09 Mayıs 2016, Pazartesi 10:27:14

Atlasglobal'den iki yeni hat daha

Atlasglobal Havayolları, Kopenhag ve Hamburg’a tarifeli seferlere başlıyor.
  • berbat ötesi bir şirket
  • Atlasglobal kesinlikle hızla büyüyen ve hizmet olarak mükemmel bir firma.Uçak içi hizmet ve cabin ekibi daima yardımcı oluyor ve güler yüzlü hizmet sunuyor.Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadık.Yeni hatlarını takip etmelisiniz uygun fiyatlarda ultra hizmet tebrikler .
  • Ben sürekli izmire ucuyorum ve sımdıyekadar bir sıkıntı yaşamadım. Hizmet ve konfor cok iyi herzaman tercih ettiğim bir şirket..
  • Geçtiğimiz 5nisan da atlasglobalin Paris charles de gaulle uçuşunda ilk defa bu şirketi tercih etmiştim ufak Bi nüans olacak ama Bir yolcunun Bir elinde bir çocuğu diğer elinde diğer çocuğu vardı 2.kaptan inip yolcunun bir çocuğunu kucağına alıp otobüse kadar yardımcı olmuştu yolcu hanıma.. O gün bugündür Atlas'ı tercih ederim sırf bu iyi kalpli güzel insanların hatrına..
  • 20yasindaki uçaklarla mi yapacaklar
  • Yönetim tecrübesi olmayan I mean bu işin ilmini bilmeyen sonradan görme insanların yönettiği şirket.. Yabancı dil kabin kokpit yerlerde.. Ortada dolaşan para alamıyoruz diyen pilotlarla dolu.. Birinin yeğeni,başka birinin oğlu,birilerinin birşeyi olan insanlarla dolu.. AFa var bi de.. CEO ya tüm öğrencilerden %10.. Kabin sabah uçuştan gelsin minimum rest ,doğru uçuşa.. Can I drink something diye soru soran amirler.. CEO ya müdahale edilmezse çökmeye mahkum bir şirket.. Fakat Türk sivil havacılığı için alternatif bir havayolu.. Suratsız 5-10 bin para kazanıyor diye tafrasından geçilmeyen tiplerin yerine,yeni yetme hiçbirşeyden haberi olmayan küçük yaşta kırmızı kıyafetleriyle instagramda fotolar paylaşan cici kızları tercih eden Abazalar mutlaka bulunur. Hedef Budur zaten.. Para.. 5 yıl dayanamaz.. Acil müdahale gerekli.. Benden söylemesi..
  • Ucaklari yaşli olabilir ancak thy den daha iyi business hizmeti veriyor (dar gövde kiyaslamasi yapiyorum malum atlas in genis gövdesi yok)
  • Üsküp e Nezaman Uçuşlar basliycak
  • Darisi nevsehirin basina.
  • Yurt içi Antalya İstanbul İzmir sık sık uçuyorum yıllardır hiç bir sorun yaşamadım..bilginiz olsun..kasıtlı kötüleyici yazmayın . yazıktır..

Yurtdışı uçuş ağını hızla genişletmeye devam eden Atlasglobal, uçuş rotalarına Danimarka’nın başkenti Kopenhag’ı ve Almanya’nın ikinci büyük şehri Hamburg’u da ekledi. Atlasglobal yolcuları, 24 Haziran’dan itibaren Kopenhag’a, 1 Temmuz’dan itibaren ise Hamburg’a İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Atlasglobal konforu ve kalitesi ile uçabilecek.

Atlasglobal’in Kopenhag seferleri, İstanbul Atatürk – Kopenhag Kastrup Havalimanı arası Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın beş günü gerçekleşecek. Uçuşlar, İstanbul’dan saat 10:25’te kalkarak 12:50’de Kopenhag’da olacak; Kopenhag’dan ise saat 14:20’de kalkarak 18:30’da İstanbul’a varacak. Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 177 Dolar’dan başlıyor.

Hamburg seferleri ise, İstanbul Atatürk – Hamburg Havalimanı arası her gün gerçekleşecek. Uçuşlar, İstanbul’dan saat 10:40’ta kalkarak 13:00’te Hamburg’da olacak; Hamburg’dan ise saat 15:15’te kalkarak 19:25’te İstanbul’a varacak. Uçuşların fiyatları gidiş-dönüş 159 Dolar’dan başlıyor.

