26 Mayıs 2022, Perşembe 17:51:42

Atatürk Havalimanı'nda 4 Gün Boyunca Kuş Uçmayacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Atatürk Havalimanı arazisinde yapılması planlanan millet bahçesi temel atma töreni için NOTAM hazırlanıyor.
  • Zamanı gelince tüm gerçekler ortaya çıktiginda öncelikle kendinden sonra ailesinden çoluk çocuk ,geleceklerinden çaldıkları torunlarından akrabalarindan utanacak ne çok insan var şu ülkede...
  • Ellerinden geleni ardlarına koymasınlar!! Ancak gönüllerimizden ve kalbimizden silemezsiniz ATATÜRK’ü. Her daim izindeyiz ve her yerde yaşatmaya devam edeceğiz az kaldı seçimlere bu defa cevaplarını alacaklar sandıkta ya sabır diyoruz
  • Bazıları anılarıyla bazıları ise analarıyla anılırmış... Pazar günü ağaç dikiyoruz adı altında yarattığınız pisliğin üstüne mum dikmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Kacacaklar
  • Seçim mitingi....
  • Korkunun ecele faydası olmaz. Bu kadar korkuyorsa sebebi vardir elbet. Dunya liderleri halkiyla ic ice kol kola. Ama bizimkisi kus ucurtumuyor. Eyy
  • Görülmemiştir. Sözde halkın adamı halktan korkuyor.
  • Berlin de 2008 kapatılan Tempelhof havalimanı var. Adamlar pistler vs herşeyi olduğu gibi bırakmış terminal müze yapılmış pistler ve apron halka açık insanlar paten kayıyor, bisiklete biniyor, piknik yapıyor gerekli olursa da hemen kullanılabilir. Ne gerek var pisti kırıp bahçe yapmaya etrafı çayır çimen zaten ama bizde niyet başka tabi.
  • Onurair yöneticilerine sorsanıza foto daki uçağı ne yapacaklar:)) ziyarete gelen halk için tuvalet hizmeti verebilir
  • Belki karga seker...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Atatürk Havalimanı arazisinde yapılması planlanan millet bahçesi temel atma töreni için NOTAM hazırlanıyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda 29 Mayıs 2022 tarihinde hem İstanbul'un fethinin 569'uncu yıldönümü hem de millet bahçesi temel atma töreni gerçekleştirilecek. AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Bu tören esnasında meydan tüm halka açılacağı ve havalimanında faaliyet gösteren tüm işletmelere bilgi verildiği öğrenildi. 

Havalimanındaki şirketlerin uçaklar için park pozisyonu sıkıntısı çektiği ve zora düştükleri ifade edildi. Uçakların hangarlara çekildiği belirtildi. 

Hazırlanan NOTAM'a göre; 27 Mayıs günü saat 09:00 ile 30 Mayıs günü saat 11:00 arasında 05-23 pisti uçuş trafiğine kapatılacak. 29 Mayıs günü ise yalnızca helikopterler uçuşlarına izin verilecek.

İşte AirportHaber'in ulaştığı NOTAM talep formları:Atatürk Havalimanı'nda 4 Gün Boyunca Kuş Uçmayacak!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Km ~ 3 ay önce
Zamanı gelince tüm gerçekler ortaya çıktiginda öncelikle kendinden sonra ailesinden çoluk çocuk ,geleceklerinden çaldıkları torunlarından akrabalarindan utanacak ne çok insan var şu ülkede...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atatürk adı her daim payidar ~ 3 ay önce
Ellerinden geleni ardlarına koymasınlar!! Ancak gönüllerimizden ve kalbimizden silemezsiniz ATATÜRK’ü. Her daim izindeyiz ve her yerde yaşatmaya devam edeceğiz az kaldı seçimlere bu defa cevaplarını alacaklar sandıkta ya sabır diyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Radarsız kule ~ 3 ay önce
Bazıları anılarıyla bazıları ise analarıyla anılırmış... Pazar günü ağaç dikiyoruz adı altında yarattığınız pisliğin üstüne mum dikmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Buradan ~ 3 ay önce
Kacacaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Votandas ~ 3 ay önce
Seçim mitingi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korku ~ 3 ay önce
Korkunun ecele faydası olmaz. Bu kadar korkuyorsa sebebi vardir elbet. Dunya liderleri halkiyla ic ice kol kola. Ama bizimkisi kus ucurtumuyor. Eyy

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saçma bir yorum ~ 3 ay önce
çok saçma
Böyle korku ~ 3 ay önce
Görülmemiştir. Sözde halkın adamı halktan korkuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok gezen ~ 3 ay önce
Berlin de 2008 kapatılan Tempelhof havalimanı var. Adamlar pistler vs herşeyi olduğu gibi bırakmış terminal müze yapılmış pistler ve apron halka açık insanlar paten kayıyor, bisiklete biniyor, piknik yapıyor gerekli olursa da hemen kullanılabilir. Ne gerek var pisti kırıp bahçe yapmaya etrafı çayır çimen zaten ama bizde niyet başka tabi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Votandaş ~ 3 ay önce
Bunlara hala inananlar var hala,inanılır gibi değil...
Onurair uçağı ~ 3 ay önce
Onurair yöneticilerine sorsanıza foto daki uçağı ne yapacaklar:)) ziyarete gelen halk için tuvalet hizmeti verebilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuş uçmasa da ~ 3 ay önce
Belki karga seker...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000