19 Ekim 2018, Cuma 11:38:54

AtlasGlobal'den yeni bir "sınırsız uçuş" fırsatı

Atlasglobal Havayolları, geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören “Unlimited Kampanyası”nı bu yıl da devam ettiriyor.
  • Niye sansür uyguluyorsunuz?
  • gram akil isi degil hala nasil ayni kampanya baslatti? kac bc koltugu var da satabiliyor. valla billa tilla mahkemeye verilebilir. 10bin kisi aldi diyelim bilet. ee kardes senin kac bc koltugu var nasil ucuracan?
  • Geçen sene en az 20-30 noktaya olan kampanya bu sene sadece 10 noktaya. Bu sene Zürih, Kopenhag, Stockholm, Hamburg, Milano, Şarjah, Tiflis, Saraybosna, Kişinev gibi bir sürü şehir eksik.
  • Zaten bilet fiyatının yarısından çoğu vergi değil mi? Herşey dahil bedava bilet yapsa ya Atlas?
  • Hangi meydanlara uçuyor ki, bana uyacak mı bakalım. Ver parayı, benim uçtuğum yerlere gidebilirsin mantığı ne kadar doğru. "İşime" gelirse iyi bir kampanya olabilir, "işim, eşim, ailem" dışında elimde çanta şehir şehir gezecek halim yok.
  • Yurt içi kampanyası da bekliyoruz
  • Abilerim ablalarim cahilligimden soruyorun mesela helsinkiye neden 1 hat var sadece turk hava yollari ucuyor ve cok cok pahali oysaki oldukca doluluk orani olan bir hat diger bos hatlara gore

Atlasglobal Havayolları, geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören “Unlimited Kampanyası”nı bu yıl da devam ettiriyor. Buna göre; 15 Ekim-15 Kasım 2018 tarihleri arasında “Atlasglobal Havayolları Unlimited Yurt Dışı” kampanyasına dahil olan tüm yolcular, 05 Kasım 2018- 31 Mart 2019 tarihleri arasında Atlasglobal Havayolları’nın tarifeli uçuşlarının bulunduğu yurt dışı destinasyonlarına Business Class konforuyla sınırsız seyahat edebilecek. Kampanyaya dahil olma ücreti ise 2.999 Euro.

Atlasglobal Havayolları geçen yıl başlattığı ve büyük ilgi gören “Unlimited Kampanyası”na bu yıl da devam ediyor. Paketi “Atlasglobal Havayolları Unlimited Yurt Dışı” olarak güncelleyen Atlasglobal Havayolları, kampanya kapsamında yolcularına; 05 Kasım 2018-31 Mart 2019 tarihleri arasında 5 ay boyunca tarifeli sefer icra edilen tüm yurt dışı destinasyonlarda vergi ve harçlar hariç 2.999 Euro karşılığında istedikleri parkuru seçip istedikleri uçuşu, Business Class konforuyla yapma hakkı tanıyor. Kampanyaya katılmak isteyen yolcuların ise 15 Ekim – 15 Kasım 2018 tarihleri arasında paketi satın almış olmaları gerekiyor.

ŞİRKETLER İÇİN BÜYÜK MALİYET AVANTAJI SAĞLIYOR

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Atlasglobal Havayolları Ticaret Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevzat Arşan, “Atlasglobal Havayolları Unlimited kampanyamız uçmayı daha kolay kılan ve herkesi uçmaya hatta Business Class uçmaya davet etmek üzere ortaya çıktı. Bu kapsamda geçen yıl başlattığımız kampanya büyük ilgi görünce devam etme kararı aldık. Kampanyadan faydalanan yolcular ciddi maliyet avantajı yakalıyor. Yolcularımız, bugünden itibaren katılabilecekleri kampanyayla ilgili detayları resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirler” ifadelerini kullandı.

