12 Kasım 2018, Pazartesi 10:50:52

Atatürk Havalimanı'nda UBER sürücüsüne saldırı

Atatürk Havalimanı’nda taksi durağı kahyası olduğu iddia edilen bir şahıs, Türk ve turist iki kadının valizlerini bagaja koymaya çalışan UBER sürücüne müdahale etti.
  • Medeniyet diye birşey yok texas
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Bu hanzo taksicilerin tehditleri karşılıksız mı kalacak? Nerede hukuk nerede adalet. Uber istiyoruz. Lyft istiyoruz. Tekele son.
  • Devlet Uber’i serbest bıraksın. Taksici terörüne son versin.
  • Devlet Uber’i serbest bıraksın. Taksici terörüne son versin.
  • Halkın %95 i uber istiyor taksi istemiyoruz rakipleri olsunki kendilerini geliştirirler belki
  • Bir gün bitecek nasıl olda bu kabadayılık
  • saldırıda bile parayı düşünenler topluluğudur kendileri..Yol tarafındaki taksilere biniyorum lafını yapmıyorlar kısa mesafenin.Ataköye e5ten gidelim dememe rağmen sahil tarafına giden 3-5 bizde kazanalım sahilden gitsek ne olur ki diyen yüzsüz heriflerin buluştuğu ortak nokta havalimanı taksi durağı..Gelecek olanlara da ya yoldaki taksileri ya da metroyu öneriyorum yasal hırsız bunlar,bunları destekleyen şuursuzdur.
  • Kimsenin dikkatini çekti mi bilmiyorum ama bu durağın taksilerini havalimanının dışında dönüşleri boş olmasın veya durağa dönene kadar ekstra para kazanayım diye Uber'in sarı taksi özelliğinde aktif çalıştıklarını biliyor musunuz? Anadolu yakasında bile Uber'den kredi kartı ile taksi çağırırken AHL durağından araç gelmişliği başıma geldi.
  • devlet devletliğini yapsa bir tane bile böyle taksici ekmek yiyemez

Atatürk Havalimanı’nda taksi durağı kahyası olduğu iddia edilen bir şahıs, Türk ve turist iki kadının valizlerini bagaja koymaya çalışan UBER sürücüne müdahale etti. Valizleri koydurtmadığı gibi “Senin ağzını burnunu kırarım” diyerek tehditler savuran şahıs cep telefonu kamerasına yansıdı.

Atatürk Havalimanı’nda uygulamadan UBER aracı çağıran Türk ve turist iki kadın, aracına binmek istedi. O esnada UBER sürücüsünün kadınların valizini bagaja koyduğunu gören ve taksi durağı kahyası olduğu iddia edilen kimliği belirsiz bir şahıs, aracın bagajını kapatmaya çalıştı. Sürücünün cep telefonuyla kayıt yaptığını görerek tepki gösteren şahıs, önce telefonu elinden almaya çalıştı. Kadın turistin “Sen deli misin? Problem nedir?” sözüne karşılık şahıs, “Burada değil dışarıda bineceksiniz” diyerek yolcuların araca binmesini engelledi.

“Bayanlar olmasa senin ağzını burnunu kırardım”

Bunun üzerine kadın polis çağırmak istedi. Ardından geri adam atan şahıs, “Yazıklar olsun, şu bayanlar olmasa senin ağzını burnunu kırardım. Kime izletirsen izlet, şerefsizler” diyerek UBER sürücüsünü hem tehdit etti hem de hakaret etti. Tüm bu yaşananlar ise sürücünün cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Atatürk Havalimanı'nda UBER sürücüsüne saldırı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

Uber ~ 3 ay önce
Medeniyet diye birşey yok texas

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Besim ~ 3 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uber ~ 3 ay önce
Bu hanzo taksicilerin tehditleri karşılıksız mı kalacak? Nerede hukuk nerede adalet. Uber istiyoruz. Lyft istiyoruz. Tekele son.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UBER ~ 3 ay önce
Devlet Uber’i serbest bıraksın. Taksici terörüne son versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UBER ~ 3 ay önce
Devlet Uber’i serbest bıraksın. Taksici terörüne son versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayhan doğulu ~ 3 ay önce
Halkın %95 i uber istiyor taksi istemiyoruz rakipleri olsunki kendilerini geliştirirler belki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir gün ~ 3 ay önce
Bir gün bitecek nasıl olda bu kabadayılık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 3 ay önce
saldırıda bile parayı düşünenler topluluğudur kendileri..Yol tarafındaki taksilere biniyorum lafını yapmıyorlar kısa mesafenin.Ataköye e5ten gidelim dememe rağmen sahil tarafına giden 3-5 bizde kazanalım sahilden gitsek ne olur ki diyen yüzsüz heriflerin buluştuğu ortak nokta havalimanı taksi durağı..Gelecek olanlara da ya yoldaki taksileri ya da metroyu öneriyorum yasal hırsız bunlar,bunları destekleyen şuursuzdur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atatürk Hv Taksi ~ 3 ay önce
Kimsenin dikkatini çekti mi bilmiyorum ama bu durağın taksilerini havalimanının dışında dönüşleri boş olmasın veya durağa dönene kadar ekstra para kazanayım diye Uber'in sarı taksi özelliğinde aktif çalıştıklarını biliyor musunuz? Anadolu yakasında bile Uber'den kredi kartı ile taksi çağırırken AHL durağından araç gelmişliği başıma geldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 3 ay önce
devlet devletliğini yapsa bir tane bile böyle taksici ekmek yiyemez

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000