22 Eylül 2019, Pazar 17:45:24

Atatürk Havalimanı'na metro seferleri durduruldu!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve İstanbul Valiliği, ortaklaşa aldıkları kararla kalabalığın risk oluşturduğu gerekçesiyle Atatürk Havalimanı Metro İstasyonu'na yolcu taşımacılığını durdurdu.
  • Bence tamamen kıskandı bizim imam yoksa aşırı kalabalık ne risk teşkil edecek metrobüslerde kalabalık o zaman ona da engel olsunlar, amaç teknofeste kimse gitmesin diye yazıklar olsun..
  • Bu aylarda başlarsınız yine
  • biraz daha aciklama olsaydi keske haberde. kapali havalimaninin duragina neden buyuk bir kalabalik gidiyor, gidiyorsa da demek ki istasyona hala ihtiyac var neden kapatiliyor?
  • Vatandaşa festival lazımmış , her 3 ayda bir bir havacılık ile ilgili Ahl de festival düzenlensin , ortalık şenlik yerine dönsün , insanlar bilimsel çalışmalara özendirilir bu şekilde , Elin uçağını alkışlıyacağımıza kendi uçağımızı yaparız İnşallah tez zamanda...
  • Açın şurayı da buradan da uçalım, kaybetmez kazanırız
  • Böyle büyük çapta bir etkinlik için ek sefer eklemeyip seferleri iptal etmek niyetini açıkça belli ediyor zaten. Konuşmaya gerek yok.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve İstanbul Valiliği, ortaklaşa aldıkları kararla kalabalığın risk oluşturduğu gerekçesiyle Atatürk Havalimanı Metro İstasyonu'na yolcu taşımacılığını durdurdu.

Metro İstanbul’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin aldığı karar gereği Atatürk Havalimanı istasyonuna yolcu taşımacılığı, aşırı kalabalığın yolcu güvenliğine risk oluşturması nedeniyle durdurulmuştur. Lütfen duyurularımızı takip ediniz” denildi.

Atatürk Havalimanı'na metro seferleri durduruldu!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Kıskançlık ~ 27 gün önce
Bence tamamen kıskandı bizim imam yoksa aşırı kalabalık ne risk teşkil edecek metrobüslerde kalabalık o zaman ona da engel olsunlar, amaç teknofeste kimse gitmesin diye yazıklar olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
He he ~ 27 gün önce
Amerika da sizi kıskaneyooooo. Herkes sizi kiskaneyoooo zaten.
vatandaş ~ 27 gün önce
Bu lafları söyleyeceğinize gelip görseydiniz. Binlerce kadın çocuk yaşlı, saatlerce ilerlemeyen bir kalabalıkta ve havasız ortamda boğuldu. Ağlayan, bağıran, kalp krizi geçiren, tuvaleti gelen ileri ve geri gidemeyen, ambulansın bile yanaşamadığı ve neden orada dikildiğini bilmeyenlerin olduğu bir ortam. Az daha izdiham nedeniyle ezilenler ve allah korusun ölenler olacaktı. İBB'nin kararı doğrudur. Yanlış olan organizasyonda gelen ve gidenlerin aynı çıkış kapısına verilmesidir. Böylesine güzel bir etkinliği insan odaklı düşünmeyenlerin hatasıdır. Not; ben oradaydım.
kıskançlık'a ~ 27 gün önce
kıskançlık diyorsun da valilik de işin içinde saray'ın valisi de mi kıskanç,kimse teknofest'e gitmesin mi istiyor onu mu demek istiyorsun?
cadetafa ~ 26 gün önce
Ya bizim millet böyle uçak görmeyi çok matah bir şey zannediyor parayı bas adamını ayarlar herkes pilot bu ülkede millet bilmiyor çok abartıyor bazı şeyleri savaş uçağıymış rusmuş havada duruyormuş falan çok militarist bir milletiz uçak değilde tank denizaltı olsa yine de gider bakarız meraklıyız IBB de doğru karar almıştır zaten giden çoktan gitti baktı fotoğraf çekti döndü
Aralık ocak subat ~ 27 gün önce
Bu aylarda başlarsınız yine

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anlamadim ~ 27 gün önce
biraz daha aciklama olsaydi keske haberde. kapali havalimaninin duragina neden buyuk bir kalabalik gidiyor, gidiyorsa da demek ki istasyona hala ihtiyac var neden kapatiliyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEKNO BOY ~ 27 gün önce
Vatandaşa festival lazımmış , her 3 ayda bir bir havacılık ile ilgili Ahl de festival düzenlensin , ortalık şenlik yerine dönsün , insanlar bilimsel çalışmalara özendirilir bu şekilde , Elin uçağını alkışlıyacağımıza kendi uçağımızı yaparız İnşallah tez zamanda...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gooood boy ~ 27 gün önce
Açın şurayı da buradan da uçalım, kaybetmez kazanırız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airport city ~ 27 gün önce
Kucuk bir airport city olabilirdi
Mokokko ~ 26 gün önce
Filoda ucak mi var goodboy agzi olan konusuyor yine
Niyeti belli ~ 27 gün önce
Böyle büyük çapta bir etkinlik için ek sefer eklemeyip seferleri iptal etmek niyetini açıkça belli ediyor zaten. Konuşmaya gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000