BUSINESS CLASS’TA AYRICALIKLI HİZMETLER

Atlasglobal Havayolları olarak Business Class’ta kalite olarak son derece yüksek standartlarda hizmet sunduklarını aktaran Nevzat Arşan, “Havaalanına gelen Business Class misafirlerimiz, ayrıcalıklı kontuarlarımızda işlemlerini gerçekleştiriyor. Ardından “fast track” hizmetiyle pasaport kontrolünden hızlı geçiş sağlayan misafirlerimiz lounge’muzda uçuş saatlerine kadar vakit geçiriyor. Uçuş saatleri gelen Business Class yolcularımız, VIP shuttle ile uçağa geçiyor. Uçağa geçen yolcularımız sabit Business konfigürasyonu sunan Business Class bölümümüzde 100 cm koltuk aralığı bulunan deri koltuklarında Flying Chef’lerimizin sunduğu eşsiz mönülerimiz eşliğinde yolculuklarını tamamlıyor” dedi.

AtlasGlobal'den yeni bir "sınırsız uçuş" fırsatı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Sansür ~ 4 yıl önce
Niye sansür uyguluyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mike ~ 4 yıl önce
gram akil isi degil hala nasil ayni kampanya baslatti? kac bc koltugu var da satabiliyor. valla billa tilla mahkemeye verilebilir. 10bin kisi aldi diyelim bilet. ee kardes senin kac bc koltugu var nasil ucuracan?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlas ~ 4 yıl önce
Geçen sene en az 20-30 noktaya olan kampanya bu sene sadece 10 noktaya. Bu sene Zürih, Kopenhag, Stockholm, Hamburg, Milano, Şarjah, Tiflis, Saraybosna, Kişinev gibi bir sürü şehir eksik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vergiler ~ 4 yıl önce
Zaten bilet fiyatının yarısından çoğu vergi değil mi? Herşey dahil bedava bilet yapsa ya Atlas?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kerim ~ 4 yıl önce
Hangi meydanlara uçuyor ki, bana uyacak mı bakalım. Ver parayı, benim uçtuğum yerlere gidebilirsin mantığı ne kadar doğru. "İşime" gelirse iyi bir kampanya olabilir, "işim, eşim, ailem" dışında elimde çanta şehir şehir gezecek halim yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Domestic ~ 4 yıl önce
Yurt içi kampanyası da bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İç Hat ~ 4 yıl önce
Atlas bu kış sezonu günde 2 İzmir, 2 Bodrum, 4 Antalya, 1 Gaziantep olmak üzere 9 iç hat uçuşu düzenlemekte. Bu kadar az sefer için ayrı bir sınırsız uçuş fırsatı mantıksız olur ama hiç değilse bu kampanyaya iç hat uçuşları da dahil edilebilirdi.
Hakan ~ 4 yıl önce
Abilerim ablalarim cahilligimden soruyorun mesela helsinkiye neden 1 hat var sadece turk hava yollari ucuyor ve cok cok pahali oysaki oldukca doluluk orani olan bir hat diger bos hatlara gore

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?? ~ 4 yıl önce
İzmir'den sun express le gidebilirsin daha uyguna
izmir den ~ 4 yıl önce
sunexpress 3 veya 4 gün aktarmasız uçuyor helsinkiye 400 tl civari tek yön biletleri
!! ~ 4 yıl önce
Izmirden Sunexpres ile gitmesine gidersin de.. 25 yasindaki Airbuslar ile.
!! e yanıt ~ 4 yıl önce
SunExpress'de yazın kiralık A320'ler hariç, ne zaman Airbus vardı? Ayrıca 737-800'lerin çoğunu da yenilediler.
Bir opsiyon daha ~ 4 yıl önce
Antalya ve Gazipaşa'dan da direkt Finnair var. Yaz sezonunda fiyatlar uçuk olsa da kışın ekonomik
Sunexpress ~ 4 yıl önce
Sunexpress’in filosu Airbus değil, Boeing filosudur!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000