13 Nisan 2020, Pazartesi 08:39:10

Atatürk Havalimanı'nda hastane çalışmaları son sürat

Koronavirüs ile mücadele kapsamında yapımına başlanan Atatürk Havalimanı'ndaki 1000 yataklı hastane inşaatında zemine beton dökülüyor.
  • Marmara Denizini Doldurup üçüncü Havaalanını yapacaklar bak görürsünüz
  • yazıklar olsun yazıklar olsun derdiniz ne ne dir bu kininiz nasıl bir kinki yüzlerce tonluk uçakların kıramadığı pistleri delik deşik ettiniz kırdınız ne hastanesi hastahane hikaye eğer gerçekten derdiniz hastane olsaydı hazır hastaneleri yıkmazdınız Türkiyenin her şehrinde bom boş tokinin binaları beklerken hastane yapma bahanesiyle Havaalanını yıkdınız yazıkkkk
  • Nasil bir akil inanilir gibi degil, hersey akil ve sagduyunun tersine bir cirkin ruhun tezahuru
  • Bu ekibin içinde ilaç için bir tane akıllı insaflı vicdanlı adam yokmu arkadaş
  • Amaç sağlık hizmeti vermek ise, neden hazır metro bağlantısı bulunan, depreme dayanıklı inşa edilmiş, dayalı döşeli sistemi altyapısı olan ve boş olan terminaller kullanılmadı? Florya'nın ara sokaklarından mı gidilecek hastaneye? İki şeritlik sahil yolundan mı gidilecek? 45 güne bitecekmiş. Hangi proje gününde bitti? 45 güne zaten salgının durulması bekleniyor. Bize şimdi hizmete verilecek yerler lazım. ÇED raporu yapılmış mı bu derme çatma hastane inşaatına? Ruhsatı alınmış mı? Bayılıyorlar yere göğe beton dökmeye.
  • Yorumlara bakınca bu milletin neden Cumhuriyetin ilanından beri bu zihniyeti sevmediğini ve prim vermediğini anlıyorsunuz.Bu millet tabiki oyunu bu kafalara vermez.Şu salgında bu zihniyette yönetilsek hasta insanları çadırda tedavi edeceklermiş.Hastane neden yapılıyormuşta çadır yapılmıyormuş.Vah ki ne vah neyse fazla tütün ve alkolden zarar gören bu zihniyet ağlaşa dursun biz çalışmaya ve hizmet etmeye devam edelim.Sizde çok sıkmayın canınızı Ankaraya kutsal vazifenizi yapmaya gidip bol bol dua edin.
  • Yorumlardan anlaşılacağı üzere bu millet hiç yanılmamış.Bir tarafta iş yapanlar var bir taraftada ağlaşıp milleti hor görenler var.Neyse biz icaata devam edelim sizde çok bunalırsanız Ankaraya gidip bir dua edin belki yardım gelir :)
  • Çok şükür bu kadar haine rağmen çok yol katedildi.Yorumlarda görebilirsiniz bu zihniyeti.Bunlar hala 100 sene öncesinde kalmışlar.Memlekete bir çivi çakmışlıkları yok.Alkol alıp beynini uyuşturanlardan bu millete bir hayır gelmedi.Çok şükür millet senelerdir bunlara prim vermiyorda bunlar böyle yorumlarda ve seçimlerde ağlıyorlar.Sizin derdiniz millet değilki sizin derdiniz Atatürk havalimanı gitti elden vay vay vay.Kamal görse ağlar halinize.
  • Oh, ne guzel, gitsin guzel paraciklar yandaslara.
  • Terminalin içini kullansalar kimse para kazanmaz ve Atatürk ismi kalir. çok yazik 35L ve 35R pistleri resmen katledilmis.

Atatürk Havalimanı’nda inşasına başlanan bin yataklı hastanenin zemin betonu dökülmeye başlandı. Aralıksız şekilde süren hummalı çalışma havadan görüntülendi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında Atatürk Havalimanı’nda geçtiğimiz hafta içi başlatılan bin yataklı hastane için inşa çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. 45 günde bitirilmesi planlanan proje kapsamında apron alanında beton zemin için hafriyat taşıma işleminin büyük ölçüde tamamlanmasının iş makineleriyle çevre düzenlemesi yapılıyor.

