25 Mart 2011, Cuma 13:59:13

ARTIK İSRAİL'E UÇMAYACAK!

Mısır Havayolları, Kahire-Ben Gurion seferlerini tamamen iptal etti. Şirket İsrail’in ismini hat güzergahlarını gösteren haritasından kaldırdı.
  • Türkiye'de terör yüzünden yıllardı ne ocaklara ateş düştü,ne şehitler verildi,mehmetçiğe kurşunlar yağdı. Siz hala Filistine üzülün. Sen istemiyosan uçma o zaman sadece kendi ırkınla olmaz havacılık
  • Zamanında Araplar 1.dünya savaşında İngilizlerle birlik oluşturup Osmanlıyla savaşmıştı. Askerler öldü,Trenler bombalandı zaten her cephede yenik düşen Osmanlı yıllardır Ümmet diye bağrına bastığı araplardan hainlik gördü. Filmlere,kitaplara bile konu oldu. Savaş bitince ne oldu Arap ülkeleri bir bir sömürüldü. Şimdide burda Kurandan ayet söylüyorsun. Kuranda yazan herşey dört dörtlük uygulanamıyor ne yazıkki. Dünyada hatasız insan,ülke,ırk yoktur.
  • Havacılık bambaşka ama dostum kimse yahudiler için '' kalbi temiz '' diyemez ! Kuranda lanetlenmiş bir ırk. Onları dost edinmeyin buyurmuş ALLAH... Mısır ın yaptığı çok doğru tebrik ediyorum. Bende ülke başında yönetici olsaydım bende İsrael ile tüm dialogları koparırdım. Bunlar kadar yeryüzünde fitne çıkaran bir toplum daha olmamıştır. Aseslsanda önemli projelerimizde çalışan 3 mühendisimizi 8 ay içinde öldürerek intihar süsü verdiler ! Filistinde kan gövdeyi götürüyor hemde 66 yıldır. Adamlar 6 mılyonluk ülkeye 600 savaş uçağı alacagına 10 tane yolcu ucagı alsaydı kendi yolcunu çekseydi. Yahudiler bazı arap ülkelerine uçamıyor ve tatile gidemiyor. YASAK... Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, demek yasaksa bir bildikleri var dimi ?
  • havacılık farklı bi alan, din apayrı bir olay. Havacılık kitleleri alakadar eder, Din bireyseldir Allah ve kul arasında. Dinle bağlantılıysa havacılık uçuşlar iptal olsun.İsrail yada Amerikaya uçulmasın veya Hristiyan diye Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeye uçulmasın. Arap ülkelerine uçulsun. Tabi Arap ülkelerinin karıştığını bile bile uçalım. Arkadaşlar havacılıkta dil,dil,ırk,mezhep,sınıf ayrımı olmaz. Havacılık hümanizm gerektirir. Lütfen akılcıl düşünün Kuran ve İslam gibi kutsal olguları ve durumları alakasız platformlara taşımayın.
  • Biri yahudiler için kalbi temiz demiş ama Kuran dan bir habersiniz ? Kuranda '' Yahudileri dost edinmeyin '' buyuruluyor ve Kuranda lanetlenmiş olarak geçen tek kavim Israeloğullarıdır yani yahudiler. Yahudilerin bulundugu ortamda ben 6 yıl çalıştım. Onlar hakkında çok negatif şeyler yazabilirdim ama yeri burası değil ! Yahudi diye övdüklerin 66 yıldır filistinde her türlü zulmu yaptı ve yapıyor hala. Daha evvel gün yine filistin topraklarını bombaladı. Sivil çolul cocuk yıne katletti ! Dünyada kullanıması yasak olan fosfor bombasınıda yahudiler filistinliler üzerınde kullanıyor ! Yahudilerin oldugu her yerde savaş, kavga, gürültü, 3kagıt, yalan, dolan ve huzursuzluk vardır... YAHUDİLERİ DOST EDİNMEYİN ! Kendine gel müslüman safına geç
  • Türkiye cesaret mi edebilir ? Gündemi takip et biraz. Türkiye ye gelen yahudi sayısı bayaa azaldı. Keşke hiç gelmeseler daha iyi. Yahudilerin oldugu her yerde düzensizlik, kavga, 3kagıt ve yalan vardır. Onların oldugu yerde huzur olmaz... Keşke uçak seferleri de komple kalksa
  • Arkadaşlar, 1997 yılında çocuğumun sağlık sorunu nedeniye yahudilerden yardım talep etmek zorunda kaldım. O dönem gerek İsraildeki Doktor gerek El-Al İstanbul çalışanlarından bu güne kadar hiç kimseden görmediğim yardımı karşılıksız hiç bir bedel talep etmeden gördüm. Şimdi nasıl bütün İsrailliler veya yahudiler kötü diyebilirsiniz.Ben asla gördüğüm yardımı ve kalbi temiz İsraillileri yok sayamam. İyi ki kalbi temiz yahudiler var .
  • acaba türkiye de böyle birşey cesaret edebilirmi ben tüm yahudilere sesleniyorum ya filistinle kardeşçe yaşayın yada ortadoguda bogulursunuz çünkü zulüm yaptıgınız insanlar ülkeler sizleri tek düşmanı olarak kabul ediyor keyfinize
  • Yıllarca ve hâla yahudileri, bizlerin aldığı ürünlerden beslendi . Peki neden biz, onlardan kazanmayalım ? Thy,israil'e olan seferleri mümkün olduğunca arttırmalıdır düşüncesindeyim!
Mısır’da halk devriminin kazanmasının ardından ilk defa büyük bir şirket İsrail’i haritasından çıkardı. Mısır’ın resmi havayolları şirketi olan Mısır Havayolları, elektronik sitesinde şirketin seyahat güzergâhlarını gösteren haritasından İsrail’i sildi. Mısır-İsrail seferlerine devrimin gerçekleşmesiyle beraber geçici olarak ara verilmişti.

