlayabileceğini iflas masası yetkilileri tarafından da teyit edildi.

©AirportHaber.com

Atlasglobal'in İflasında Yeni Gelişme

Yorumlar

Alalım artık ~ 12 ay önce
İflas öyle ya da böyle gerçekleşecek bu net. Alacakları hiç alamamaktansa 3-5 almayı tercih ederim. ha paramız kuş gibi kaldı o ayrı fakat diğer türlü hiç alamayacağız!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Günaydııın ~ 1 yıl önce
Sonra da onurun cenazesine gideriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sakın oyuna gelmeyin ~ 1 yıl önce
Daha oncede hepinizi sırkete cagırdı sonuc husran Davayı cektıgınızle kalırsınız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000