18 Eylül 2018, Salı 12:28:36

Atlasglobal Rusya'da liderliğe yükseldi

Atlasglobal, ağustosta Rusya’da en çok yolcu taşıyan yabancı havayolu şirketleri arasında liderliğe yükseldi
  • atlasın ve pgs nin hedefi zaten rusya ve orta asya. sasirilacak bir durum degil. tk devlet iliskisi ile is yurutuyor. putinin agzindan cikan iki kelimeye bakıyor. vizeler kalktı mı misal ? hayır. degisik dinamikler var.
  • Başarının altında Ahmet Bey'in imzası vardır. THY Ahmet Bey'in kıymetini bilemeyip altında ki şefin iftirasiyla ilişiğini kesmiştir. Peki THY ne yapmıştır?? Bu şefi aynı yere müdür yapmıştır.Peki bu arkadaş mahalli personelinin de işten atılmasına sebep olmuştur peki neden??? Mahalli personel bu müdürün şirketi bilinçli ve çıkarına zarara uğrattığını anladığı için işinden olmuştur. Mükafat gibi bu müdür Rusya tarafında bir yere atanmış rahatina bak denmiştir. Ne güzel THY Umarım bu arkadaşın bu durumu detaylı araştırılır ve haklı ve haksız ortaya çıkar. Ayrıca müdür arkadasinda iş bilgisi yok denecek kadar azdır. Ahmet bey hak yerini elbet bulacaktır. Doğruları söylemeye devam
  • Bu havayolu geçen kış binlerce yolcu mağdur etti. Bu bilgiyi mümkün olduğunca yayın ve bu şirketle uçmayın.
  • Rusya pazarına egoisçe yöneli tüm İskandinav yolcularını madur etti stockholm Kopenhag diyer destinasyon lar instagram soru olarak yazıyorum ne zaman tarifeli uçuşa başlıyacaksınız stockholm me cevap KLM ile ortak icra edilen Amsterdam yada Paris aktarmalı uçabilirsiniz diye aynı salakca açıklama yapılıyor yeterli uçağın Yok kiralamak istemiyor diyer şirketler örmeyin Sunexpress Corendon gibi önceden yazın bilet alıyorsun 2 öncede uçuş ıptal neymiş salak Ruslar memnun olsunye rusyalakası atlas
  • Milli tasiyici turk hava yollari rusyanin lideri atlas pazara gireli cok fazla olmadi. Anex tour ile sezonluk anlasma ile antalya agirlikli yolcu tasimakta. Rusyada tarfieli samra mahackkale volgograd perm vs gibi bir cok ucuslari iptal etti. Atlas ic hatlarda cok iptalller yapip rusya pazarina yoneldi sicak canli para adina. Ancak rotarlar yokcukara isyan ettirdi. Liderlik oyle her baba yigidin harci degil.
  • Umarım THY de sizleri örnek alıp bir yerlerde liderliğe yükselir.

Atlasglobal, ağustosta Rusya’da en çok yolcu taşıyan yabancı havayolu şirketleri arasında liderliğe yükseldi. Şirket, ağustosta taşıdığı yolcu sayısını bir önceki yıla oranla yüzde 70 artırdı. Öte yandan Atlasglobal, ekim ayında filosuna katacağı yeni Airbus A330-200 ile uçak sayısını 22’ye çıkarmış olacak.

Rusya Havacılık Raporu tarafından yapılan açıklamaya göre, Atlasglobal, Rusya’ya en çok yolcu taşıyan yabancı şirketler sıralamasında birinci oldu. Atlasglobal, ağustos ayında haftada 17 bin koltuk uçuşu gerçekleştirerek geçen yıla kıyasla yüzde 70’lik bir artışa imza attı. Atlasglobal büyüme stratejisi kapsamında uçuş ağına yeni destinasyonlar eklerken filosunu da büyütmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde iki adet Airbus A330 uçağını filosuna dahil eden şirket, ekim ayında uçmaya başlayacak geniş gövdeli Airbus A330-200 tipi uçağıyla da turizm sektörüne yaptığı katkıyı artırmayı hedefliyor.

Atlasglobal Rusya'da liderliğe yükseldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

TorpilsizGenc ~ 5 ay önce
atlasın ve pgs nin hedefi zaten rusya ve orta asya. sasirilacak bir durum degil. tk devlet iliskisi ile is yurutuyor. putinin agzindan cikan iki kelimeye bakıyor. vizeler kalktı mı misal ? hayır. degisik dinamikler var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet Can Akbuğa ~ 5 ay önce
Başarının altında Ahmet Bey'in imzası vardır. THY Ahmet Bey'in kıymetini bilemeyip altında ki şefin iftirasiyla ilişiğini kesmiştir. Peki THY ne yapmıştır?? Bu şefi aynı yere müdür yapmıştır.Peki bu arkadaş mahalli personelinin de işten atılmasına sebep olmuştur peki neden??? Mahalli personel bu müdürün şirketi bilinçli ve çıkarına zarara uğrattığını anladığı için işinden olmuştur. Mükafat gibi bu müdür Rusya tarafında bir yere atanmış rahatina bak denmiştir. Ne güzel THY Umarım bu arkadaşın bu durumu detaylı araştırılır ve haklı ve haksız ortaya çıkar. Ayrıca müdür arkadasinda iş bilgisi yok denecek kadar azdır. Ahmet bey hak yerini elbet bulacaktır. Doğruları söylemeye devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu mağdur etme uzmanı ~ 5 ay önce
Bu havayolu geçen kış binlerce yolcu mağdur etti. Bu bilgiyi mümkün olduğunca yayın ve bu şirketle uçmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gültekin İtimat ~ 5 ay önce
Sanırım sen kötü niyeli ve fesatsın.
Stockholm maduru ~ 5 ay önce
Rusya pazarına egoisçe yöneli tüm İskandinav yolcularını madur etti stockholm Kopenhag diyer destinasyon lar instagram soru olarak yazıyorum ne zaman tarifeli uçuşa başlıyacaksınız stockholm me cevap KLM ile ortak icra edilen Amsterdam yada Paris aktarmalı uçabilirsiniz diye aynı salakca açıklama yapılıyor yeterli uçağın Yok kiralamak istemiyor diyer şirketler örmeyin Sunexpress Corendon gibi önceden yazın bilet alıyorsun 2 öncede uçuş ıptal neymiş salak Ruslar memnun olsunye rusyalakası atlas

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali kefal ~ 5 ay önce
Milli tasiyici turk hava yollari rusyanin lideri atlas pazara gireli cok fazla olmadi. Anex tour ile sezonluk anlasma ile antalya agirlikli yolcu tasimakta. Rusyada tarfieli samra mahackkale volgograd perm vs gibi bir cok ucuslari iptal etti. Atlas ic hatlarda cok iptalller yapip rusya pazarina yoneldi sicak canli para adina. Ancak rotarlar yokcukara isyan ettirdi. Liderlik oyle her baba yigidin harci degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlas ~ 5 ay önce
Atlas THY'yi geçmiş konumdadır. Atlas turlara paket olarak uçuş sattığı için önde olması normaldir. Kimse turun içinde uçak dahilken THY'ye ekstra para vermek istemez. Dediğiniz gibi iç hat uçuşların iptali ve tüm uçuşlarda gecikmeler de bu seferlerin düzensizliğinden kaynaklanmaktadır.
Global ~ 5 ay önce
Umarım THY de sizleri örnek alıp bir yerlerde liderliğe yükselir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 5 ay önce
THY'nin Almanya'da en çok yolcu taşıyan yabancı havayolu olduğunu umarım biliyorsunuzdur..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000