İsrail gazetesi Yediot Aharonot gazetesi geçtiğimiz Çarşamba günkü haberinde şöyle yazdı: ‘Ben Gurion havaalanından yolculuk yapmak için niyetlenen İsrailli yolcular, Mısır Havayolları’nın hatları arasında İsrail’i bulamadı. Buna karşılık İsrail’e yakın olan Amman, Beyrut ve Şam şirketin hatları arasında mevcut bulunuyordu.’

Gazete şöyle devam etti: Mısır Havayolları, hatları arasından İsrail’i silen ilk büyük şirket. İsrail, Türkiye ve Ürdün gibi ülkelerin resmi havayolları şirketlerinin listesinde ise hala yer alıyor. Bilindiği üzere Mısır Havayolları çok kısa bir süre öncesine kadar Kahire ve Ben Gurion Havaalanları arası haftalık dört sefer düzenliyordu.

Geçtiğimiz Ocak ayında patlak veren Mısır devriminden sonra Kahire ile İsrail arasındaki hava yolculukları geçici olarak durdurulmuştu.

Geçtiğimiz 2010 yılında Mısır-İsrail arasındaki hava yolculuklarında önceki seneye nazaran yüzde yirmi yedi oranında artış görüldü.
ARTIK İSRAİL'E UÇMAYACAK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 13 yıl önce
Türkiye'de terör yüzünden yıllardı ne ocaklara ateş düştü,ne şehitler verildi,mehmetçiğe kurşunlar yağdı. Siz hala Filistine üzülün. Sen istemiyosan uçma o zaman sadece kendi ırkınla olmaz havacılık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Zamanında Araplar 1.dünya savaşında İngilizlerle birlik oluşturup Osmanlıyla savaşmıştı. Askerler öldü,Trenler bombalandı zaten her cephede yenik düşen Osmanlı yıllardır Ümmet diye bağrına bastığı araplardan hainlik gördü. Filmlere,kitaplara bile konu oldu. Savaş bitince ne oldu Arap ülkeleri bir bir sömürüldü. Şimdide burda Kurandan ayet söylüyorsun. Kuranda yazan herşey dört dörtlük uygulanamıyor ne yazıkki. Dünyada hatasız insan,ülke,ırk yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Havacılık bambaşka ama dostum kimse yahudiler için '' kalbi temiz '' diyemez ! Kuranda lanetlenmiş bir ırk. Onları dost edinmeyin buyurmuş ALLAH... Mısır ın yaptığı çok doğru tebrik ediyorum. Bende ülke başında yönetici olsaydım bende İsrael ile tüm dialogları koparırdım. Bunlar kadar yeryüzünde fitne çıkaran bir toplum daha olmamıştır. Aseslsanda önemli projelerimizde çalışan 3 mühendisimizi 8 ay içinde öldürerek intihar süsü verdiler ! Filistinde kan gövdeyi götürüyor hemde 66 yıldır. Adamlar 6 mılyonluk ülkeye 600 savaş uçağı alacagına 10 tane yolcu ucagı alsaydı kendi yolcunu çekseydi. Yahudiler bazı arap ülkelerine uçamıyor ve tatile gidemiyor. YASAK... Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, demek yasaksa bir bildikleri var dimi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
