02 Ekim 2015, Cuma 10:05:30

Atlasglobal Kharkiv ve Zaporjiya seferlerine başladı

Atlasglobal Havayolları’nın Ukrayna’da kurduğu havayolu şirketi “Aircompany Atlasjet Ukraine Ltd” Atlasglobal markası ile tarifeli seferlere başladı.
  • Atlasglobal , çok planlı ve profesyonelce ilerliyor. THY den sonra en istikrarlı havayolu olacak intibasını şimdiden vermiş durumda. Kadro planlama ve geleceği öngörüsü güzel. Şimdilik kadrolaşmada torpil yok. Olması gereken insanları olması gereken kadrolara koyuyorlar. Ben atlasglobal için pozitif düşünüyorum. Planlı, tecrübeli, motivasyonlu ilerliyorlar.
  • OZH Havaalanı UKDE kışın çok zor. (SİS!!!!!) Hayatta uçamaz,kalkamaz Max 50 mt. demedi demeyin !!Bu msg.ımı not edin.Unutmayın !!
  • Bilader rus stewardlarda var uzun boylu geniş omuzlu renkli gözlü ;)
  • Atlasa gerçekten başarılar az uçak var ama diğer firmalara göre az rötar yapıyo helal olsun inş sayınız çoğalır ilerde türkiyenin en iyi özel havayolunda başarılar dileriz..saygılar.
  • ohhhh pegasustan kurtulduk
  • Rus hostesleri bekleriz :)
  • TK dışında Rusya'ya da sefer istiyoruz
  • Atlas süpersin pgs den sonra harkiv cok super oldu.
  • uçuş atlasın mı yoksa atlas ukraynanın mı görüntülerde anlaşılan atlasın uçuşu. sefer sayısı KK ile başlıyor. doe share iflan deseniz o da dğeil o zaman atlas ukraynanında sefer sayısı yazmalıydı.

Atlasglobal Havayolları’nın Ukrayna’da kurduğu havayolu şirketi “Aircompany Atlasjet Ukraine Ltd” Atlasglobal markası ile tarifeli seferlere başladı. İstanbul – Kharkiv rotasında İlk tarifeli seferini 30 Eylül 2015 tarihinde, İstanbul – Zaporijya parkurunda ise 01 Ekim tarihinde gerçekleştiren Atlasglobal, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen törenlerde yolculara lokum ikram ederken, kabin ekibini de çiçeklerle uğurladı.

Atlasglobal’in Kharkiv ve Zaporijya’dan sonra Ukrayna’daki yeni durağı ise Lviv olacak. 25 Ekim 2015 tarihinde  İstanbul’dan Lviv’e uçmaya başlayacak Atlasglobal’in Ukrayna seferlerinin detayları şöyle:

Kharkiv: Uçuşlar İstanbul’dan Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri saat 23:20’de, Kharkiv’den ise Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri saat 03:45’de kalkıyor.

Zaporijya: Uçuşlar İstanbul’dan Pazartesi ve Perşembe günleri saat 23:15’te, Zaporijya’dan ise Salı ve Cuma günleri saat 04:00’te gerçekleşiyor.

Lviv: 25 Ekim’de başlayacak olan uçuşlar Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri İstanbul’dan saat 11:30’da kalkarak 13:30’da Lviv’de olurken, Lviv’den ise 14:20’de kalkarak 16:35’te İstanbul’a varıyor. Ayrıca bunlara ek olarak, Pazar geceleri de İstanbul’dan 23:10’da, Lviv’den ise ertesi gün (Pazar’ı Pazartesi’ye bağlayan gece) 02:30’da kalkan seferler düzenleniyor.Kharkiv ve Zaporijya havalimanlarına ücretsiz servis imkanı

Atlasglobal, diğer uçuşlarında olduğu gibi Ukrayna’ya düzenlediği seferlerde de yolcularına EkonomiPlus ve Business Class konforu sunuyor. Atlasglobal ile Ukrayna’ya EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcular, özel olarak tasarlanmış 77cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin içerikli yiyecek ve içecek ikramı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanıyor. Ayrıca Atlasglobal, Kharkiv ve Zaporijya havalimanlarından ilgili şehir merkezlerine gidiş ve dönüşler için uçuş saatlerine uygun olarak ücretsiz servis imkanı sunuyor.

Business Class ayrıcalıkları

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, Ukrayna uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçağa V.I.P araç ile transfer  gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Ukrayna uçuşlarının biletleri Atlasglobal’in web sitesi www.atlasglb.com ve yetkili acentelerden satın alınabiliniyor.

Atlasglobal Kharkiv ve Zaporjiya seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Yankı ~ 6 yıl önce
Atlasglobal , çok planlı ve profesyonelce ilerliyor. THY den sonra en istikrarlı havayolu olacak intibasını şimdiden vermiş durumda. Kadro planlama ve geleceği öngörüsü güzel. Şimdilik kadrolaşmada torpil yok. Olması gereken insanları olması gereken kadrolara koyuyorlar. Ben atlasglobal için pozitif düşünüyorum. Planlı, tecrübeli, motivasyonlu ilerliyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ahl çlş. ~ 6 yıl önce
OZH Havaalanı UKDE kışın çok zor. (SİS!!!!!) Hayatta uçamaz,kalkamaz Max 50 mt. demedi demeyin !!Bu msg.ımı not edin.Unutmayın !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. A ~ 6 yıl önce
Bilader rus stewardlarda var uzun boylu geniş omuzlu renkli gözlü ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fb ~ 6 yıl önce
Atlasa gerçekten başarılar az uçak var ama diğer firmalara göre az rötar yapıyo helal olsun inş sayınız çoğalır ilerde türkiyenin en iyi özel havayolunda başarılar dileriz..saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yasasin ~ 6 yıl önce
ohhhh pegasustan kurtulduk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlasglobal ~ 6 yıl önce
Rus hostesleri bekleriz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYT ~ 6 yıl önce
TK dışında Rusya'ya da sefer istiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asr ~ 6 yıl önce
Atlas süpersin pgs den sonra harkiv cok super oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçuş kimin? ~ 6 yıl önce
uçuş atlasın mı yoksa atlas ukraynanın mı görüntülerde anlaşılan atlasın uçuşu. sefer sayısı KK ile başlıyor. doe share iflan deseniz o da dğeil o zaman atlas ukraynanında sefer sayısı yazmalıydı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 6 yıl önce
Uçuş AtlasglobalUkraine'e ait. Seferler UR tescilli AJA ve AJB uçakları ile yapılıyor. Sefer numaraları UH ile başlıyor, codeshare olarak KK sefer numarası veriyorlar. Ekiplerde ukraynalı

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000