18 Aralık 2017, Pazartesi 09:15:30

Atlanta'da elektrik kesintisi

Dünyanın en işlek havalimanı olarak bilinen ABD'nin Atlanta Hartsfield-Jackson Havalimanı'ndaki elektrik kesintisi nedeniyle, binlerce yolcu mahsur kaldı.
  • Oh olsu karanlikta korksunlar pis abd
  • Elektrikçiler havacılık tazminatını az bulmuşlardır.
  • Beter olsunlar inşallah. Türkiye ile uğraşırsan ABD işte böyle olur. Daha dur bunlar iyi günlerin. Rezillik ya kaçıncı asırda yaşıyoruz. Allahın sopası yok işte.
  • Demek ki seyrüsefer de aksaklık yaşanmaması için,emniyet için,kalite için kesintisiz enerjiye ihtiyaç var.DHMI de görev yapan elektrik çalisanlarinin özlük hakları, aynı unvana sahip aynı cihaz için çalişan elektronik çalişanlarin özlük haklariyla eşitlenmelidir.

Dünyanın en işlek havalimanı olarak bilinen ABD'nin Atlanta Hartsfield-Jackson Havalimanı'ndaki elektrik kesintisi, çok sayıda uçuşun ertelenmesine ve binlerce yolcunun havalimanında mahsur kalmasına neden oldu.

Alınan bilgiye göre, ABD'nin Georgia eyaletindeki havalimanının tüm operasyonlarını etkileyen elektrik kesintisi eyalete elektrik sağlayan firmanın yer altı tesislerinden birinde meydana gelen yangın sebep oldu.

UÇUŞLAR NORMALE DÖNECEK

Atlanta Belediye Başkanı Kasim Reed, yerel saatle 13.00 sularında başlayan elektrik kesintisinin gece yarısı itibariyle sona ereceği ve uçuşların yeniden normale döneceği bilgisini paylaştı.

Sorun yaşayan yolcuların problemlerini gidermek için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Reed, kesintiye neden olan yangının havalimanının ana elektrik hatlarına zarar vermesi sebebiyle yeniden elektrik sağlanmasının zaman aldığını ifade etti.

BİN UÇUŞ GECİKTİ

ABD medyasında yer alan haberlere göre, havalimanında söz konusu elektrik kesintisi nedeniyle yaklaşık bin uçuş gecikti.

ABD'nin en önemli havalimanlarından biri sayılan Atlanta Hartsfield-Jackson Havalimanı, yıllık yolcu sayısı bakımından dünyanın en işlek havalimanı olarak gösteriliyor.

Atlanta'da elektrik kesintisi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

X ~ 1 yıl önce
Oh olsu karanlikta korksunlar pis abd

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Faraday ~ 1 yıl önce
Elektrikçiler havacılık tazminatını az bulmuşlardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
XA ~ 1 yıl önce
Beter olsunlar inşallah. Türkiye ile uğraşırsan ABD işte böyle olur. Daha dur bunlar iyi günlerin. Rezillik ya kaçıncı asırda yaşıyoruz. Allahın sopası yok işte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hahaha.. ~ 1 yıl önce
Turkiye ile ugrasti diye olmus degil mi?
inşallah ~ 1 yıl önce
bir gün inşallah erkenden bir yere varman gerekir ve senin de başına gelir,geç gidersin gideceğin yere. orada eminim tedavi amaçlı seyahat edecek bile bir sürü insan vardır. sen beter ol diyeceğim ama,bundan beter bir kalbe sahip olmak zor. allah hidayet versin kalbine.
Komik ~ 1 yıl önce
Türkiye ‘ de elektrik hiç kesilmez tabi sen de haklısın
X ~ 1 yıl önce
Agzina saglik
Demek ki kesintisiz enerji önemli ~ 1 yıl önce
Demek ki seyrüsefer de aksaklık yaşanmaması için,emniyet için,kalite için kesintisiz enerjiye ihtiyaç var.DHMI de görev yapan elektrik çalisanlarinin özlük hakları, aynı unvana sahip aynı cihaz için çalişan elektronik çalişanlarin özlük haklariyla eşitlenmelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000