19 Temmuz 2022, Salı 14:37:26

Antalya Havalimanı'ndan yeni rekor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Havalimanı'na 16 Temmuz Cumartesi günü bin 68 uçak trafiği ve 118 bin 504 yolcusuyla kendi rekorunu kırdığını açıkladı.
  • Devlete ödeneni açıklamış da bir de devletin döviz kuru üzerinden garantilerle ödediğini de 55 bin TL'lik gözlüğünü takarak açıklasa ya ! Hele pandemi döneminde dünya vatandaşına karşılıksız para verirken güya Türkiye'yi uçuranlar ibanla vatandaştan para isteyip yandaş müteahhitlere ödemelerini tıkır tıkır yaptılar. Sayelerinde ülke ekonomik,sosyal,toplumsal, ticari her yönden iyice kötüye gidiyor,her yerden yolsuzluk, rüşvet,dümen,sahtekarlık, haksızlık,adaletsizlik çürümüşlük,kokuşmuşluk akıyor sorumlusu da iktidara 20 yıldır oy verip duranlar hamdolsun...
  • Rekor kırmayıpta ne yapacak?Ülkenin parası,en değersiz döneminde.Adamlar 1000 dolar veya avroyla istedikleri gibi tatil yaparken biz sadece yurtiçi uçak biletine 1000 TL ödüyoruz.Her ne hikmetse onlar bizi kıskanıyor.Siyasi iktidar da ancak geliri asla hakça dar gelirliye indirgenemeyen ihracat rakamlarıyla milleti avutuyor.2023 seçimleri,gerçekten ülkenin geleceği adına önemli bir sınav olacak.
  • Zaten yap işlet devlet sisteminde bir tek antalya para ödüyor. Neden? Çete üyesi değil
  • Simdi bakalim yatirim isine! Burada kalite sorumlulugu DHMI’de!!! Yatirimda havacilik disunda kullanilan kalitesiz malzemeleri havalimanindan iceri isletmecinin insaat firmasina sokturmamali!
  • Herkes gelirken kurban parasi ve evinin ihtiyaçlarını aldi otel desen yemek iyi değil herkes dışarıdan yemek yiyor lütfen harçları yatırın yetkililere sesleniyorum
  • bizim çukkalar ne oldu
  • Calismaya geldik takviye ne para kadı ne pul acil harçları yatirin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Havalimanı'na 16 Temmuz Cumartesi günü bin 68 uçak trafiği ve 118 bin 504 yolcusuyla kendi rekorunu kırdığını açıkladı.

Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; “Antalya Havalimanı 16 Temmuz'da toplam bin 68 uçak ve 188 bin 504 yolcuyla kendi rekorunu kırmıştır. Kapasite genişletme ihalesi yapılan havalimanımız için devlete ödenen ilk taksit olan 2 milyar 138 milyon avro, 28 Mart 2022'de hazineye aktarılmıştır" denildi.

 

Antalya Havalimanı'ndan yeni rekor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Reisssss ~ 23 gün önce
Devlete ödeneni açıklamış da bir de devletin döviz kuru üzerinden garantilerle ödediğini de 55 bin TL'lik gözlüğünü takarak açıklasa ya ! Hele pandemi döneminde dünya vatandaşına karşılıksız para verirken güya Türkiye'yi uçuranlar ibanla vatandaştan para isteyip yandaş müteahhitlere ödemelerini tıkır tıkır yaptılar. Sayelerinde ülke ekonomik,sosyal,toplumsal, ticari her yönden iyice kötüye gidiyor,her yerden yolsuzluk, rüşvet,dümen,sahtekarlık, haksızlık,adaletsizlik çürümüşlük,kokuşmuşluk akıyor sorumlusu da iktidara 20 yıldır oy verip duranlar hamdolsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seneye iki katı olur. ~ 23 gün önce
Rekor kırmayıpta ne yapacak?Ülkenin parası,en değersiz döneminde.Adamlar 1000 dolar veya avroyla istedikleri gibi tatil yaparken biz sadece yurtiçi uçak biletine 1000 TL ödüyoruz.Her ne hikmetse onlar bizi kıskanıyor.Siyasi iktidar da ancak geliri asla hakça dar gelirliye indirgenemeyen ihracat rakamlarıyla milleti avutuyor.2023 seçimleri,gerçekten ülkenin geleceği adına önemli bir sınav olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayt ~ 23 gün önce
Zaten yap işlet devlet sisteminde bir tek antalya para ödüyor. Neden? Çete üyesi değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Is DHMI’nin bundan b ~ 23 gün önce
Simdi bakalim yatirim isine! Burada kalite sorumlulugu DHMI’de!!! Yatirimda havacilik disunda kullanilan kalitesiz malzemeleri havalimanindan iceri isletmecinin insaat firmasina sokturmamali!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ismizsiz ~ 23 gün önce
Herkes gelirken kurban parasi ve evinin ihtiyaçlarını aldi otel desen yemek iyi değil herkes dışarıdan yemek yiyor lütfen harçları yatırın yetkililere sesleniyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tgs ~ 23 gün önce
bizim çukkalar ne oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Calismaya geldik ~ 23 gün önce
Calismaya geldik takviye ne para kadı ne pul acil harçları yatirin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Duyurmuş! sanki sana geliyorlar ~ 23 gün önce
Hırsıza yobaza oy moy yok!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000