16 Eylül 2008, Salı 08:05:08

Arap turistler için direkt uçuş isteniyor

Arap turisderin Türkiye'ye ilgisinin artması "bu pazardaki potansiyelin daha fazla dikkate alınması" istendi.
  • Arkadaşlar turizm işiyle iştigal eden arkadaşlar bilirlerki bir arap turist 10 rus turistten daha fazla gelir getirir ve bu konuda gereken ulaşım alt yapısının oluşturulması lazım. Hatta araplar Y class bile uçmazlar bir çok zaman. Tatilede business giderler. Ülkemiz zengin arap ülkelerine yakın oluşunu değerlendirip bu pazara hakim olmalıdır turizm açısından.
  • Ne o airporthaber..az sonra dediniz ..çok sonra oldu haberden haber yok !!!

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Ahmet Barut, uçak seferlerinin artınlmasını istedi. Barut, 'Ulaşım için ciddi yatırım yapmak lazım. Antalya'ya, Bodrum'a da sefer olsa, mutlaka Arap turist sayısı artabilir" diye konuştu. Turizm Yazarlan ve Gazetecileri Derneği (TUYED) Başkanı Kerem Köfteoğlu da gelecek yıl için iyi plan yapılmasını önerdi. "Herkes dersine iyi çalışırsa, 2009'da Arap turist sayısının 2,5 milyona ulaşması işten değil" diyen Kerem Köfteoğlu, 2008 sonunda sayının 1,2 milyona ulaşmasının beklendiğini kaydetti.

Arap turistler için direkt uçuş isteniyor

Facebook Yorum

Yorumlar

Nefs ~ 14 yıl önce
Arkadaşlar turizm işiyle iştigal eden arkadaşlar bilirlerki bir arap turist 10 rus turistten daha fazla gelir getirir ve bu konuda gereken ulaşım alt yapısının oluşturulması lazım. Hatta araplar Y class bile uçmazlar bir çok zaman. Tatilede business giderler. Ülkemiz zengin arap ülkelerine yakın oluşunu değerlendirip bu pazara hakim olmalıdır turizm açısından.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fighter ~ 14 yıl önce
Ne o airporthaber..az sonra dediniz ..çok sonra oldu haberden haber yok !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000