havacılık farklı bi alan, din apayrı bir olay. Havacılık kitleleri alakadar eder, Din bireyseldir Allah ve kul arasında. Dinle bağlantılıysa havacılık uçuşlar iptal olsun.İsrail yada Amerikaya uçulmasın veya Hristiyan diye Avrupa başta olmak üzere birçok ülkeye uçulmasın. Arap ülkelerine uçulsun. Tabi Arap ülkelerinin karıştığını bile bile uçalım. Arkadaşlar havacılıkta dil,dil,ırk,mezhep,sınıf ayrımı olmaz. Havacılık hümanizm gerektirir. Lütfen akılcıl düşünün Kuran ve İslam gibi kutsal olguları ve durumları alakasız platformlara taşımayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Biri yahudiler için kalbi temiz demiş ama Kuran dan bir habersiniz ? Kuranda '' Yahudileri dost edinmeyin '' buyuruluyor ve Kuranda lanetlenmiş olarak geçen tek kavim Israeloğullarıdır yani yahudiler. Yahudilerin bulundugu ortamda ben 6 yıl çalıştım. Onlar hakkında çok negatif şeyler yazabilirdim ama yeri burası değil ! Yahudi diye övdüklerin 66 yıldır filistinde her türlü zulmu yaptı ve yapıyor hala. Daha evvel gün yine filistin topraklarını bombaladı. Sivil çolul cocuk yıne katletti ! Dünyada kullanıması yasak olan fosfor bombasınıda yahudiler filistinliler üzerınde kullanıyor ! Yahudilerin oldugu her yerde savaş, kavga, gürültü, 3kagıt, yalan, dolan ve huzursuzluk vardır... YAHUDİLERİ DOST EDİNMEYİN ! Kendine gel müslüman safına geç

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Türkiye cesaret mi edebilir ? Gündemi takip et biraz. Türkiye ye gelen yahudi sayısı bayaa azaldı. Keşke hiç gelmeseler daha iyi. Yahudilerin oldugu her yerde düzensizlik, kavga, 3kagıt ve yalan vardır. Onların oldugu yerde huzur olmaz... Keşke uçak seferleri de komple kalksa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaşlar, 1997 yılında çocuğumun sağlık sorunu nedeniye yahudilerden yardım talep etmek zorunda kaldım. O dönem gerek İsraildeki Doktor gerek El-Al İstanbul çalışanlarından bu güne kadar hiç kimseden görmediğim yardımı karşılıksız hiç bir bedel talep etmeden gördüm. Şimdi nasıl bütün İsrailliler veya yahudiler kötü diyebilirsiniz.Ben asla gördüğüm yardımı ve kalbi temiz İsraillileri yok sayamam. İyi ki kalbi temiz yahudiler var .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
acaba türkiye de böyle birşey cesaret edebilirmi ben tüm yahudilere sesleniyorum ya filistinle kardeşçe yaşayın yada ortadoguda bogulursunuz çünkü zulüm yaptıgınız insanlar ülkeler sizleri tek düşmanı olarak kabul ediyor keyfinize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yıllarca ve hâla yahudileri, bizlerin aldığı ürünlerden beslendi . Peki neden biz, onlardan kazanmayalım ? Thy,israil'e olan seferleri mümkün olduğunca arttırmalıdır düşüncesindeyim!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000