Atlasglobal ile Kopenhag ve Hamburg hatlarında seyahat eden yolcular, diğer tüm Atlasglobal yurtdışı seyahatlerinde olduğu gibi, ücretsiz ikram ve Uçan Şef gibi ayrıcalıklardan da yararlanıyor.

Uçan Şeflerle lezzetli uçuşlar

Atlasglobal, 3 saat ve üzeri tüm uçuşlarında yolcularını “Uçan Şef”lerin hazırladığı özel ikramlar eşliğinde ağırlıyor. Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış ikramlar hazırlayan “Uçan Şefler”, konuklar ile birebir ilgilenerek özel sunumlar eşliğinde seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılmak için çalışıyor.

Kopenhag ve Hamburg’a EkonomiPlus’ta seyahat eden Atlasglobal yolcuları, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class’ta ayrıcalıklı uçuş keyfi

Atlasglobal, Kopenhag ve Hamburg seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirmek isteyen yolcularına gerçek Business Class tecrübesi de sunuyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda lounge kullanımı gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasglobal'den iki yeni hat daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

adana ~ 5 yıl önce
berbat ötesi bir şirket

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GÜNEŞ ~ 5 yıl önce
Atlasglobal kesinlikle hızla büyüyen ve hizmet olarak mükemmel bir firma.Uçak içi hizmet ve cabin ekibi daima yardımcı oluyor ve güler yüzlü hizmet sunuyor.Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadık.Yeni hatlarını takip etmelisiniz uygun fiyatlarda ultra hizmet tebrikler .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnan bağcı ~ 5 yıl önce
Ben sürekli izmire ucuyorum ve sımdıyekadar bir sıkıntı yaşamadım. Hizmet ve konfor cok iyi herzaman tercih ettiğim bir şirket..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Paris yolcusu ~ 5 yıl önce
Geçtiğimiz 5nisan da atlasglobalin Paris charles de gaulle uçuşunda ilk defa bu şirketi tercih etmiştim ufak Bi nüans olacak ama Bir yolcunun Bir elinde bir çocuğu diğer elinde diğer çocuğu vardı 2.kaptan inip yolcunun bir çocuğunu kucağına alıp otobüse kadar yardımcı olmuştu yolcu hanıma.. O gün bugündür Atlas'ı tercih ederim sırf bu iyi kalpli güzel insanların hatrına..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ucak ~ 5 yıl önce
20yasindaki uçaklarla mi yapacaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fuat Avni ~ 5 yıl önce
Yönetim tecrübesi olmayan I mean bu işin ilmini bilmeyen sonradan görme insanların yönettiği şirket.. Yabancı dil kabin kokpit yerlerde.. Ortada dolaşan para alamıyoruz diyen pilotlarla dolu.. Birinin yeğeni,başka birinin oğlu,birilerinin birşeyi olan insanlarla dolu.. AFa var bi de.. CEO ya tüm öğrencilerden %10.. Kabin sabah uçuştan gelsin minimum rest ,doğru uçuşa.. Can I drink something diye soru soran amirler.. CEO ya müdahale edilmezse çökmeye mahkum bir şirket.. Fakat Türk sivil havacılığı için alternatif bir havayolu.. Suratsız 5-10 bin para kazanıyor diye tafrasından geçilmeyen tiplerin yerine,yeni yetme hiçbirşeyden haberi olmayan küçük yaşta kırmızı kıyafetleriyle instagramda fotolar paylaşan cici kızları tercih eden Abazalar mutlaka bulunur. Hedef Budur zaten.. Para.. 5 yıl dayanamaz.. Acil müdahale gerekli.. Benden söylemesi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mm ~ 5 yıl önce
Arkadaşlar bsi srucamm atlas da çalışan kabn memurları varmi acaba memnunmusnz bnde bslcamda fkr almak istedim teşekkürler
A ~ 5 yıl önce
Ucaklari yaşli olabilir ancak thy den daha iyi business hizmeti veriyor (dar gövde kiyaslamasi yapiyorum malum atlas in genis gövdesi yok)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsmail sinanoglu ~ 5 yıl önce
Üsküp e Nezaman Uçuşlar basliycak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nevsehir ~ 5 yıl önce
Darisi nevsehirin basina.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
can ~ 5 yıl önce
Yurt içi Antalya İstanbul İzmir sık sık uçuyorum yıllardır hiç bir sorun yaşamadım..bilginiz olsun..kasıtlı kötüleyici yazmayın . yazıktır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000