29 Kasım 2023, Çarşamba 11:25:20

Antalya-Moskova uçağında kadın yolcu tacizden gözaltına alındı

Antalya'dan Moskova'ya uçağında bir kadın, yanında oturan yabancı bir erkeği cinsel olarak taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.
  • Uçuşun kaptanı asker kökenliymiş
  • Beni Çin'de güvenlik görevlisi taciz etti. Takımları yoklaya yoklaya bir kaldı 25 yaşlarında bir kadın. Yaw, erkekler neden aramadı beni de bir kadın hayalarımı yokladı ve sinirimi bozdu onu hala hatırlar ve arada düşünürüm. Acaba ben bilmeden birisi üzerime tehlikeli bir madde mi koydu diye kendimden şüphe ettim, o ara. Çin olunca ülke dedim beni komünist mi yapacaklar zorla içeride :)
  • Adam da istemez cebime koy demiş, sakso çektirmiş bir de şikayet etmiş.
  • Buda bir şeymi en azinda bayan genc ve güzel , benim başima dokuz , on yil önce hamburg istanbul uçuşun başima gelenleri tasavvur bile edemezsiniz, uçusta cam kenarinda oturuyordum yanima 60, 65 yaşlarin yaşli bir kokoş bayan oturdu , ben o zaman 35 yaşındaydım, uçuş süresince bir teyze edasıyla nasihatlarını yaparken beni şöyle gönlünce edep yerlerimi elleyip durdu , kadının beyanı esastır deyip sesimi çikaramadım ve kendimı kurbanlık koyun teslim ettim,o günden buyana yanlız uçmuyorum
  • Tacize uğrayan kişiyi tanıyorum. Hava kuvvetlerinde ortak tatbikat yapmıştık.
  • As I understan poor lady having a big depression

Antalya'dan Moskova'ya uçağında bir kadın, yanında oturan yabancı bir erkeği cinsel olarak taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

İddia edilen cinsel ilişki, Rusya’ya ait Pobeda Havayolları’nın beş saatlik uçuşunda, yolcular arasında çocukların da bulunduğu bir sırada gerçekleşti.

Rusya’daki Vnukovo Havaalanı’a inen uçakta seyahat eden 29 yaşındaki Valeria adlı bir kadını tutuklayan polis, yolcular ve mürettebat tarafından alkışlandı ve tezahürat yapıldı.

Görgü tanıklarının ifadesine göre, ekonomi sınıfında yanında oturan adam başlangıçta Valeria isimli kadına direnmeye ve onu itmeye çalıştı. Ancak uçuş görevlileri ve diğer yolcular kadının, adama oral seks yapmasına büyük bir şaşkınlıkla tanık oldu.

Kadının birçok tuhaf davranışta bulunduğunu öne süren görgü tanıkları, sarhoş olduğunu, uyarılmasına rağmen e-sigara içtiğini ve diğer yolcuları çileden çıkardığını anlattı.

Kadının ayrıca davranışlarını örtbas etmek için uçuş ekibine yüz dolarlık bir rüşvet vermeye çalıştığı da iddia edildi. Bir hostes banknotu çöp kutusuna attı ve Valeria’nın daha sonra çöpü uçağın zeminine boşaltıp parayı aldığı görüldü.

Polis konuyla ilgili herhangi bir yorum yapmadı.

 

Antalya-Moskova uçağında kadın yolcu tacizden gözaltına alındı

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Eskiler bilir ~ 3 ay önce
Uçuşun kaptanı asker kökenliymiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pehh ~ 3 ay önce
Beni Çin'de güvenlik görevlisi taciz etti. Takımları yoklaya yoklaya bir kaldı 25 yaşlarında bir kadın. Yaw, erkekler neden aramadı beni de bir kadın hayalarımı yokladı ve sinirimi bozdu onu hala hatırlar ve arada düşünürüm. Acaba ben bilmeden birisi üzerime tehlikeli bir madde mi koydu diye kendimden şüphe ettim, o ara. Çin olunca ülke dedim beni komünist mi yapacaklar zorla içeride :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kadının beyanı ~ 3 ay önce
Adam da istemez cebime koy demiş, sakso çektirmiş bir de şikayet etmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Buda bir seymi ~ 3 ay önce
Buda bir şeymi en azinda bayan genc ve güzel , benim başima dokuz , on yil önce hamburg istanbul uçuşun başima gelenleri tasavvur bile edemezsiniz, uçusta cam kenarinda oturuyordum yanima 60, 65 yaşlarin yaşli bir kokoş bayan oturdu , ben o zaman 35 yaşındaydım, uçuş süresince bir teyze edasıyla nasihatlarını yaparken beni şöyle gönlünce edep yerlerimi elleyip durdu , kadının beyanı esastır deyip sesimi çikaramadım ve kendimı kurbanlık koyun teslim ettim,o günden buyana yanlız uçmuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teyze tecrübeli ~ 3 ay önce
Ammada korktun be teyzeden, bilmiyormusun etin girdigi yerde dert biter, tadini çikarsaydin
Evgeny yurinov ~ 3 ay önce
Tacize uğrayan kişiyi tanıyorum. Hava kuvvetlerinde ortak tatbikat yapmıştık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Big Depression ~ 3 ay önce
As I understan poor lady having a big depression

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Poor? ~ 3 ay önce
Don't be silly,she is obviously not poor,poor one is the one who is abused OK?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000