Hastane zemini hazırlandı, beton dökme işlemi başladı

Bunun yanı sıra iş makineleriyle yapılan çalışmalarla zemininin uygun hale getirilmesiyle birlikte hastane zemininin betonu da dökülmeye başlandı. Beton zeminin bir kısmında dökme işlemi tamamlanırken, çok sayıda mikserinin de yoğun bir şekilde kalan yerlerin tamamlanması için çalıştığı görüldü.

Zemin betonunun dökme işleminin bitirilmesinin ardında ise hizmet verecek hastane binasının yapımına başlanacak. 45 günlük çalışmanın ardından hizmet vermeye hazır hale getirilmesi planlanan hastanedeki çalışma drone ile görüntülendi.Atatürk Havalimanı'nda hastane çalışmaları son sürat

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

gara ~ 6 ay önce
Marmara Denizini Doldurup üçüncü Havaalanını yapacaklar bak görürsünüz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sabır ~ 6 ay önce
yazıklar olsun yazıklar olsun derdiniz ne ne dir bu kininiz nasıl bir kinki yüzlerce tonluk uçakların kıramadığı pistleri delik deşik ettiniz kırdınız ne hastanesi hastahane hikaye eğer gerçekten derdiniz hastane olsaydı hazır hastaneleri yıkmazdınız Türkiyenin her şehrinde bom boş tokinin binaları beklerken hastane yapma bahanesiyle Havaalanını yıkdınız yazıkkkk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nasil ~ 6 ay önce
Nasil bir akil inanilir gibi degil, hersey akil ve sagduyunun tersine bir cirkin ruhun tezahuru

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Em.Kpt. ~ 6 ay önce
Bu ekibin içinde ilaç için bir tane akıllı insaflı vicdanlı adam yokmu arkadaş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Konum ~ 6 ay önce
Amaç sağlık hizmeti vermek ise, neden hazır metro bağlantısı bulunan, depreme dayanıklı inşa edilmiş, dayalı döşeli sistemi altyapısı olan ve boş olan terminaller kullanılmadı? Florya'nın ara sokaklarından mı gidilecek hastaneye? İki şeritlik sahil yolundan mı gidilecek? 45 güne bitecekmiş. Hangi proje gününde bitti? 45 güne zaten salgının durulması bekleniyor. Bize şimdi hizmete verilecek yerler lazım. ÇED raporu yapılmış mı bu derme çatma hastane inşaatına? Ruhsatı alınmış mı? Bayılıyorlar yere göğe beton dökmeye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorumlar Tarihe Geçsin ~ 6 ay önce
Yorumlara bakınca bu milletin neden Cumhuriyetin ilanından beri bu zihniyeti sevmediğini ve prim vermediğini anlıyorsunuz.Bu millet tabiki oyunu bu kafalara vermez.Şu salgında bu zihniyette yönetilsek hasta insanları çadırda tedavi edeceklermiş.Hastane neden yapılıyormuşta çadır yapılmıyormuş.Vah ki ne vah neyse fazla tütün ve alkolden zarar gören bu zihniyet ağlaşa dursun biz çalışmaya ve hizmet etmeye devam edelim.Sizde çok sıkmayın canınızı Ankaraya kutsal vazifenizi yapmaya gidip bol bol dua edin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok Şükür ~ 6 ay önce
Yorumlardan anlaşılacağı üzere bu millet hiç yanılmamış.Bir tarafta iş yapanlar var bir taraftada ağlaşıp milleti hor görenler var.Neyse biz icaata devam edelim sizde çok bunalırsanız Ankaraya gidip bir dua edin belki yardım gelir :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Elhamdülillah ~ 6 ay önce
Çok şükür bu kadar haine rağmen çok yol katedildi.Yorumlarda görebilirsiniz bu zihniyeti.Bunlar hala 100 sene öncesinde kalmışlar.Memlekete bir çivi çakmışlıkları yok.Alkol alıp beynini uyuşturanlardan bu millete bir hayır gelmedi.Çok şükür millet senelerdir bunlara prim vermiyorda bunlar böyle yorumlarda ve seçimlerde ağlıyorlar.Sizin derdiniz millet değilki sizin derdiniz Atatürk havalimanı gitti elden vay vay vay.Kamal görse ağlar halinize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ampul Ustasi ~ 6 ay önce
Oh, ne guzel, gitsin guzel paraciklar yandaslara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B727-2F2 ~ 6 ay önce
Terminalin içini kullansalar kimse para kazanmaz ve Atatürk ismi kalir. çok yazik 35L ve 35R pistleri resmen katledilmis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000